Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Helmutt napisał(a):http://nasza-klasa.pl/profile/5440095 - gdyby ktos chciał zobaczyć jak wyglądam Oczko
Gratuluję - Skarba masz cuuuuuuuuudownego.
Należysz do klasycznych polskich "ateistów" ....niewierzący-praktykujący Uśmiech ...."Natalka z tatą chrzestnym" Uśmiech
21-02-2009 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
alus napisał(a):...."Natalka z tatą chrzestnym"
Podejrzewam, że to wujek - brat Przemysława. Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
21-02-2009 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
alus napisał(a):
Helmutt napisał(a):http://nasza-klasa.pl/profile/5440095 - gdyby ktos chciał zobaczyć jak wyglądam Oczko
Gratuluję - Skarba masz cuuuuuuuuudownego.
Należysz do klasycznych polskich "ateistów" ....niewierzący-praktykujący Uśmiech ...."Natalka z tatą chrzestnym" Uśmiech
Tak, masz rację - uległem rodzinie. I nie mam nic na swoje wytłumaczenie.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
23-02-2009 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Helmutt napisał(a):Tak, masz rację - uległem rodzinie. I nie mam nic na swoje wytłumaczenie.
Nie pisałam z myślą abyś się tłumaczył Przytulanie
Dziś mówisz o tłumaczeniu, uleganiu rodzinie, a może kiedyś uznasz iż to była najlepsza decyzja....Duch Boży tchnie kędy chce.
23-02-2009 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Helmutt, piękną córeczkę masz Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
23-02-2009 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Rachel napisał(a):Helmutt, piękną córeczkę masz Uśmiech
No. Jest zarąbista - i taka mądrutka Uśmiech Kocham ją ponad wszytsko.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
23-02-2009 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Helmutt napisał(a):No. Jest zarąbista - i taka mądrutka Kocham ją ponad wszytsko.
Tak , ja mam wg Dominiki Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
23-02-2009 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #23
 
Miło Cię poznać Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-02-2009 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Rachel napisał(a):
alus napisał(a):...."Natalka z tatą chrzestnym"
Podejrzewam, że to wujek - brat Przemysława. Uśmiech
Tak, specjalnie przyfrunął ze Stanów i w pocie czoła sobie pozwolenie na bycie "godfatherem" załatwił. No i weź tu powiedz, że nie ochrzcisz dziecka. Poczułbym się jak ostatnia menda. To ja już wolałem się poczuć jak ktoś kto zdradził niektóre swoje ideały. Przynajmniej tym nikomu przykrości nie uczyniłem....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
23-02-2009 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Mnie też jest miło poznać. Dobrze, że jesteś, Helmutt :*
23-02-2009 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Myślicie, że Helmutt umarł? Bo np gdybym ja umarł, to chyba by nikt z forum się nie dowiedział :cry:
29-11-2010 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
on odszedl z forum przeciez ponad rok temu..czemu mialby umrzec? ejj

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
29-11-2010 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
PS napisał(a):Myślicie, że Helmutt umarł? Bo np gdybym ja umarł, to chyba by nikt z forum się nie dowiedział
;(

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
29-11-2010 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #29
 
kredka198 napisał(a):on odszedl z forum przeciez ponad rok temu..czemu mialby umrzec? ejj
Ani jednej ani drugiej opcji nie da sie potwierdzić, chybaże ktoś ma z nim kontakt na gadu albo jeszcze lepiej - telefoniczny (?)

Nie ma co wysnuwać pochopnych wniosków ,mnie tez juz raz na sancti pogrzebano Język Msze chcieli odprawiać za moją duszę, kondolencje kierowali do rodziny,omyk białą spódniczke chciała kupować, przemówienie nawet mieliście układać na mój pogrzeb lol, w każdym razie nie polecam sie znaleźc w takiej sytuacji po żadnej ze stron Oczko

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
30-11-2010 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #30
RE: Helmutt
Nie umarłem.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
14-09-2011 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów