Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Ks. Marek
Od 4 lat i 4 miesięcy mam ten zaszczyt pełnić urząd kapłana w Kościele Pana Jezusa. Cieszę się z tego bardzo, choć czasem gości również smutek. Ale cóż warte byłoby życie, gdyby cały czas było tak samo? Pewnie nuda by nas zżarła. A tak można się ćwiczyć w wielu różnych dyscyplinach, które wpisują się w nasze życie.
W tej chwili jestem już z druga kobietą w swym kapłańskim życiu i muszę powiedzieć, że mi z nią lepiej idzie, niż z pierwszą Duży uśmiech Dogadujemy się nawet całkiem całkiem. Pierwsza moja miłość, Dorota z Mątowów przygotowała mnie w dużym stopniu do powtórnego ożenku, po rozwodzie który dał mi mój biskup. :mrgreen: Zaczynam nabierać krzepy. Rozalia z Palermo daje poczucie stabilności, życzliwości i wytwałości. Cały czas mi mówi: To jest Cossa Nostra Duży uśmiech systematycznie i wytrwale prowadzić siebie oraz innych ściężka sprawiedliwości i pokoju. Czasem cos się poplącze, powybucha... ale cóż, po prostu życie.
Jak widać po liczbie wpisów na forum, nie mało czasu spedzam w sieci. Ale chyba tez jestem "pomocnym" księdzem, co można równiez po odpowiednich rubrykach forum wnioskować.

Jak ktoś chce mnie bliżej poznać, niech podejmie ten wysiłek i
albo niech pyta
albo niech mnie odwiedzi. :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-10-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dobra dobra... no to co z ta kawą?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
06-10-2007 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ks.Marek napisał(a):albo niech mnie odwiedzi.
nie tak łatwo ks odwiedzic :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
06-10-2007 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Poznalam i okazalo sie ze poznalam bardzo fajnego ludka Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
06-10-2007 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Annnika napisał(a):Poznalam i okazalo sie ze poznalam bardzo fajnego ludka Oczko

hehe, co ty nie powiesz... a ja tego ludka poznałam nie tylko osobiście, ale dzieki opiniom "żyćliwych" kolegów po fachu...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
06-10-2007 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jólka napisał(a):Dobra dobra... no to co z ta kawą?

Wybieram się na VIII Dni Interdyscyplinarne: 19-20 października 2007 r. więc może tam się napijemy kawy?
Rachel napisał(a):nie tak łatwo ks odwiedzic
To fakt. Teraz tym bardziej, kiedy mi biskup dołożył obowiązków..
Annnika napisał(a):Poznalam i okazalo sie ze poznalam bardzo fajnego ludka
To dopiero początek... ostrzegam, potrafię być nieznośny :ks:
Jólka napisał(a):hehe, co ty nie powiesz... a ja tego ludka poznałam nie tylko osobiście, ale dzieki opiniom "żyćliwych" kolegów po fachu...
No właśnie, życzliwość to też coś, czego doświadczam i czym chce doświadczać, choć czasem mocno mi to się jakoś nie udaje...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-10-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tatt Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 227
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
A ja (może jeszcze) nie poznałam TEGO ludka osobiście Smutny Ale może kiedyś...

"Niech MIŁOŚĆ i WIERNOŚĆ cię strzeże,
Przymocuj je sobie u szyi,
Na tablicy serca je zapisz,
A znajdziesz życzliwość i łaskę
W oczach Boga i ludzi."

Prz 3, 3-4


Crux sacra sit mihi lux! Non draco sit mihi dux!
06-10-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #8
 
Ks.Marek napisał(a):To dopiero początek... ostrzegam, potrafię być nieznośny :ks:

Jakoś mnie to nie przeraza, a wręcz przeciwnie Oczko -zreszta, jaki facet jest zawsze znośny Duży uśmiech :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
06-10-2007 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Witam serdecznie Ks. Marka, Szczęść Boże Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
06-10-2007 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ks.Marek napisał(a):
Jólka napisał(a):Dobra dobra... no to co z ta kawą?

Wybieram się na VIII Dni Interdyscyplinarne: 19-20 października 2007 r. więc może tam się napijemy kawy?

Jeśli tam będę... chociaż chyba tematyka nie koniecznie mnie interesuje...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
06-10-2007 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Jólka napisał(a):chociaż chyba tematyka nie koniecznie mnie interesuje...
Tematyka kawy powinna cię zainteresować raczej...
:mrgreen: Poza tym, laicyzacja i sekularyzacja to palące sprawy w dzisiejszym życiu człoweika w świecie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-10-2007 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ks.Marek napisał(a):
Jólka napisał(a):chociaż chyba tematyka nie koniecznie mnie interesuje...
Tematyka kawy powinna cię zainteresować raczej...
:mrgreen: Poza tym, laicyzacja i sekularyzacja to palące sprawy w dzisiejszym życiu człoweika w świecie.

tematyk kawy owszem... ale gdyby to było sympozjum kanonistyczne, to nie dałabym sie wyciągnąć bna kawę z wykładów...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
07-10-2007 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Annnika napisał(a):Poznalam i okazalo sie ze poznalam bardzo fajnego ludka Oczko
Też bym chętnie poznał co to za ludź ten Ks.Marek 8) .

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
07-10-2007 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
a ja miałam zaszczyt poznac tego ludka i widywac go bardzo często Uśmiech Ale jak niedawno odwiedziłam stare śmieci to ksiedza nie było

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
07-10-2007 07:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #15
 
Wszystko jeszcze przed Tobą heysel
A ty Marta, kiedy byłaś w szkole?
07-10-2007 09:26
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów