Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debata Tusk&Kaczynski
Autor Wiadomość
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #46
 
dokładnie byłam w gim i wiem jak nosza te mundurki mundurek rozpięty a pepek nadal widac ;pp W mojej szkole jest gim i bardzo mi się podobają ich mundórkiOczko ale tu jest temat na temat debaty Tusk&kaczyński :offtopic:

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
13-10-2007 14:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ks.Marek napisał(a):Nie wolno ci patzreć na innych przez pryzmat twoich odczuć, wrażeń, etc.
To nie są niestety tylko moje odczucia, ale wielu moich znajomych wyjechało za granicę i niektórzy z nich niestety na stałe, bo w Polsce nie znaleźli dla siebie szansy na dobry zarobek, który pozwoliłby im wyjść na prostą i zacząć samodzielne życie. Niestety. Spójrzmy realnie. Który student po ukończeniu studiów może spokojnie myśleć o kupnie czy nawet wynajęciu na własną rękę przyzwoitego mieszkania? Usamodzielnienia się? Utrzymania się? Mało który. Chyba tylko taki, który ma dzianych rodziców i którzy my w tym pomogą. Inni niestety takich szans nie mają, więc wolą wyjechać, bo za granicą mają zawsze na to trochę większe szanse.
Sama bardzo bym chciała (jest to wręcz moim marzeniem) za 2 lata zacząć żyć samodzielnie, znaleźć przyzwoitą pracę, która pozwoliłaby mi na utrzymanie się, kupienie bądź wynajęcie jakiegoś mieszkania. Ale niestety za bardzo takich pozytywnych perspektyw nie mam i szybko nie będę miała.

Ks.Marek napisał(a):No ne wiem, ale ja widzę, że jest lepiej i bezpieczniej.
To też jest subiektywizm.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
offca napisał(a):Nie. Moim zdaniem ostatnio mało który minister edukacji się sprawdził, ale to moje osobiste zdanie. Co do Giertycha. Agresja w szkole jak była tak jest, komórki też są, a na mundurki już ludzie zaczynają narzekać.
?? mam pytanie czy Giertych jest projektantem mody ? xD
Przecież nie on szył mundurki ....
Agresja była jest i będzie nie 1 dnia Rzym zbudowali ?
Komórki Jasne że są , ale to nie wina Giertycha tylko ludzi pracujących w szkołach
Offca wiesz co Uśmiech dziwne żeby Giertych latał po szkołach i zabierał komórki bez przesady ;p

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):mam pytanie czy Giertych jest projektantem mody ?
A przepraszam Cię bardzo. Doświadczenie pedagogiczne i edukacyjne ma, żeby zajmować się sprawami oświaty i edukacji? Chyba tylko takie, że chodzi na zebrania rodziców do swoich dzieci do szkoły.
Zatem wcale bym się nie zdziwiła gdyby któregoś dnia zajął się projektowaniem mundurków.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
jestem uczniem i mamy swoje sposoby na komórki jestem w liceum gdzie swobodnie mozna je używac a w gimanzjum jak zobaczyli ze sie ma w kieszeni to gnali przynajmniej na religi kazdy swobodnie uzywał bo ksiadz widziała ale udawała ze niewidział xD

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
13-10-2007 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Offca napisał(a):To nie są niestety tylko moje odczucia, ale wielu moich znajomych wyjechało za granicę i niektórzy z nich niestety na stałe, bo w Polsce nie znaleźli dla siebie szansy na dobry zarobek, który pozwoliłby im wyjść na prostą i zacząć samodzielne życie. Niestety. Spójrzmy realnie. Który student po ukończeniu studiów może spokojnie myśleć o kupnie czy nawet wynajęciu na własną rękę przyzwoitego mieszkania? Usamodzielnienia się? Utrzymania się? Mało który. Chyba tylko taki, który ma dzianych rodziców i którzy my w tym pomogą. Inni niestety takich szans nie mają, więc wolą wyjechać, bo za granicą niestety mają szanse większe.
Sama bardzo bym chciała (jest to wręcz moim marzeniem) za 2 lata zacząć żyć samodzielnie, znaleźć przyzwoitą pracę, która pozwoliłaby mi na utrzymanie się, kupienie bądź wynajęcie jakiegoś mieszkania. Ale niestety za bardzo takich pozytywnych perspektyw nie mam i szybko nie będę miała.
To ja się pokuszę o off topic.

Czyż nie powinno być tak, że wyfrunięcie z gniazda rodzinnego nie ma nosić znamion ucieczki, ile bardziej rozstania, nostalgii, etc. Jako ksiądz czasem zastanawiam się, czy nie fajnie byłoby pracować na parafii nawet i te 18 godzin, ale mieszkać w domu, z mamą z braćmi. Niestety, jest jak jest i cieszę się na samą myśl, że moge być u nich w każdy piątek, kiedy mam wolny dzień od pracy.

W związku z tematem: kto ucieka z kraju, obwiniając za to braci Kaczyńskich, ten tak na prawdę jeszcze albo już nie wie, że mimo zawieruch, rodzina i ojczyzna zobowiązują. Kaczyński od samego początku chcieli i chca nadal podnosić Polske i Polaków z kleczek błagania o litość, i ja się pod tym podpisuje, ponieważ ma to oparcie również i w ewangelii; a co radośni francuzi przekuli na porzekadło: nobless obligues (Szlachectwo zobowiazuje).

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
Offca napisał(a):A przepraszam Cię bardzo. Doświadczenie pedagogiczne i edukacyjne ma, żeby zajmować się sprawami oświaty i edukacji? Chyba tylko takie, że chodzi na zebrania rodziców do swoich dzieci do szkoły.
Zatem wcale bym się nie zdziwiła gdyby któregoś dnia zajął się projektowaniem mundurków.
większość Projektantów to homo , a z tego co wiem Romek ma żonę i dzieci :hahaha:
natomiast on ustawił prawo w szkole czyli mundurki itd a władza wykonawcza tego nie stosuje lub robi to w nieodpowiedni sposób .... ale to nie winna Giertycha Oczko

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Offca napisał(a):Doświadczenie pedagogiczne i edukacyjne ma, żeby zajmować się sprawami oświaty i edukacji?
Ma rozum i sztab ludzi, którzy zajmują się szczegółami.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
Ks.Marek napisał(a):ale mieszkać w domu, z mamą z braćmi.
Jak masz normalną rodzinę to proszę Cię bardzo, gorzej jak jest inaczej.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-10-2007 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
Offca napisał(a):Jak masz normalną rodzinę to proszę Cię bardzo, gorzej jak jest inaczej.
i tu się muszę zgodzić ;/

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Offca napisał(a):Jak masz normalną rodzinę to proszę Cię bardzo, gorzej jak jest inaczej.
Znów pozwole sobie na mały :offtopic:

Czy patologia jest normą? Bo jeśli tak, to wówczas ja jestem książę nie z tej bajki...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
Cytat:Czy patologia jest normą? Bo jeśli tak, to wówczas ja jestem książę nie z tej bajki...
nie z tej to na pewno xD
wiem jedno ze częste kłótnie i brak zrozumienia są w rodzinach bardzo częste u Księży tego brak bo oni widują sie z rodzina raz na rok Język

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
ksiaze-z-bajki, załóż inny wątek i debatuj o patologiach itd,ale nie czyń ciągle :offtopic:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-10-2007 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
Cytat:ksiaze-z-bajki, załóż inny wątek i debatuj o patologiach itd,ale nie czyń ciągle :offtopic:
Koleżanka ma problem z czytaniem ? ja nie zacząłem o rodzinie ... czytaj dokładnie ](*,)

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
13-10-2007 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lapsi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #60
 
Heh, mali chłopcy...
Poczytajcie sobie sami:
Cytat:Z emocjonującej debaty premiera Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem wybraliśmy po dziesięć cytatów każdego z liderów. Czy to najważniejsze rzeczy, które mieli do powiedzenia? Pewnie nie, ale oddają i klimat samej dyskusji i stan ducha obu dyskutantów
Jarosław Kaczyński:

1. Właśnie nie wiem. . . Donaldku? Donaldusiu?

2. My tolerowaliśmy przez wiele tygodni demonstrację pielęgniarek, która uniemożliwiała normalną pracę Kancelarii Premiera i to jest najlepszy dowód, jak bardzo jesteśmy otwarci.

3. To jest III Rzeczpospolita, my budujemy IV i będą autostrady.

4. My aresztujemy wszystkich, którzy łamią prawo: i naszych ministrów, i pana koleżankę, która brała łapówki.

5. Jeżeli chodzi o stosunki z Niemcami, to one na poziomie dyplomatycznym są zupełnie dobre. Trzykrotnie widziałem się w ciągu roku z Merkel, było mnóstwo rozmów telefonicznych.

6. Cieszę się, że nie ma pan tych wilczych oczu co zwykle

7. Niech pan mnie może od razu przeprosi, bo inaczej, będzie miał pan proces.

8. Chcecie uderzyć w polskich rolników, bo zawsze żeście chcieliście uderzać w słabszych.

9. Ja nawet pana lubię za to, że pan jest taki konsekwentny

10.. Tutaj nawet największy autorytet nie jest w stanie mnie przekonać, bo ja mam własny rozum.

Donald Tusk:

1. Mów mi Donek.

2. Niech pan mi wierzy na słowo - ja kiedyś budowałem dom. Dom buduje się z cegieł, przy pomocy sprzętu, łopaty, a nie przy pomocy walki z układami.

3. Obiecaliście 3 miliony mieszkań, a są mieszkania po 3 miliony.

4. Jeździcie, przecinacie wstęgi, i wam się wydaje, że dzięki temu Polacy jeżdżą po autostradach.

5. CBA - według tego, co naliczyłem - rozwiązało dwa razy mniej spraw, niż minister Ziobro miał konferencji w tym roku.

6. Naprawdę aż tak złym premierem pan nie jest, żeby wszystko sztukować propagandą.

7. Niech się pan zdecyduje. Czy ja mam wilcze oczy, czy wilcze zęby.

8. Ze strony pana prezesa nie było to merytoryczne, to było raczej zoologiczne.

9. Waszym problemem jest pani minister Fotyga. Wy nawet nie potraficie obsadzić ambasad.

10. Pana czas już minął.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...l?skad=rss
Wyborcza, jak zwykle stanęła na wysokości zadania...
13-10-2007 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów