Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do użytkowników sieci Era :P
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Pytanie do użytkowników sieci Era :P
Mam do Was pytanie. Mam zamiar zakupić sobie starter w Tak-Taku no i słyszałam, że będąc w Erze można korzystać przez fona z GG. Pierwszy tydzień niby za darmo, a później za kolejny tydzień 1zł się płaci itd. I wobec tego chciałam się spytać, czy ktokolwiek z Was korzysta lub korzystał z tego GG? Jeśli tak, to czy fajne to jest? Można sobie faktycznie tak pogadać z każdym jak na zwykłym GG?
Z góry dzięki za radę Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-10-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wiem że można korzystać opcji rozmowy przez GG, ale nic więcej chociaż jestem posiadaczką numeru w Erze.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-10-2007 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
To może spróbujemy jak se kupię starter? :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-10-2007 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
a kiedy masz zamar zakupić ? moge spróbować, bo musze jakoś wykorzystać kase, a nie wiem jak to zrobić :diabelek: więc czekam :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-10-2007 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wiesz co? Jutro idę zdjąć z komórek simlocki, zobaczę ile mnie to wyniesie, no i być może już jutro kupię starter. Ten numer z Plusa też będę miała dalej, ale niestety ten porypany abonament w Plusie mnie mocno ogranicza :/ (po co ja się w ogóle na niego zgodziłam #-o ) A tak, zawsze będę miała chociaż tych kilka dodatkowych minut czy rozmów z karty Ery. Nie muszę przecież za każdym razem jej doładowywać po 25zł, ale nawet raz na jakiś czas to zawsze cuś.
A co do EryGG to już możesz dziś to wypróbować. Pierwszy tydzień jest za free, a potem jak będziesz chciała korzystać z tego dalej, płacisz za to niby 1zł na tydzień. Koszt poniesiesz teraz tylko za ściągnięcie aplikacji na telefon. Oczywiście musisz mieć telefon, który tą aplikację otworzy. W linku poniżej jest wykaż telefonów na których można używać GG.

http://www.eraomnix.pl/pl/download/applications/javagg

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-10-2007 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ok. jak nie zapomne to jutro to zrobie, ale dopiero wieczorkiem.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-10-2007 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Pytanie do użytkowników sieci Era :P
Offca napisał(a):Mam do Was pytanie. Mam zamiar zakupić sobie starter w Tak-Taku no i słyszałam, że będąc w Erze można korzystać przez fona z GG. Pierwszy tydzień niby za darmo, a później za kolejny tydzień 1zł się płaci itd. I wobec tego chciałam się spytać, czy ktokolwiek z Was korzysta lub korzystał z tego GG? Jeśli tak, to czy fajne to jest? Można sobie faktycznie tak pogadać z każdym jak na zwykłym GG?
Z góry dzięki za radę Oczko

Mozna, tylko musisz patrzeć, bo czasem ściąga jak za zwykłą transmisje danych.
2. Uważaj, żeby nie ruszać kontaktów, bo EraGG zetnie Ci je na serwerze. Ona nie ma lokalnej pamięci tylko zawsze ładuje wszystko na serwer.
3. Strasznie żre baterie.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
07-10-2007 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
smokeustachy napisał(a):Uważaj, żeby nie ruszać kontaktów, bo EraGG zetnie Ci je na serwerze.
To jak mam się z ludziami komunikować?

Cytat:Mozna, tylko musisz patrzeć, bo czasem ściąga jak za zwykłą transmisje danych.
A kiedy tak się robi? :-k

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-10-2007 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
polecam raczej starter w playu..

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
07-10-2007 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Jakoś mnie Play do siebie skutecznie zniechęcił po kampanii reklamowej.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-10-2007 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Offca napisał(a):
smokeustachy napisał(a):Uważaj, żeby nie ruszać kontaktów, bo EraGG zetnie Ci je na serwerze.
To jak mam się z ludziami komunikować?

Cytat:Mozna, tylko musisz patrzeć, bo czasem ściąga jak za zwykłą transmisje danych.
A kiedy tak się robi? :-k
Tzn nie modyfikuj ich na z komórki. Efekty a trudne do przewidzenia, tym bardziej, ze EraGG ładuje tylko określona ilość. Nie dodawaj kontaktu w komórce.
2.Jak widzisz, że coś Ci podżera kasę.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
07-10-2007 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Offca napisał(a):Jakoś mnie Play do siebie skutecznie zniechęcił po kampanii reklamowej.
owszem- reklama jest wkurzająca i potrafi zniechęcić.
Sama oferta jest jednak bardzo ciekawa

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
07-10-2007 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Offca napisał(a):Mam zamiar zakupić sobie starter w Tak-Taku no i słyszałam, że będąc w Erze można korzystać przez fona z GG

Ja słyszałem ze nie tylko w ERA mozna koszystacz z GG w Plusie i Orange tez

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
25-11-2007 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
ddv napisał(a):owszem- reklama jest wkurzająca i potrafi zniechęcić.
Sama oferta jest jednak bardzo ciekawa

ciekawa może i tak, ale telefony z Play'a ciągle gubią zasięg :/ :/

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
25-11-2007 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:Ja słyszałem ze nie tylko w ERA mozna koszystacz z GG w Plusie i Orange tez
A wiesz coś na ten temat więcej? Jakieś info w internecie? Bo ja słyszałam tylko o takiej możliwości w Erze...

Tamciulam napisał(a):ciekawa może i tak, ale telefony z Play'a ciągle gubią zasięg :/ :/

Ale Play podlega przecież pod Erę, a Era ma ponoć najlepszy zasięg ze wszystkich sieci.

Kupiłam sobie jakiś czas temu starter Ery i przyznam, że jestem całkiem zadowolona. Kiedyś nie mogłam się kompletnie do Ery przekonać, ale pewne okoliczności moje zdanie zmieniły Oczko Z tym, że mój drugi telefon EraGG nie obsługuje, bo to starszy model Nokii :/

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-11-2007 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów