Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotomontaże forumowiczów :)
Autor Wiadomość
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Polonium napisał(a):Fotomontaż z koloratką też very super.
Dzięki Duży uśmiech
Polonium napisał(a):Bioman,wszystko było zrobione w zwykłym Paincie i to i poprzednie.
:shock: To zdjęcie z Titanica tak dobrze zrobiłeś, że myślałem, iż użyłeś do tego programu Paint Shop Pro Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
29-10-2007 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
dzieki za wyjaśnienie, że robie za Marusie. w pierwszym momencie jak... czytałam wyjaśnienie, to jakoś przeczytałam, że "Julia robi za Szarika" hihihi

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
29-10-2007 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
super to pierwsze biomenowskie cudo. Offca wyszła tak jakby rzeczywiscie to było jej zdjęcie, już nie mówiąc o ks. Kleksu. a ty biomanie to ten na pierwszym planie??

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
29-10-2007 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
gradzia napisał(a):super to pierwsze biomenowskie cudo. Offca wyszła tak jakby rzeczywiscie to było jej zdjęcie, już nie mówiąc o ks. Kleksu.
Thanks :mrgreen:
Ten fotomontaż zajął mi dłuższy czas, bo lubię dbać o szczegóły Duży uśmiech . Wiele rzeczy można by tam jeszcze poprawić. Najbardziej czasochłonny był Ink'y, bo musiałem mu m.in. cały fryz przemodelować Duży uśmiech i zrobić z niego super mroczny charakter :diabelek:
Pierwowzór zdjęcia Ink'iego ↓ - czyli jego własny fotomontaż - brawa dla Ink'iego =D>
[Obrazek: img0051fq9.jpg]
Ink. nieźle sobie dodał tą brodę w Paint'cie :diabelek: , więc jak znalazł, Sajfera musiałem z niego zrobić :diabelek:

gradzia napisał(a):a ty biomanie to ten na pierwszym planie??
No wiesz Duży uśmiech , wybraniec może być tylko jeden :mrgreen: :roll2:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
30-10-2007 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Tak na szybko.
[Obrazek: rothdj0.th.jpg]
Duży uśmiech Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-10-2007 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Bioman napisał(a):Najbardziej czasochłonny był Ink'y, bo musiałem mu m.in. cały fryz przemodelować Duży uśmiech i zrobić z niego super mroczny charakter :diabelek:
Pierwowzór zdjęcia Ink'iego ↓ - czyli jego własny fotomontaż - brawa dla Ink'iego =D>

Ink. nieźle sobie dodał tą brodę w Paint'cie :diabelek: , więc jak znalazł, Sajfera musiałem z niego zrobić :diabelek:
itam, to oryginalna broda w wersji "półtno", którą sobie ongi zapuściłem, żeby z niej zrobić ultra-pejsy (takowe mam na zdjęciu w nowym dowodzie) :hm:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
30-10-2007 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
[Obrazek: rothdj0.jpg]
Helmutt napisał(a):Tak na szybko

Nawet jak na szybcika to rewelka =D> Duży uśmiech . Episode X: Revenge of the Helmutt Duży uśmiech . Dobre Duży uśmiech .
A ja też właśnie planuje w przyszłości zrobić coś ze Star Wars'a Duży uśmiech

M. Ink. * napisał(a):itam, to oryginalna broda w wersji "półtno", którą sobie ongi zapuściłem, żeby z niej zrobić ultra-pejsy (takowe mam na zdjęciu w nowym dowodzie) :hm:
Aaaha :mrgreen: Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
30-10-2007 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów