Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Rysia
Miło mi jest znowu wszystkich powitać Uśmiech

Tak na prawde to jestem Patrycja. Mam juuuż prawie 18lat i jednocześnie reprezentuję rocznik maturalny, nie mogąc się doczekać kiedy to wszystko bede mieć już za sobą. Po biologiczno-chemicznym profilu cała moja rodzina spodziewała się, iż bedzie kolejna studentka medycyny a tu psikus, bo chociaż zadatki na lekarza córa ma to interesują ją całkiem inne klimaty. Chciałaby pójść na astronomię, lecz obszerność matematycznych obliczeń, wzorów ją przeraża. Dlatego też, postanawia spróbować swoich sił (o ile zda dobrze egzamin dojrzałości) na psychologii lub dziennikarstwie i komunikacji społecznej. Cytując opinie babci: "Toś sobie kierunki wybrała!" stwierdza, że wybrała i zamierza się wybić, i nie zostać stłamszoną przez resztę społeczeństwa. Hmmm... a gdy już osiągnie to co chciałaby osiągnąć, to ( o ile sie dorobi) założy obserwatorium astronomiczne.

Mimo swojego wieku, który niby juz świadczy o wejściu w kolejne zyciowe stadium a mianowicie dorosłość - nie czuje sie taka jak być powinnam. Zbyt dużo jeszcze we mnie dziecka, zbyt dużo marzeń i bujnej wyobraźni...
Wszystko ma swój czas.

Uwielbiam czekoladę (mozna to uznac za moje uzaleznienie), komedie i dramaty psychologiczne. Moja wadą i jednoczesnie zaletą jest gadatliwość, a wciąż doskonale swój warsztat pod wzgledem słuchania. Odbiegam troszkę od stereotypu kobiety, bo nie lubię komplementów. Dlaczego? Bo nigdy nie wiem jak się zachować, Jak podziękuje to źle, bo tylko tyle a jak sie zaczerwienię to sie ze mnie śmieją. A co do śmiechuu , to dość często uśmiech towarzyszy mi na twarzy, czasem zbyt często...
Podobno umiem się nieźle kamuflować, jesli chodzi o uczucia targające mną w danej chwili, przypadku, zdarzeniu etc. Mozliwe. Lubię deszcz, skakanie przez kałuze i wspinaczki po górach Duży uśmiech . Kocham muzyke, gram, śpiewam, tworzę. CZasem cos napisze do szuflady...
O dziwo! po tacie plastyku nie odziedziczyłam talentu i bazgrolę tak strasznie, ze już chyba gorzej nie mozna.

Od dobrych 4lat udzielam się jako KaeSeMowicz w swojej parafii i zaczęłam dwa lata temu formację Uśmiech

Szczerze mówiąc brakuje mi strasznie dużo do poukładanej i grzecznej dziewczynki, ale KSM i spotkania z ludźmi z różnych wspólno religijnych wiele mi dają. I mam nadzieję, że teraz będę raczej cześciej powstawać niz upadać...


GOTÓW!!!

Pozdrawiam.
Przytulanie

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
17-10-2007 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Rysia.Napisałaś:
Cytat:Hmmm... a gdy już osiągnie to co chciałaby osiągnąć, to ( o ile sie dorobi) założy obserwatorium astronomiczne.

Mam nadzieję,że się uda.Może uda się odkryć coś ciekawego.Trzymam kciuki.Nie ukrywam,że też lubię astronomię.Nie mogę się doczekać teleskopu,a w Lublinie pewnie nie ma nic takiego. I zapraszam na stronkę naszego KSM-u,której adres podam na PW.
17-10-2007 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Polonium napisał(a):Mam nadzieję,że się uda
ojj chciałabym Oczko
Polonium napisał(a):Nie mogę się doczekać teleskopu,a w Lublinie pewnie nie ma nic takiego.
nie mozliwe ;p teleskop mozesz kupic teraz praktycznie w kazdym większym mieście...tym bardziej w Lublinie Uśmiech a jeśli chodzi ci o obserwatorium to chyba tez powinno być... napewno najwięcej mozna spotkać w Toruniu, ale metropolie teeż coś takiego posiadają ;p

w Reszowie jeszcze nic takiego nie powstało, ale myśle, ze jakby było to spotkałoby sie z aprobatą wielu ludzi Duży uśmiech


Pozdrawiam :^^

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
20-10-2007 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Pozwól,że zrobię KSM-owską wstawkę.Kontakt stały z KSM-em mam już od 1997 roku.W 2001 weszłem do wspólnoty jako członek.KSM to dla mnie nie tylko osoby,lecz także spotkanie z Panem i możliwość pełniejszego zaangażowania na rzecz dobra.W poprzednim roku nasz KSM działał incognito i założyłem mu stronkę.Obecnie pora spotkań uległa zmianie i po okresie przerwy znów wspólnota funkcjonuje.Ponadto mam też kontakt z Odnową.A co Tobie Rysiu daje KSM ?
23-10-2007 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Witaj Rysiu Uśmiech

Twoje województwo to rodzinne strony mojej mamy Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
23-10-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Polonium napisał(a):A co Tobie Rysiu daje KSM ?
Hmm ;> ja juz o tym gdzieś kiedyś pisałam, ale mniejsza ztym...

To tak w KaSeMie jestem juz od 4lat (jak wspomniałam wyzej) a członkiem tzn prawowitym jestem od dokładnie 26.11.2006roku Uśmiech Prawdopodobnie wydarzyłoby sie to juz wcześniej, ale z przyczyn niewyjaśnionych w 2005r. uciekłam z rekolekcji przed przyrzeczeniowych.

Noa teraz rozpoczęłam formację. Obecnie jestem już pomocnikiem zastępowego, teraz kontynuuje stopień drugi:czyli zastępowi. Przeżyłam w swojej KaSeMowej wędrówce już Kurs Filipa i wiele turnusów wkaacyjnych jak i rekolekcji w trakcie roku szkolnego. No i wciąż mi jest mało... i tutaj tez dochodzę do sedna pytania. Co mi daje KSM ?
Moze to zabrzmi nudnie , bo i tak moze być, ale dzieki temu, ze należę do tej wspólnoty odzyskałam wiarę w siebie i w swoje możliwości, zrobiłam sie bardziej otwarta na drugiego człowieka i moze bardziej śmiała... Mam wielu znajomych, w tym odnalazłam prawdziwych przyjaciół (własnie w KaSeMie). I tutaj wreszcie się spotkałam z czyms takim jak szacunek do drugiej osoby. A co chyba najistotniejsze wiem , ze Ten na Górze jest i mnie nie opuści, bo juz wiele razy mi pomógł. I ja to wiem.

Sara napisał(a):Witaj Rysiu Uśmiech

Twoje województwo to rodzinne strony mojej mamy Uśmiech

witam Uśmiech no i zapraszam w strony podkarpacia... a sczzególni polecam Beskid Niski Uśmiech
Najpiękniejsze okolice...

\Duży uśmiech/

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
23-10-2007 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Boże Narodzenie to cudowny czas.
Wszyscy już czekają na choinki blask.
Na jej świeży zapach i kolorów moc.
Na tę pierwszą gwiazdką w wigilijną noc.

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
22-12-2007 14:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów