Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstąpić czy nie ...???
Autor Wiadomość
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
=D> i bardzo dobrze...jak Ci to nie będzie odpowiadać to zrezygnujesz Duży uśmiech warto spróbować Duży uśmiech

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
23-10-2007 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
ja tą decyzję podejmowałam przez rok i teraz nie żałuję że jestem w Odnowie, za to żałuję że nie jestem w niej rok dłużej Duży uśmiech

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
23-10-2007 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wejdź do wspólnoty jeśli bijesz się z myślami co do odnowy to poprostu pójdź na kilka spotka i wtedy zobacz. Nie rezygnuj po jednym\ dwóch spotkaniach tylko pochodź jakiś czas i wtedy zobacz. A co do odnowy w teojej miejscowości, że jest dla "starych babć" to zacznij coś robić w tym kierunku i zacznij zapraszać tam również ludzi młodych Uśmiech

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
23-10-2007 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
mazik napisał(a):A co do "starych babć" to zacznij coś robić w tym kierunku i zacznij zapraszać tam również ludzi młodych

hmm... postaram sie ale musze powiedziec ze tam sytuacja jest tragiczna bo wiele pań utrzymuje ze ma prywatne objawienia :-s

?atwo przychodzi mi chcie? tego co dobre, ale wykona?- nie
Rz 7,18b
23-10-2007 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Maćko to ja musze Cie zmartwić... w każdej z trzech gnieźnieńskich wspólnot średnia wieku jest powyżej sześćdziesięciu lat... Szczęśliwy
Właściwie to moja jest jeszcze najmłodsza, wiekiem oczywiścieUśmiech Zresztą zapraszam - spotkania w każdy czwartek o 19.00 w salce przy kościele bł. Kozala (na Dziekance). A ta Msza o której pisałeś u Franciszkanów będzie też w najbliższą niedziele o 18.00 :wink:
Z tą wspólnotą we Wrześni to mnie zdziwiłeś... albo przynajmniej zaskoczyłeśUśmiech mógłbyś napisać w jakiej parafii??

http://www.ewangelizatorzy.pl
25-10-2007 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
no nie nie gadaj... to się zdziwiłem myślałem że w gnieźnieńskich wspólnotach sama młodzież... :cry: a jesli chodzi o nasza wrzesińską Odnowe to jest w par. Świętego Ducha :zmieszany:

?atwo przychodzi mi chcie? tego co dobre, ale wykona?- nie
Rz 7,18b
26-10-2007 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Maciek napisał(a):no nie nie gadaj... to się zdziwiłem myślałem że w gnieźnieńskich wspólnotach sama młodzież...
Była... do czasu kiedy to usłyszeli Głos,jakoby mieli odejść z kościoła katolickiego... zostali babtystami :krzywy:
Teraz "młodych" zostało... niewielu Uśmiech Ale nie przejmuj się, jak zobaczysz ile radości i entuzjazmu jest w naszej starszej części Odnowy, to sam zapragniesz być taki na starość Duży uśmiech

http://www.ewangelizatorzy.pl
27-10-2007 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Byłam w Odnowie przez jakies 5 czy 6 lat. szybko sie zdecydowałam na tę wspólnote, tylko wczesniej praktycznie nic nie wiedziałam o tym ruchu. Obecnie jak już jestem drugi rok po wystąpieniu, sceptycznie podchodzę do Odnowy. Za to co dobre tam dostrzegłam dziękuje , ale napewneno teraz nie wybiore tej wspólnoty.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-10-2007 05:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
czarek napisał(a):Była... do czasu kiedy to usłyszeli Głos,jakoby mieli odejść z kościoła katolickiego... zostali babtystami
to jest wlasnie to o co mi na poczatku chodzilo- w Odnowie trzeba ostrożnie Uśmiech ok nie do konca wiem jak z dworca dojsc na dziekanke ale postaram sie do Was zajrzec Język

?atwo przychodzi mi chcie? tego co dobre, ale wykona?- nie
Rz 7,18b
27-10-2007 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
No ja uwazem ze to jest twoja własna wola i Ty powinieneś sobie postanowic to czy chcesz czy nie.

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
27-10-2007 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
sluchajcie a naprawde NIGDY nie mieliscie tak, ze po otrzymaniu jakiegos szczegolnego daru wziela nad wami gore pycha? bo mnie sie wydaje ze bardzo latwo moze tak sie stac...

?atwo przychodzi mi chcie? tego co dobre, ale wykona?- nie
Rz 7,18b
27-10-2007 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
Kwestia ukształtowania, formacji duszpasterskiej Uśmiech - każdy dar to zadanie, nie tylko przywilej, ale też i powinność, krzyż Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-10-2007 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
ładnie brzmi :wink: ale wydaje mi sie ze czlowiek czasem jest zbyt slaby zeby rzeczywiscie te dary tak realizowac "po linii prostej" Uśmiech

?atwo przychodzi mi chcie? tego co dobre, ale wykona?- nie
Rz 7,18b
28-10-2007 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Zawsze ładnie brzmi, różnie jest z korzystaniem z tych z darów :|

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-10-2007 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Rachel napisał(a):różnie jest z korzystaniem z tych z darów

Rachel może cos wiecej na ten temat? :wink:

?atwo przychodzi mi chcie? tego co dobre, ale wykona?- nie
Rz 7,18b
28-10-2007 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów