Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogromny kłopot...
Autor Wiadomość
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
daj mu szansę! daj mu szansę! Oczko

by?am ale si? zmy?am
16-10-2007 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Aniś napisał(a):Nie zrezygnuję ani z mszy, ani z niego
Piękne i "nieco"dealistyczne,ale nie wiem czy "pociągniesz" tak długo :-k Przyjdzie czas,a może już przyszedł,gdy trzeba będzie wybrać 8-[ Decyzja będzie należeć do Ciebie...I nie będzie łatwa...Dobrze będzie przyglądnąć się swoim motywom, uczuciom,pragnieniom i oczekiwaniom wobec chłopaka...I zadać sobie pytanie:"Czego ja tak naprawdę chcę?!"
Nie zmienisz go na "siłę"...

[ Dodano: Wto 16 Paź, 2007 14:49 ]
Aniś napisał(a):Zamierzałam go namawiać, żeby też zaczął jeździć, ale teraz nie wiem co robić
Spróbować warto,ale "nic na siłę" =;
Aniś napisał(a):Jestem ze swoim chłopakiem od 2 lat i wiem, że nigdy by się tak nie zachował (sam z siebie).
Ciesz się,że zobaczyłaś go z "innej strony"...Byłabym ostrożna we wnioskowaniu,że to :diabelek:...Po prostu,może nie poznałaś go dobrze...Albo wydawało Ci się,że go znasz...A tu proszę!Nigdy nie można być pewnym...
Aniś napisał(a):Żeby pojechać na następną (tj. 20.10.07 w Zawierciu) musiałabym skłamać, powiedzieć mu ze jadę gdzie indziej.
Nie warto oszukiwać [-X Szczerość powinna być "fundamentem" Waszego związku...
Módl się i rozeznawaj :aniol:
P.s Jeśli chcesz więcej pogadać to zapraszam na "priwa" Przytulanie

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
16-10-2007 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle:
jetem ze swoim chłopakiem od 1,5 roku i gdy musiałam wybrać powiedziałam mu krótko: jeśli staniesz między mna a Bogiem to z nami koniec,
tą decyzję podejmowałam przez miesiąc, ale już nie bylo innego wyjścia, albo on albo Bóg, teraz nie żałuję choć na początku nie bylo łatwo....

musisz wybrać i lepiej nie oszukuj, kłamstwo ma krótkie nogi, a gdy wyjdzie na jaw jest jeszce gorzej

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
16-10-2007 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
W sumie ja też musiałam kiedyż wybrać: albo być z chłopakiem, którego kocham i żyć w grzechu, albo żyć bez grzechu i być blisko Boga i wybrałam to 2 chociaż bardzo długo cierpiałam ale Bóg mi pomógł... naprawdę!

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
16-10-2007 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Dunia napisał(a):W sumie ja też musiałam kiedyż wybrać: albo być z chłopakiem, którego kocham i żyć w grzechu, albo żyć bez grzechu i być blisko Boga i wybrałam to 2 chociaż bardzo długo cierpiałam ale Bóg mi pomógł... naprawdę!
ja wybrałam odwrotnie...

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
16-10-2007 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #21
 
Tamciulam napisał(a):ja wybrałam odwrotnie...
I jest Ci z tym dobrze?

Nie wiem co mam zrobić... Nigdy jeszcze nie musiałam podjąć tak ważnej decyzji... Ja nie wyobrażam sobie życia bez tego chłopaka Smutny
16-10-2007 19:25
Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Aniś napisał(a):Ja nie wyobrażam sobie życia bez tego chłopaka Smutny
to, ze sobie nie wyobrazasz na dzień dzisiejszy to normalne, ale pomysl też o przyszłości jak ulegniesz w tym miejscu to ten chłopak może zacząc Cię prosić być w ogóle wybierała Jego a Boga zepchnęła na dalszy plan. Będzie wtedy podawał tą twoją rezygnację jako argument: "a bo wtedy nie pojechałaś dla mnie, to i teraz chyba nic się nie stanie" Z Bogiem wygrywasz, bez Boga wygrywasz na krótko.

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
16-10-2007 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
Aniś napisał(a):Nigdy jeszcze nie musiałam podjąć tak ważnej decyzji
Widocznie nadszedł już czas...
Aniś napisał(a):Ja nie wyobrażam sobie życia bez tego chłopaka
Wiadomo,że będzie Ci trudno...Ale trzeba się zapytać,co jest najważniejsze dla mnie...Spojrzeć na swoją hierarchię wartości...Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko "inne"będzie także na swoim miejscu Duży uśmiech
Życzę Ci ODWAGI! xD Albo Bóg albo...

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
16-10-2007 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ja też nie wyobraziłam sobie jak mogę żyć bez niego... mówiłam, że nie zakocham się już nigdy i tak było przez rok i nawet dłużej... ale ciągle się modliłam do Boga i on mi pomógł... Nikt nigdy nie powiedział, że łatwo zostawić kogoś kogo bardzo się kocha i jest się gotowym zrobić dla tej osoby wszystko bo u mnie tak było. Ale teraz wiem, że dobrze zrobiłam tylko długo to do mnie dochodziło...

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
16-10-2007 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ach, a co ja mam powiedziec... :/

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-10-2007 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Aniś napisał(a):
Tamciulam napisał(a):ja wybrałam odwrotnie...
I jest Ci z tym dobrze?

Nie wiem co mam zrobić... Nigdy jeszcze nie musiałam podjąć tak ważnej decyzji... Ja nie wyobrażam sobie życia bez tego chłopaka Smutny
szczerze mówiąc? tak jest mi z tym dobrze Oczko

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
16-10-2007 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Tamciulam napisał(a):szczerze mówiąc? tak jest mi z tym dobrze Oczko

do póki sie tobą nie znudzi i nie znajdzie sobie innej Oczko masz 18 lat i mało wiesz .... pogadamy za rok może dwa Język

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
17-10-2007 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):
Tamciulam napisał(a):szczerze mówiąc? tak jest mi z tym dobrze Oczko

do póki sie tobą nie znudzi i nie znajdzie sobie innej Oczko masz 18 lat i mało wiesz .... pogadamy za rok może dwa Język
nie pogadamy bo nie mamy o czym Duży uśmiech mi jest tak dobrze i tyle i nikomu nic do tego :!:

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
17-10-2007 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
Tamciulam napisał(a):nie pogadamy bo nie mamy o czym Duży uśmiech mi jest tak dobrze i tyle i nikomu nic do tego :!:

Zapraszam na filmik Oczko
Poznaj prawde

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
17-10-2007 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
o ile mogę coś powiedzieć - sądzę, że nie powinniśmy przenosić bezpośrednio nazych doświadczeń jako najlepszych rozwiązań dla kogoś innego, bo każda sytuacja jest inna i nawet jeśli Aniś chciała przedstawić ją jak najpełniej to mogła umknąć coś jej uwadze albo z czegoś nie zdaje sobie jeszcze sprawy.
Jeśli nie podejmie decyzji suwerennie będzie potem was obciążać za to co się dalej stanie.
A to musi być jej decyzja z pełną swiadomością wszelkich konsekwencji.
Pozdrawiam

by?am ale si? zmy?am
17-10-2007 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów