Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debata Tusk&Kaczynski
Autor Wiadomość
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Sama słyszałam Pana Ziobrę i jego współziomków...Gorąco zachęcali ,by głosować na nich...Kaczory też "mówiły swoje" :!:

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
13-10-2007 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Cytat:A ciekawe, skąd taki przyrost PKB w Polsce, co?
Nie wiem, spytaj Kaczyńskich. W końcu to ich kancelaria, a nie moja. O tym już dawno w tv mówili, to nie wymysł Tuska w sam raz. Takie informacje podała telewizja publiczna i prasa.

Ks.Marek napisał(a):I powiesz mi, ż enakłaniał ludzi do wyboru jego parti, tak? Mówił: głosujcie na PiS?
Wybacz, ale homilii na pewno nie powiedział :krzywy: Był bodajże w kościele św. Anny, nie wiem kto tam jest proboszczem.
Dlaczego tak go bronisz? Uważasz, ze reklamowanie siebie w ramach wyborów w kościele na mszy jest słuszne? Czy msza służy do rozpowszechniania politycznej propagandy? Jeśli tak, to zwracam honor. Zrozumiałabym, gdyby pojawił się ot tak w kościele na mszy, a potem w innym miejscu rozmawiał z ludźmi. Ale on przemawiał z ambony. Więc nie mógł mówić kazania, ale propagandę wyborczą! Czy to jest wg Ciebie słuszne?! Bo wg mnie to po prostu bezczelność.

Ks.Marek napisał(a):Unia Europejska daje możliwość legalnej pracy, więc ludzie jadą i się dorabiają.
Taką możliwość UE dawała również za III RP. Ludzie owszem, wyjeżdżali. I nie chodzi mi o samo wyjeżdżanie do pracy jako takie, ale o masowe wyjeżdżanie i niechęć do powrotu do kraju, które mają miejsce TERAZ, za IV RP! Nie ma komu pracować tu na miejscu! Zaczyna brakować specjalistów! Nie widzisz tego?! I jeszcze bronisz polityki PiS.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Nie wiem o co te spory tak naprawdę to kupa śmiechu :hahaha:
2 kolesi którzy nic nie zrobili prócz wczorajszej debaty obrzuca sie błotem
a Ktoś kto wprowadził trochę dobra dla nas wszystkich nie jest pokazywany w tv no ale tak już jest ze tych co chcą coś zrobić dobrego sie nie pokazuje tylko oszołomów Język
Dlatego ja będę głosował Na LPR Giertych obiecywał becikowe ? jest becikowe ? wprowadził zakaz komórek w szkołach ? jest zakaz wprowadził mundurki ? są mundurki !! ja chce głosować na ludzi którzy coś robią a nie na darmozjadów którzy siedzą w sejmie i dłubią w nosie ...

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
W sondaże jakie podają po tego typu debatach nie należy w ogóle wierzyć i brać ich sobie do głowy. Chodzi mi tylko o własne zdanie każdego z nas tutaj. Nie bierzmy pod uwagę żadnych sondaży i statystyk, bo jedna wielka lipa i naciąganie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):ja będę głosował Na LPR Giertych
Masz takie "prawo"...Mam nadzieję,że "polskiego" F.Castro u nas nie będzie.... xD :hahaha:

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
13-10-2007 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Offca napisał(a):Nie wiem, spytaj Kaczyńskich. W końcu to ich kancelaria, a nie moja. O tym już dawno w tv mówili, to nie wymysł Tuska w sam raz. Takie informacje podała telewizja publiczna i prasa.
No wiem, przecież mówi się o tym nieustannie, dzięki temu lekarze przeprowadzili skuteczny zamach stanu, to jest kością niezgody dla Kwasa i Tuska i innych oligarcho-liberałów.
Offca napisał(a):Wybacz, ale homilii na pewno nie powiedział
Bo nie ma takiego prawa.
Offca napisał(a):Czy msza służy do rozpowszechniania politycznej propagandy? Jeśli tak, to zwracam honor. Zrozumiałabym, gdyby pojawił się ot tak w kościele na mszy, a potem w innym miejscu rozmawiał z ludźmi. Ale on przemawiał z ambony.
CO ZATEM POWIEDZIAŁ?
Offca napisał(a):Taką możliwość UE dawała również za III RP. Ludzie owszem, wyjeżdżali. I nie chodzi mi o samo wyjeżdżanie do pracy jako takie, ale o masowe wyjeżdżanie i niechęć do powrotu do kraju!
A ty co, chciałabyś ot tak sobie wrócić do domu, szkoły etc, z imprezki, która nastraja cię radością?
Offca napisał(a):Nie ma komu pracować tu na miejscu!
To problem tych, co wyjeżdżaja. Nie potrafią znaleźć pracy, która dosłownie na ulicy leży. W więksszości wypadków, coby nie uogólniać.
Offca napisał(a):I jeszcze bronisz polityki PiS.
A i owszem, bronię. Tak samo jak i betanki, jak i satanistów, jak i komunistów i innych outsiderów.

[ Dodano: Sob 13 Paź, 2007 12:18 ]
alus napisał(a):za koalicjantami ustawił CBA
No i słusznie. Ubezpieczył się przed szkalowaniem swej osoby, ż eniby to kłamcą, czy oszustem jest.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ks.Marek napisał(a):Masz takie "prawo"...Mam nadzieję,że polskiego F.Castro u nas nie będzie.... xD :hahaha:

no różnica jest taka ze ja nie oceniam ludzi po ich pochodzeniu itd . tylko po owocach po owocach co kaczki zrobiły? nic co Tusk zrobił jeszcze większe nic heh

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
POMYŁKA!To ja napisałam,a nie ksiądź...A kto tu ocenia pochodzenie :shock: :coo:

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
13-10-2007 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ks.Marek napisał(a):CO ZATEM POWIEDZIAŁ
Możesz nie krzyczeć? Nie było mnie na tym wystąpieniu, więc co pwoiedział dokładnie nie wiem. Ale z tym nie będzie problemu, żeby się dowiedzieć, mam rodzinę w Barczewie.
Poza tym:

http://www.kosciol.pl/article.php/20071003111730488

Robienie objazdów po kraju w czasie trwania kampanii wyborczej jest niczym innym jak reklamowaniem siebie i temu zaprzeczyć nie możesz.

Ks.Marek napisał(a):A ty co, chciałabyś ot tak sobie wrócić do domu, szkoły etc, z imprezki, która nastraja cię radością?
Do domu, w którym dzieje się źle i w którym źle się czuję, na pewno nie :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
scholastyka napisał(a):POMYŁKA!To ja napisałam,a nie ksiądź...A kto tu ocenia pochodzenie :shock: :coo:

nie mówię kto tylko ze ja tak nie oceniam , hmm Problemy z czytaniem ? xD

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):hmm Problemy z czytaniem ?
:coo:
Jak na razie "nie narzekam"! :hahaha:

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
13-10-2007 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
scholastyka napisał(a)::coo:
Jak na razie "nie narzekam"! :hahaha:

na czytanie czy politykę ? xD :krzywy:

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):na czytanie czy politykę
:coo: :coo: :coo:
Na jedno i drugie! :mrgreen: xD ;P

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
13-10-2007 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
scholastyka napisał(a)::coo: :coo: :coo:
Na jedno i drugie! :mrgreen: xD ;P

to dobrze bo juz zaczynałem sie martwić o ciebie Oczko

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
A może tak wrócić do głównego wątku, czyli Debata Tusk&Kaczynski.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-10-2007 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów