Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debata Tusk&Kaczynski
Autor Wiadomość
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Debata Tusk&Kaczynski
Nie mogłam uśmiałam sie wczoraj jak nie wiem i niepamiętam ostatnioOczko Wogóle o o pamietam jak słyszałam jak Tusk Spirycyzmy odprawiała i dziadka wywoływał żeby sie za niego w niebie modlił a babcia do Boga poszła i rózaniec odmawiała;pp

Ale wracając do depbaty leciały słowa "Pan jest nie przygotowany", "pan sie nie przygotowł" To chyba była strategia choc sadaze stwierdza ze wygrała Tusk tez tak sadze Bo Kaczyńskiego pjechała juz mocno na początku;ppOczko

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
13-10-2007 08:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
w ogóle jestem zdziwiona że nie wyproszono widowni Tuska bo to co wyprawiali tam to żenada, zakłócali rozmowę, "podpowiadali" Tuskowi i w ogóle zachowywali się jak na wiecu PO utrudniając rozmowę politykom.
Odnośnie do wrażen to mój mąż też się śmiał przez całą debatę, musiałam go z podłogi zbierać :lol2:

by?am ale si? zmy?am
13-10-2007 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Też oglądałam tą debatę. Z czystej ciekawości ją włączyłam, bo wszyscy się tak nią podniecali. Sądzę jednak, że Tusk w niej lepiej wypadł. Nie wiem czemu, ale od początku od Kaczyńskiego jechało straszną hipokryzją - Tusk rzucał całkiem niezłe argumenty, a Kaczyński starał się za wszelką cenę obronić, ale mu nie wychodziło. Już zwłaszcza z tym tanim państwem :/ Albo jest faktycznie ślepy, albo nie chce się przyznać do tego, że spieprzyli z Lechem sprawę. Takie jest moje zdanie. Podobnie jak z tym zastrzeganiem się i obietnicami, że nigdy nie utworzą koalicji z Samoobroną, że stworzą ją na pewno z PO. Kolejne kłamstwo. 500m autostrady w ciągu roku, choć obiecywano tysiące kilometrów - śmiech na sali. Przez ponad 2 lata opracowywali projekty i dokumenty? Sorry :krzywy:
Rządy Kaczyńskich to wg mnie jedna wielka porażka (poza naprawdę malutkimi wyjątkami) i chyba nikt mnie nie przekona już do innego zdania :/ Niestety.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
"Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"...pycha została ukarana [-X ....dostać takie baty od "pomocnika szafa" Duży uśmiech =D>
13-10-2007 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Offca napisał(a):Tusk rzucał całkiem niezłe argumenty, a Kaczyński starał się za wszelką cenę obronić, ale mu nie wychodziło.
A jakie to były argumenty?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Cytat:A jakie to były argumenty?
Podałam je w swojej wypowiedzi wyżej.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
1. Tanie państwo nie staje się na psytryknięcie palcami. Póki co, to jednak Kaczory i Zyta zmniejszają podatki, więc co do taniości sa słowni
2. PiS nie wygrał wyborów dla koalicji z Samoobroną. Wygrał je, by zacząc leczyć Polskę z różnych układów i bzdur. Nie miał większości, więc szukał poparcia w koalicji. Jeśli już, to nie jest to kłamstwo, lecz nie dotrzymanie słowa. Usprawiedliwione zresztą. Zgodnie z zasadą mniejszego zła.
3. Może i nie ma autostrad, ale za to jakość Polskich dróg oraz ich budowa w ciągu ostatnich 2 lat to istny boom.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Przez 10 lat 1 km autostrady...Hehe :diabelek: :gitarka: :hahaha: :lol2:

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
13-10-2007 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ks.Marek napisał(a):Kaczory i Zyta zmniejszają podatki, więc co do taniości sa słowni
No tak. 300 milionów na kancelarię to po prostu jak splunąć, ale co tam.
Kaczyński mocno stracił w moich oczach jak ostatnio przemawiał w Barczewie na ambonie w kościele podczas mszy! Msza to nie miejsce na wyborczą propagandę, to już jest bezczelność.
Gdyby było tak cudownie i kolorowo w tym naszym kraju, tylu ludzi by stąd nie uciekało. Nie ma nawet już porządnych budowlańców do pracy! Jak się patrzy na tych amatorów, co zostali, to nie wiadomo czy płakac czy się śmiać. Fuszerka za fuszerką.
Nigdy wcześniej tylu Polaków nie wyjeżdżało za granicę do pracy co teraz. I to jest ten dobrobyt? Ta cudowna wizja państwa wg Kaczorów? Coś im nie wyszło chyba. Ale przecież ciężko się przyznać do błędów. Ręce opadają. W tym roku obywatelskiego obowiązku nie spełnię, bo nie mam na kogo głosować. Albo oddam pusty głos, albo zagłosuję na partię, która ma najmniejsze poparcie.
Ciągle te same gęby, ci sami nieudacznicy. Ile można!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Spadło bezrobocie,bo masa Polaków wyjechała za granicę...Jest się czym chwalić :coo: :hahaha: :lol2: To ma być ta IV Rzeczpospolita :?: :!:

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
13-10-2007 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
scholastyka napisał(a):Spadło bezrobocie,bo masa Polaków wyjechała za granicę
Jeśli tak na to spojrzeć, to faktycznie sukces ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Offca napisał(a):No tak. 300 milionów na kancelarię to po prostu jak splunąć, ale co tam.
A ciekawe, skąd taki przyrost PKB w Polsce, co?
Offca napisał(a):Kaczyński mocno stracił w moich oczach jak ostatnio przemawiał w Barczewie na ambonie w kościele podczas mszy! Msza to nie miejsce na wyborczą propagandę, to już jest bezczelność.
I powiesz mi, ż enakłaniał ludzi do wyboru jego parti, tak? Mówił: głosujcie na PiS? Acha - u ks. M. Paszkowskiego może to miało miejsce?
Offca napisał(a):Gdyby było tak cudownie i kolorowo w tym naszym kraju, tylu ludzi by stąd nie uciekało.
A co to za uciekanie? Unia Europejska daje możliwość legalnej pracy, więc ludzie jadą i się dorabiają.
Szkoda, że ty i wielu ulegacie euforii gniewu, którą nie bez przyczyny rozsiewają ci, którzy mają na uwadze w pierwszym rzędzie zakopać to, co Kaczory do tej pory odsłoniły.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
"Euforia gniewu" :coo:
Ks.Marek napisał(a):I powiesz mi, ż enakłaniał ludzi do wyboru jego parti, tak? Mówił: głosujcie na PiS? Acha - u ks. M. Paszkowskiego może to miało miejsce?

Radio Maryja skutecznie "reklamowało" :-({|= I Pis się tam "produkował" :lol2: :hahaha:
Jak widać skutecznie :!:

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
13-10-2007 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Nie wiem, nie słyszałem nic takiego. Nie zaprzeczam również. Ale może warto przywołać konkrety?

[ Dodano: Sob 13 Paź, 2007 12:08 ]
Poza tym: te sondaże...
Przed chwilą w radiu mówili: 80 % z was przyzaje wygraną Tuskowi w debacie. A przeciez mnie nikt nie pytał o zdanie. Wiem, że to tylko sondaż. Ale chciałbym wiedzieć KOGO pytano w ankiecie. To istotna informacja w celu uwiarygodnienia sondażu.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
"Istny boom" - gdyby społeczeństwo posłuchało w referendum unijnym, jak to ksiądz określa, "przesłania budzacego uczucia patriotyczno-katolickie", płynące z Torunia - boom byłby tylko marzeniem.
Nikt przecież nie ma najmniejszych watpliwości, że ten boom to w 80% fundusze unijne.
"Leczyć Polskę" - terapię mogą prowadzić tylko ludzie kompetentni - ludzie, którzy nie potrafią dostrzeć w drugim człowieku partnera, a postrzegają wszystkich w kategoriach układu, wrogów, nic nie dokonają.
Mimowolnie w debacie Kaczyński ujawnił metody swego rządzenia....za koalicjantami ustawił CBA ....
Nic dodać - nic ująć Duży uśmiech .
13-10-2007 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów