Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Polonium
Jestem Sebastian.Mój nick to Polonium.Będzie zatem po polsku i po angielsku.

Urodziłem się w 1979 roku.Studiowałem geografię na Uniwersytecie Marii - Curie Skłodowskiej w Lublinie.Studia ukończyłem w 2003.Lubię astrofizykę,meteorologię,Kanadę,pisanie wierszy i tworzenie w html-u.Moimi ulubionymi artystami są Enya i Piotr Rubik.Dzięki.


I was born in 1979 year.I studied geography on University of Mary Curie-Skłodowska in Lublin.I finished college in 2003.I like astrophysics,meteorology,Canada,writing poems and creating in html.My favourite artists are Enya and Piotr Rubik.Thanks.
05-10-2007 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Polonium, pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
06-10-2007 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
A zatem proszę o zadawanie pytań.
08-10-2007 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja raczej nie zapytam, lecz poprroszę - Zmień Sebastianie nick na jakiś Polski, konkretny. A nie mi tu sais fikszyn pokazujesz :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-10-2007 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
To my są prawie krajany Uśmiech
Studia kończyłeś w 2003, miałeś może jakieś zajęcia na Wydziale Fizyki? Pamiętam, że u nas któregoś roku geografia coś miała (laborki chyba jakieś).

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
08-10-2007 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Nick Polonium jest typowo łaciński.Poza tym tak polonijnie brzmi i dlatego jest świetny.

Ad vocem Helmutt: Na pewno coś było blisko Rektoratu,ale nie wiem,czy był to Wydział Fizyki.Byłem na zaocznych studiach.
08-10-2007 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Polonium napisał(a):Nick Polonium jest typowo łaciński.Poza tym tak polonijnie brzmi i dlatego jest świetny.

Ad vocem Helmutt: Na pewno coś było blisko Rektoratu,ale nie wiem,czy był to Wydział Fizyki.Byłem na zaocznych studiach.
E, jak blisko Rektoratu to nie. Wydział (Matematyki) Fizyki (I Informatyki) stoi akurat po przeciwnej stronie "maryśki" niż Rektorat.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
08-10-2007 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
To teraz trochę poegzaminuję. Duży uśmiech Niech moderacja nie podpowiada.Pytanie pierwsze.Zgadnijcie,czy jestem w Polsce czy w Stanach Zjednoczonych i czy nazwa mojej miejscowości to oryginał.Ale to nie wszystko.Nazwę miejscowości będzie trzeba przetłumaczyć na zasadzie skojarzeń,co oczywiście jest nadobowiązkowe.
20-10-2007 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Polonium napisał(a):Zgadnijcie,czy jestem w Polsce czy w Stanach Zjednoczonych
Oczywiście, że w Polsce. Zdradziło Cię Twoje IP :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-10-2007 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
To teraz ostatnie zadanie,czyli rozszyfrowanie angielskiej nazwy mojej miejscowości na zasadzie skojarzeń.Na pewno nie jest to Lublin.Też bez ściągania i podpowiedzi proszę.Zezwalam na użycie słownika.Tylko użytkownicy teraz zgadują.Zwycięzcę nagrodzę pozdrowieniem na PW.
20-10-2007 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
hmmm....no trochę tych miast jest Duży uśmiech no podpowiedź mała jakaś xD

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
20-10-2007 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Meadows Town.... czyżby "Gród łąk" czyli Łęczna?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
20-10-2007 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Zgadza się.Gratulacje. =D>
21-10-2007 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
a może ŁĄkorz?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
21-10-2007 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
P.S. I proszę nie zapominać,że nazwisko Brighton nie jest moim prawdziwym nazwiskiem. Co prawda można do mnie tak mówić , ale zastrzegam,że nazwisko Brighton to tylko nick. Mojego prawdziwego nazwiska (znane tylko adminom i niektórym osobom) używam do korespondencji osobistych i oficjalnie.

Wyjątek: Nazwiska Brighton mógłbym używać oficjalnie tylko wtedy, gdybym posiadał drugie obywatelstwo np.kanadyjskie czy inne. Thanks.

About me cz.II : Nie zaprzeczam,że polubiłem moje nowe nazwisko-nick ,ale Polakiem wciąż się czuję. Preferuję polski i angielski. Mam sympatię do Irlandii i Ameryki Północnej , więc lubię tańce irlandzkie i muzykę irlandzką; lubię muzykę country,tropienie burz,jestem przeciwnikiem wojen,uważam że do wszystkiego trzeba mieć pozytywne podejście, lubię domki z ogrodem i garażem choć takiego nie posiadam,lubię filmy amerykańskie,lubię Walentynki i Saint Patrick Day ale bez komercji i całego bałaganu. Halloween jednak odrzucam jako pogaństwo i herezję. A poza tym czuję się Polakiem i Euro-amerykaninem.

Sebastian Brighton ps. Polonium

Post Scriptum Scriptorum (P.S.S.) : Zapraszam. Zadawajcie pytania, może być nawet po angielsku. Jestem otwarty też na różne propozycje do tego wątku. Można też ze mną porozmawiać. W tym wątku pozwalam , ale w sposób kulturalny. Po imieniu można się zwracać jak najbardziej, gdyż nie lubię tworzyć wokół siebie dystansu.
01-12-2007 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów