Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak znikaja smiertelne choroby.
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
jak znikaja smiertelne choroby.
Chciałam sie z wami podzielić tym co nie dawno uczynił Bóg w życiu młodego chłopaka. Otóż chłopca tego poznałam w szpitalu (opiekowałam sie nim bo jestem pielęgniarką). Chłopak trafił do nas OIOM'u ma 27 lat . Lekarze podejrzewali u niego wirusa HIV, oczywiście pobraliśmy krew i próbki jak zwykle w takich sytuacjach wysyła sie do Warszawy. Po kilku dniach dostaliśmy telefon ze ów chłopak jest HIV pozytywny. Wiadomość od razu została mu przekazana. Delikatnie mówiąc chłopak sie załamał , zastanawiał sie skąd to sie wzięło w jego krwi. Jakoś tak wypadło ze w tym okresie jak leżał u nas na oddziale u nas w mieście była Msza z MODLITWA O uzdrowienie. na tej Eucharystii modliłam sie właśnie w jego intencji, gdyż było z nim naprawdę źle. Po tygodniu przyszły wyniki pisemne i okazało sie ze tego wirusa nie ma. Po prostu zniknął. Jestem pewna ze to Bóg uczynił ten cud. Za to chwała Panu Duży uśmiech
15-10-2007 10:58
Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
ktoś napisał(a):Pierwszy dodatni wynik badania anty HIV nie jest podstawa do rozpoznania zakażenia. Badanie to należy powtórzyć w surowicy uzyskanej z następnego pobrania krwi. W przypadku uzyskania kolejnego dodatniego wyniku należy wykonać test potwierdzenia. Najczęsciej stosowana jest metoda immunoblotingu, nazywana popularnie testem Western blot, która również polega na wykrywaniu przeciwciał; antygeny wirusowe uzyskane w wyniku elektroforetycznego rozdziału białek wirusa sa umieszczone na pasku nitrocelulozowym - Uwidaczniaja się one w wyniku reakcji antygen - przeciwciało. Za dodatni wynik uznaje się wykazanie w badanej surowicy przeciwciał dla co najmniej trzech białek wirusowych, kodowanych przez przynajmniej dwa geny HIV.
http://www.hivinfo.strefa.pl/testy.html
Co nie zmienia postaci rzeczy, że i modlitwa jest konieczna i na dodatek działa cuda. Nie raz myślę kazdy z nas się o tym przekonał.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-10-2007 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
agacias napisał(a):po tygodniu przyszly wyniki pisemne i okazało sie ze tego wirusa nie ma . po prostu zniknął.jestem pewna ze to Bóg uczynił ten cud.
A jak inni pacjenci?

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
18-01-2008 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Cytat:A jak inni pacjenci?
A po co to komu wiedzieć? Przecież mowa jest o konkretnym człowieku i o takich samych, konkretnych okolicznościach. Wg mnie to pytanie, które stawiasz, jest zupełnie zbędne.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-01-2008 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ks.Marek napisał(a):
Cytat:A jak inni pacjenci?
A po co to komu wiedzieć? Przecież mowa jest o konkretnym człowieku i o takich samych, konkretnych okolicznościach. Wg mnie to pytanie, które stawiasz, jest zupełnie zbędne.
jasne....

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
04-05-2008 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jak się teraz czuje ten chłopak?
29-06-2008 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Komzar napisał(a):Jak się teraz czuje ten chłopak?
hehe pewnie jak nowonarodzony, a jak się ma czuć? :mrgreen:

"Dla wielkich czynów niewiele pomaga zbytnia przezorność i zimna odwaga. Zapał, nie mędrkowanie odnosi zwycięstwo." Język
29-06-2008 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #8
 
Agacias nie ma od listopada na forum, raczej nie odpowie :krzywy:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-06-2008 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów