Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezsenne noce
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Bezsenne noce
Witam w mojej krainie bezsennosci...Mam 23 lata,mnostwo roznych hobby i zainteresowania artystyczno-plastyczne.Moim marzeniem jest,zeby mieszkac na wsi(bo obecnie mieszkam w miescie)lub w jakims malym przytulnym miasteczku...Jednym tez z moich marzen jest zalozenie wlasnej pracowni witrazowej...Pozdrawiam wszystkich cieplo...Z Panem Bogiem!
19-10-2007 14:44
Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #2
 
Witam. Tylko nie przesadzaj z tą bezsennością, bo od tego spada kreatywność i trzeba się ratować słuchaniem Bacha.
Pozdrawiam!
19-10-2007 14:48
Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Bezsenna napisał(a):Moim marzeniem jest,zeby mieszkac na wsi(bo obecnie mieszkam w miescie)lub w jakims malym przytulnym miasteczku...
polecam Beskid Niskiiii Uśmiech Oczko) znaczy sie jeśli chodzi terenyyy... albo ogólnie Bieszczady ^^

i też ciepło witam Uśmiech
a mnie tam ostatnio całyyy czas sie chce spać Duży uśmiech nie wiem dlaczegooo...

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
20-10-2007 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Gdy gwiazdki świecą na niebie,
Mikołaj jedzie do Ciebie, da Ci piękne prezenty. W Boże Narodzenie nie tylko radości, ale i chwili refleksji w gronie rodzinnym życzy...

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
22-12-2007 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów