Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chuck Norris może zostać prezydentem USA.
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Chuck Norris może zostać prezydentem USA.
Czy myślał ktoś kiedyś,że Chuck Norris może zostac politykiem.Prawdopodobnie może wystartować w wyborach prezydenckich w USA.Nie ma to jak Strażnik Teksasu.Zresztą sami przeczytajmy fakty.Tekst w jęz.angielskim.

http://news.aol.com/political-machine/20...0000000001
23-10-2007 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Jeśli w Polsce mógł startować satyryk Jan Pietrzak, to czemu w USA nie miał by to być Czak Noris?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-10-2007 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ludzie zaczynają interesować się polityką, jeśli filmy nie dają już pożądanego efektu to dlaczego nie polityka? Z tego też płyną niezłe korzyści.

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
23-10-2007 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mortus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Duży uśmiech W USA to normalne. Aktor też może być prezydentem (i to dobrym) np. Ronald Reagan. Kiedyś czytałem w Przekroju artukuł o Nim. To wielki społecznik, patriota i ogólnie religijny człowiek. Głośno sprzeciwia się promowaniu homoseksualizmu, aktywnie walczy z przestępczością i narkomanią wśród młodzieży (organizacja Kick Start), zwolennik przywrócenia przedlekcyjnej modlitwy i rozważania Psma św. na lekcjach.
24-10-2007 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
W Polsce też aktor może być prezydentem.Przecież obaj bracia Kaczyńscy użyczyli kiedyś głosu Jackowi i Plackowi.A było to już dawno. Szymon Majewski też myśli o polityce.

A z tym pomysłem Reagana,który wymieniłeś Mortusie na końcu:
Cytat:zwolennik przywrócenia przedlekcyjnej modlitwy i rozważania Pisma św. na lekcjach
Podoba mi się ten pomysł i kto wie, czy by się u nas nie przyjął.Tylko,że wojujący ateiści,część uczniów i lewicowi politycy zaraz podniosą wrzawę i w tym cały problem.Po prostu Polska to taki dziwny kraj. Smutny
24-10-2007 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mortus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Polonium napisał(a):W Polsce też aktor może być prezydentem.Przecież obaj bracia Kaczyńscy użyczyli kiedyś głosu Jackowi i Plackowi.A było to już dawno. Szymon Majewski też myśli o polityce.

A z tym pomysłem Reagana,który wymieniłeś Mortusie na końcu:
Cytat:zwolennik przywrócenia przedlekcyjnej modlitwy i rozważania Pisma św. na lekcjach
Podoba mi się ten pomysł i kto wie, czy by się u nas nie przyjął.Tylko,że wojujący ateiści,część uczniów i lewicowi politycy zaraz podniosą wrzawę i w tym cały problem.Po prostu Polska to taki dziwny kraj. Smutny

:mrgreen: Chyba wyraziłem się nieprecyzyjnie. To co napisałem odnosi się do Chucka Norris'a. Reagan też był konserwatystą - sprzeciwiał się m.in. prawu do aborcji.
24-10-2007 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Nie wiem jak by się odniósł Chuck Norris do kwestii okupowania Iraku i do sprawy więzienia Guantanamo.Pewnie jako konserwatysta będzie popierał walkę z terroryzmem,bo tak czy inaczej jest to złożony problem.

Sorry za offtopic,ale to w ramach tematu.Przede wszystkim Irak jest krajem biednym,co wiąże się z brakiem dostępu do wykształcenia.Brak wiedzy mieszkańców często wykorzystują ekstremiści narzucając własne zdanie jako jedynie słuszne.Podburzają ludność przeciwko Zachodowi,w którym upatrują źródło wszelkiego zła i wyzysku wybielając siebie.Ponieważ mieszkańcy są rozgoryczeni tym stanem rzeczy, więc przyłączają się do radykalnych bojówek terrorystycznych.Nie ropa stanowi rzeczywisty problem, lecz ubóstwo mieszkańców,które bywa lekceważone.Terroryści na tej ludzkiej biedzie budują swoją "potęgę".Amerykanie powinni raczej wysłać pomoc humanitarną , a nie toczyć wojnę pogłębiając bardziej ubóstwo wśród ludności irackiej i zwiększając tym samym skalę przemocy.

Do kwestii wiz i kary śmierci jest odniesienie w innych wątkach na forum,aczkolwiek jestem przeciwny karze śmierci i możliwości użycia broni na każdej posesji w ramach obrony koniecznej.A zniesienie wiz jak najbardziej popieram.Chuck Norris o ile dojdzie do władzy może w końcu coś z tym zrobi.Thanks.

Offtopic: Narodowe Odrodzenie Polski postulowało oprócz korzystnych rozwiązań także karę śmierci i rozszerzenie prawa do obrony koniecznej.Tego nie popieram w ich programie,a zagłosowałem na nich raczej z innych względów,bo po tym, co ostatnio działo się w polskiej polityce sam byłem niezdecydowany i oczekiwałem polityków,którzy coś wreszcie z tym zrobią.Nie wiem,czy się doczekałem,bo PO wygrało.
24-10-2007 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
hmm ten temat chyba trochę nie w tym dziale co trzeba jest...
26-10-2007 12:49
Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Właśnie.Więc pora wrócić do Chucka Norrisa i poznać jego założenia programowe.Prawdopodobnie sympatyzuje z konserwatystami.Podobałoby mi się jakby w US zniesiono karę śmierci i koniecznie zniesiono wizy.Kara śmierci nie daje skutku,przestępczość zeszła zapewne do podziemia.
26-10-2007 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów