Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstąpić czy nie ...???
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Rachel napisał(a):a jak włancza się ten guziczek ?
Może tu trzeba wcisknąć

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-11-2007 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Ks.Marek napisał(a):Może tu trzeba wcisknąć
Dziękuje. Wychodzi , że jestem w jakimś stopniu pokorna :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
22-11-2007 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
promyk słonka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
Cytat:człowiek pokorny nie udaje, że nie ma czegoś, co ma, a także przyznaje innym, że mają jakieś talenty lub coś w szczególnie dobry sposób robią. Pokora zatem jest czymś bardzo praktycznym, rozsądnym i miłym. Człowiek pokorny cieszy się z pochwał, a cieszy się podwójnie, ponieważ wie że Bóg uczynił przez niego cos dobrego oraz ponieważ to on to uczynił. Pokora wcale nie oznacza wyrzeczenia się prawa do zasługi, jest jedynie świadomością, że dobro zawsze czynimy z pomocą Bożą.

=D> to są utrafione słowa :!:

Cytat:Myślę, że my jako Polacy zbyt rzadko doświadczamy radości z czynienia dobra. To cudowne uczucie mieć świadomość, że moje działanie przyniosło komuś coś dobrego.

O taak, ostatnio miałam okazję doświadczyć tej wielkiej radości Duży uśmiech Na Kursie Animacji Modlitwy Charyzmatycznej Duży uśmiech Co prawda nie robiłam nic takiego szczególnie ważnego, po prostu moja grupka akurat się kuchnią zajmowała, no i podawałam ludkom talerze z obiadkiem Duży uśmiech Jej, naprawdę, miałam taką radość z tego, że aż fruwałam! :aniol: :mrgreen:
22-11-2007 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
renia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie w Krakowie są spotkania odnowy w Duchu Świętym?
13-01-2008 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Zobacz TUTAJ

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-01-2008 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
renia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Bardzo ci dziękuje Rachel. A może ktoś z was mieszka w Krakowie i należy do takiej grupy, jestem w tym nowa i nie bardzo wiem od czego zacząć i gdzie najpierw się udać, może ktoś udzieli mi kilku wskazówek.
13-01-2008 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Śliweczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
ja jestem z Krakowa i od jakiego czasu się zastanawiam nad taka grupą... ale jeszcez nie wiem.... na razie dobrze mi w moim DA Uśmiech zobaczymy... Oczko

" Uczyniłeś Panie nas przyjaciółmi Boga..." Uśmiech
13-01-2008 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
renia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #83
 
Śliwka jeżeli się namyślisz to daj znać, bo ja także nie jestem do końca zdecydowana :? jeżeli znajdę jakąś bratnią duszę to może się zdecyduję, mam troszeczkę oporów z powodu swojej wrodzonej wstydliwości :oops: która często dyskwalifikuje mnie w co niektórych sytuacjach.
14-01-2008 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów