Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Zapraszam
chyba mam trochę nietypowe pytanie ale jestem ciekawa ilu z Was kupowało książki katolickie przez internet? A jeśli tak to chciałabym poznać powody wyboru tej a nie innej księgarni. Chodzi mi czy zadecydowała o wyborze np. cena czy tez inne rzeczy?
A jeśli nie kupiliście jeszcze nic, to pytanie brzmi co sprawiłoby abyście zmienili zdanie i zdecydowali się na taki zakup?

Wszelki opinie i uwagi mile widziane Uśmiech z góry wszystkim serdecznie dziękuje
22-10-2007 07:53
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
Ja kupuję zwykle w Prodoks'ie - ceny na przyzwoitym poziomie i żadnych innych problemów.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
22-10-2007 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #3
 
a możesz mi powiedzieć co Cie skłoniło do zakupów u nich? Reklama czy tez ktoś Ci poleciłi ich, a moze po prostu ceny? I dzięki za odpowiedź naprawdę bardzo mi się wszystko przydaje. Uśmiech
22-10-2007 21:45
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja kupuję zwykle wszystko przez Allegro, a jeśli tam czegoś znaleźć nie mogę, to szukam w innych księgarniach internetowych i kupuję w tej, gdzie znajdę najtaniej i najkorzystniej.

Magda29 napisał(a):I dzięki za odpowiedź naprawdę bardzo mi się wszystko przydaje. Uśmiech
A czy to jakieś badania? :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-10-2007 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
tak troszkę, bo założyłam własną księgarnie i chciałabym sprawić aby była ona jak najbardziej przyjazna dla odwiedzających i kupujących Uśmiech stad to moje dziwne pytanie.
Na allegro tez sprzedaję wiec warunki spełniam przynajmniej częściowo, ceny hmm staram się być konkurencyjna. No zobaczymy Uśmiech Dziękuję!
23-10-2007 08:59
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
Aha, strona Prodoksu wygasła ;(

http://www.dobryskarbiec.pl/osc/index.php

Tu za to są fajne rzeczy Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-10-2007 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #7
 
hmm pewnie masz racje ale jak widze nie maja cen nadzwyczajnych i czesto aktualizowanej strony Uśmiech tego mi by było u nich brak Uśmiech
23-10-2007 21:49
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #8
 
Ja teraz też szukam z Tobą Duży uśmiech Madziu, jak mój prodoks upadł :krzywy:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-10-2007 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #9
 
haha ja nie szukam Uśmiech ja juz mam moje maleństwo zapraszam wiec do mnie
http://www.nowosci.net.pl jesli czegos brakuje w ofercie smialo mozna pisac a ja to załatwię

[ Dodano: Wto 23 Paź, 2007 22:32 ]
Zadawałam takie pytania bo po prostu chciałabym być jak najbardziej przyjazna dla potencjalnego klienta. A ze dopiero niedawno zaczęłam wiec staram się jak mogę aby moje maleństwo się rozwinęło. Wiesz mam jeszcze w planach forum ksiazki Uśmiech takie tam rozmowy z autorami, mozliwosc komentowania i wymiany informacji Uśmiech ale to musi troszkę jeszcze poczekać.
23-10-2007 22:29
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #10
 
Jest jakaś rejestracja na tej stronce, Madziu Uśmiech :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-10-2007 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
Uśmiech tak mozesz sie zarejstrowac ale tez nie musisz w momencie zakupów Uśmiech a jeśli chcesz dostawac biuletyn z nowosciami i ksiazkami w super cenie to w lewym dolnym rogu jest zamów biuletyn, wystarczy wpisac adres e-mail i co czwartek dostaniesz od nas e-mail z nowosciami, super promocjami. Uśmiech Własnie od przyszłego tygodnia ruszam z promocja 5 zamówieni a od 6 klient otrzyma stały 5% rabat Uśmiech
24-10-2007 08:53
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów