Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy ktoś kto podpisał cyrograf z szatanem może być zbawiony?
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
czy ktoś kto podpisał cyrograf z szatanem może być zbawiony?
mam znajomego który sprzedał swoją dusze diablu. czy on mże byc zbawiony??
14-10-2007 11:52
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
agacias napisał(a):mam znajomego który sprzedał swoją dusze diablu. czy on mże byc zbawiony??
napewno może, ale musi rozpocząć poważną walke aby wyrwać się z podpisanej umowy z diabłem. A to nie jest taka prosta, sprawa diabłem nie oddaje tak łatwo swej zdobyczy. A on wogóle zdaje sobie sprawe co tak na serio uczynił ? Czy chce wyrać się z tego ?
Ludzie nie zdają sobie do końca sprawy z konsekwencji podpisanywania umów.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
14-10-2007 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
czy mogła bym sie dowiedziec na czym polega takie coś nie chce tego napisac ale chce się o tym czegos dowiedziecOczko

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
14-10-2007 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Hmm duszyczka, tak w skrócie... masz umowe, jedna ze stron podpisuje chcąc pracować, czy też wykonywać inne zobowiązania względem przcodawcy. Niestety osoba podpisująca częściej jest w trudniejszej sytuacji aniżeli pracodawca który korzysta z pracownika.
Odnośnie podpisania cyrografu, człowiek oddaje siebie, dusze Smutny diabłu który bardzo sprytnie to wykorzystuje. Człowiek ,w tej sytuacji jest mocno poszkodowany, najczęsciej z własnej głupoty i lekkomyślności.Może to pomoże, jak co to tylko schemat.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
14-10-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
to jest analogicznie do sytuacji kiedy mówisz Jezu chcę Cię kochać, oddaję Ci każdy dzień swojego życia, oddaję Ci całą/całego siebie. I o ile Jezus sprawia ze człowiek staję się szczęśliwy to Szatan i cyrograf to źródło wielkiego zła, i zagubienia człowieka.
A co do pytania na poczatku...hmmm można sprzedać duszę diabłu przez odrzucenie Boga, ale tak jak to bywa w zwykłej sprzedaży można sprzedaną rzecz zastąpić nowa, tak i ten człowiek może zrozumieć swój błąd i wrócić do Boga. Bóg walczy cały czas więc jak wygra będzie zbawiony, a czy wygra to zależy od decyzji tego człowieka.

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
14-10-2007 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
To proste, trzeba tylko udowodnić że szatan nie zrealizował zobowiązań umowy - przez to stanie się nieważna.
Ewentualnie trzeba odwołać się do odpowiedniego organu celem anulowania zobowiązań - czy myślicie że trzeba od razu do Sądu, czy wystarczy zwykły arbitraż???
17-10-2007 11:21
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Tylko on wywiązuje się wyśmienicie....reklamacji raczej nie chce przyjąć i tutaj sie problem.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-10-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
Napisałem to humorystycznie.

Czyny świadczą za człowieka, nie deklaracje.

Można mieć Boga na sztandarach i czynić zło. Sytuacje odwrotne też się zdarzają.

Intencje grają w tym pewną rolę, ale najważniejsze jest to co się robi i jaki to ma skutek.

Uważam że większe szanse na "zbawienie" ma osoba która "podpisała" cyrograf z "szatanem" niż ktoś kto zabił drugiego człowieka.
17-10-2007 11:34
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Twoja wypowiedz raczej wskazuje jakbo trwały sztywne schematy...i tylko ten ma szanse a ten zapewne nie. A chodzi o intencje, nie zawsze jestśmy zdolni w pełni ją zrezlizować, anie znaczy ze te osoby są gorsze. Generalizowanie nie ma sensu.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-10-2007 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Uważam, że KAŻDY kto wzywa imienia Naszego Pana Jezusa Chrystusa będzie zbawiony , ale czy ten kolega chce tego ???? :coo: :coo: :coo: :coo:

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
18-10-2007 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cytat:To proste, trzeba tylko udowodnić że szatan nie zrealizował zobowiązań umowy - przez to stanie się nieważna.
Sęk w tym, ż eon dotrzymuje warunków umowy, tym bardziej ze swej strony. Jak łape połozy na kimś/czyms, to już jego...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-10-2007 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Cyrograf był jest i będzie formą która prowadzi do najpoważniejszego zniewolenia demonicznego - opętania. Nie ma formy przez którą człowiek może mocniej oddać się Szatanowi. W prawdzie coś może i otrzymuje[ za nic by na to nie poszedł] ale w zamian Zły doprowadza go do męczarń na poziomie piekła po śmierci.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
19-10-2007 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Właśnie.Na forum pisują różne osoby,więc lepiej nie narażać ich na szwank. Jak ktoś chce coś podpisywać to niech się podpisze lepiej pod "Przymierzem na rzecz cywilizacji miłości" i w ten sposób zadeklaruje chęć pomocy bliźnim. Bo to o wiele lepsze niż dawać egzorcystom pełne ręce roboty.I czy zdaje sobie ktoś sprawę jak bardzo wyczerpujący jest taki jeden egzorcyzm dla samego egzorcysty ?
20-10-2007 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
agacias napisał(a):mam znajomego który sprzedał swoją dusze diablu. czy on mże byc zbawiony??
Całkiem, całkiem ... Szczęśliwy ;P
Powiedz tylko znajomemu, że jak zgodził się na prawdziwe więzy, a nie tylko zabawiał się "podręcznikiem młodego satanisty" to niech uważa, bo może skończyć na Wodociągowej i na nic mu wtedy zbawienie ;P .

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
20-10-2007 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
a co jest na Wodociągowej? ja akurat jestem z Gdańska. Ale moja wrodzona inteligencja mi podpowiada, ze pewnie psychiatryk?
No i jeszcze mi powiedzcie jaki interes miałby szatan z takim cyrografem. Znowu moja wrodzona inteligencja mi podpowiada, ze raczej kiepski

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
21-10-2007 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów