Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
innny Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1
pytanie
mam pewne pytanie dotyczace homoseksualizmu ... czy pomiedy osobami tej samej plci moze zrodzic sie milosc? sszczera i prawdziwa? wchodzac na rozne strony o tej tematyce i chaty wydaje sie ze to nie mozliwe... a moze jednak? czy ktos moze sie prawdziwie zakochac w grugim mezczyznie? czy to jedynie pozadanie ? a jesli tak to czy Bog nie jest szczesliwy widzac dwoje kochajacych sie ludzi tej samej plci , miloscia nie taka jaka powinnismy darzyc siebie nawzajem ale ta doskonalsza? czy homosesualisci potrafia tak naprawde kochac? duzo pytan , licze na wasze odpowiedzi :mrgreen:
i na deser jescze jedno pytanie. jezeli homoseksualista zwiaze sie z kobieta i wezmie z nia slub nie inforumjac ja o fakcie swojego homosesualizmu , to czy ten slub jest tak naprawde wazny? czy zatajenie takiej informacji przekresla caly sakrament ? i czy wolno cos takiego zataic i liczyc na to ze sakrament bedzie wazny? czy tak naprawde ten sakrament bedzie udzielony?
wiem ze tego duzo :roll: ale prosze odpiszcie
16-10-2007 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
1) Zatajenie skłonności homoseksualnych sprawia, że związek jest nieważny sakramentalnie od początku;

2) osobiście wierzę, że Bóg nie zesłałby prawdziwej miłości, która sprzeciwia się Jego porządkowi... silne zauroczenie to rozumiem, czy po prostu zaburzenie, ale nie miłość.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
16-10-2007 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Homoseksualizm i wszystko związane z tą preferencją seksualną omawiamy tutaj.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-10-2007 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów