Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Groźby pod moim adresem
Autor Wiadomość
Childe Harold Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Groźby pod moim adresem
Cytat: Ja bym taką matkę potraktował tak, jak ten koleś z Psów II swa konkubinę...

Niepokojące. Jak zresztą wiele wypowiedzi osoby, która posługuje się nickiem "ks. Marek". Jeśli jest pan faktycznie osobą duchowną, to tego typu zdania powinny okazać się interesujące dla Pana zwierzchników. Pozwolę sobie przypomnieć, że wypowiedzi na forach są wypowiedziami o charakterze publicznym. Spodziewam się, że Pańscy zwierzchnicy odniosą się w stosowny sposób do tej i innych Pańskich wypowiedzi na "forum ewangelizacyjnym". Zdaje się, że KPK w szczególny sposób określa Pańskie obowiązki, również te w zakresie wypowiedzi publicznej.

Przepraszam za offtop, polecając adminom głębsze studia nad wypowiedziami "ks. Marka".

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Czw 18 Paź, 2007 19:51 ]
To nie Wyszków, ale Bydgoszcz dzisiaj tonie...

Coś mi się widzi, że będzie ban...
18-10-2007 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #2
 
Childe Harold napisał(a):tego typu zdania powinny okazać się interesujące dla Pana zwierzchników

No proszę, niedługo jestem na forum, ale widzę że wesoło tutaj.
Nie mówiła mamusia, że nieładnie skarżyć?

Czasami trzeba przyłożyć z grubej rury, lepiej dociera i oddaje sens.

A ksiądz też człowiek, o czym niektórzy ludzie zbyt często zapominają.
18-10-2007 16:15
Odpowiedz cytując ten post
Childe Harold Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Cytat:To nie Wyszków, ale Bydgoszcz dzisiaj tonie...

Coś mi się widzi, że będzie ban...

Kościół w Polsce ma chyba nieco inne oblicze niż prezentowane na tym forum przez pana. Ban czy nie ban, lista pańskich wypowiedzi sprzecznych z nauczaniem Kościoła trafi do pana zwierzchników. Swoją drogą - pisząc, że pana wypowiedzi są co najmniej kontrowersyjne nie łamię regulaminu forum, prawda? Jeśli zaś są zgodne z doktryną Kościoła, to nie ma się pan czego obawiać. Chyba że nie są i obawiać się trzeba.

Pozdrawiam, życząc więcej rozwagi w dobieraniu metod i słów dla "ewangelizacji" w pańskim wydaniu.
18-10-2007 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Childe Harold napisał(a):Swoją drogą - pisząc, że pana wypowiedzi są co najmniej kontrowersyjne nie łamię regulaminu forum, prawda?

Kontrowersja skłania do myślenia. Widzę, że skutek zamierzony osiągnąłem :mrgreen:

Podac adres Kurii?

[ Dodano: Pią 19 Paź, 2007 00:01 ]
Childe Harold napisał(a):Ban czy nie ban, lista pańskich wypowiedzi sprzecznych z nauczaniem Kościoła trafi do pana zwierzchników.
I się będzie działo...
[Obrazek: inkwizycja3b.jpg]

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-10-2007 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Że tak powiem - jaja jak berety Uśmiech Moherowe, ofkors.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-10-2007 06:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Żałosne, ale to fakt. Jaja jak berety... Ciekawe, kiedy na dywanik mnie wezwą do Kurii

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-10-2007 06:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #7
 
O kuria mać!
Ależ się porobiło.
19-10-2007 09:32
Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Childe Harold napisał(a):
Cytat: Ja bym taką matkę potraktował tak, jak ten koleś z Psów II swa konkubinę...
Niepokojące. Jak zresztą wiele wypowiedzi osoby, która posługuje się nickiem "ks. Marek". Jeśli jest pan faktycznie osobą duchowną, to tego typu zdania powinny okazać się interesujące dla Pana zwierzchników.
Jeśli Ks.Marek użył tak mocnych słów, to zapewne tak jak słowa Yody, mają one jakiś głębszy sens :mrgreen: Duży uśmiech :roll2:

Psy II to w pewnym stopniu refleksyjny film :wink: :mrgreen:

Childe Harold nie szczaiłeś bazy :mrgreen:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
19-10-2007 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #9
 
Bioman napisał(a):szczaiłeś

Jako purysta językowy muszę wtrącić, że mamy tu do czynienia z poważnym błędem, powinno być "zczaiłeś" od czaić się, zaczajać - taki błąd prowadzi wprost do "szczania", czyli wręcz olewania adwersarza. :shock: Szczęśliwy 8)
19-10-2007 12:41
Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
I tak oto wątek zaczyna schodzić na właściwy tor. I oto chodzi właśnie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-10-2007 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
Ten temat chyba powinien być w tym dziale a nie w Humorze...
21-10-2007 15:19
Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
E tam, humor jest najwłaściwszym klimatem do tego typu akcji. Czekam kiedy ABC mnie zwinie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
21-10-2007 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #13
 
chyba ABW...

swoją drogą nie chce mi się już tego komentować, nie podoba mi się w jakim kierunku to forum zmierza... a przykro mi, bo byłem jedną z osób, która te forum rozkręcała i poświęciła wiele czasu, żeby coś pozytywnego stworzyć...
22-10-2007 00:09
Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
RBuzz napisał(a):
Bioman napisał(a):szczaiłeś
Jako purysta językowy muszę wtrącić, że mamy tu do czynienia z poważnym błędem, powinno być "zczaiłeś" od czaić się, zaczajać - taki błąd prowadzi wprost do "szczania", czyli wręcz olewania adwersarza. :shock: Szczęśliwy 8)
No widzisz co się dzieje jak człowiek pomyli się o literkę :mrgreen: Sorry Childe Harold za olanie Duży uśmiech :roll2:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
22-10-2007 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów