Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O. Augustyn Pelanowski
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
O. Augustyn Pelanowski
konferencje

Konferencje Ojca Augustyna Pelanowskiego do pobrania w formacie mp3.

Gorąco polecam.
06-10-2007 14:03
Odpowiedz cytując ten post
kurkiewiczowna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
hey jestem nowa na tym portalu czy macie jakis kontakt z o. augustynem pelanowskim jestem bardzo nim zauroczoona chcialabym go poznac przeczytalam jego dwie ksiazki duzo rozmyslalam nad nimi ale jednak rozmowa z takim czlowiekiem jak o.augustyn jest czyms waznym... nie wiem skad sie to u mnie wzielo ale zaczelo to sie od ksiazki siodmy rozdzial niedawno przeczytalam wolni od niemocy warto przezcytac... jednak ksiazka to nie bezposredni kontakt z czlowiekiem tylko z tym co on myslal a ja ostatnio mam sporo problemow i chcialabym z kims pogadac pozdrawiam prosze o odp na gg... 8791694 dziekuje...Bog zaplac...
07-03-2008 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witam Ciebie serdecznie i życzę miłego pobytu na forum ewangelizacyjnym. Uśmiech
Bóg kocha Ciebie :* , dzisiaj.
Niestety nie mam kontaktu z tym ojcem zatem w tej sprawie nic nie pomogę.
Uśmiech
07-03-2008 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BernardG Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Post: #4
RE: O. Augustyn Pelanowski
Ojciec Augustyn Pelanowski to naprawdę wspaniały kapłan i kaznodzieja. Nie tylko Ty jesteś nim i jego naukami zauroczona. Myślę, że warto szukać jego książek i nagrań w internecie.

pozdrawiam serdecznie
Berni

obrazy religijne
25-08-2016 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów