Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Sol ??
Autor Wiadomość
Sahal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Nowa Sol ??
czesc ! ciagle slysze ze w Nowej Soli cos sie ma dziac ! co to ma byc ??? cos jak Dni Mlodych czy jak ?? zjazd diecezjalny ???? z tego co pamietam to jest to 14 . jest organizowany jakis wyjazd tu z sulka ?? Pomysł pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos mnie oswieci Język hehe cya

.. wa?ne ?eby jak najszybciej powsta? !
05-06-2004 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olanta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
...
Język hello Uśmiech Shalku a nie tylko 19 ? ... no i jedziemy z sulechowa Uśmiech koszt 7 zl Uśmiech ale przychylam sie do Twojego pytanka...co to tak konkretnie ma byc ? Bo ja tez jakos malo doinformowana...
05-06-2004 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sahal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
:)
no mama mi mowila ze 14. ale rzeczywiscie tak spogladajac na kalendarz to jest to niemozliwe bo 14 to poniedzialek Język czekamy na kogos bardziej zorientownego 8)

.. wa?ne ?eby jak najszybciej powsta? !
05-06-2004 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Odbtwa sie to 19 jest to spotaknie diezezjalne Odnowy Charyzmatycznej. Mysle ze cos podobnego jak w Czestochowie.
05-06-2004 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
Trochę więcej informacji :-)
Z tego co ja wiem, to wyjazd jest w sobotę 19 czerwca z pod kościoła Podwyższenia Krzyża Św. o godzinie 9:00 rano. Koszt 7zł. Jedziemy do Nowej Soli. Prawdopodobnie będzie to na prarafii organizatora, czyli księdza Grzyba. Będzie to Diecezjalny zjazd Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym. Nie wiem jak to wyjdzie, ale pewno będzie to coś pomiedzy Diecezjalnymi Dniami Młodzieży a tym wyjazdem do Częstochowy. Ma być też jakiś przemarsz ulicami Nowej Soli - co mi się zaczyna kojażyć z Diecezjalnymi Dniami Młodzieży, które się odbyły w Głogowie w 2001 roku, kiedy to był taki marsz przez cały Głogów z Kolegiaty do kościoła gdzie były wszystkie nabożeństwa i inne "atrakcje". Btw. bardzo miło wspominam tamte Dni Młodzieży.
Mam nadzieję, że w Nowej Soli jak kolwiek by nie było to i tak będzie fajnie, bo z takim nastawieniem mam zamiar tam pojechać. A przecież to jak to wyjdzie będzie zależeć w dużej mierze od nas samych i od naszego nastawienia do sprawy :!: Uśmiech

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
05-06-2004 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
Program
Przesyłam wam, to co dostałem odnośnie tego wyjazdu do Nowej Soli, bo widzę, że nie wiecie dokładnie jak to będzie wyglądało. Oczywiście ja też nie wiem, ale moge "rzucić" ogólny zarys, co tez czynię...

"19 czerwca 2004 r. (sobota) zapraszam na Dzień Wspólnoty grup modlitewnych Odnowy w Duchu Świętym. Odbędzie się on w Nowej Soli w kościele św. Michała Archanioła. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Orientacyjny program Dnia Wspólnoty przedstawia się następująco:
10.00 - Wezwanie Ducha Świętego, powitanie uczestników
10.30 - Spotkanie modlitewne i konferencja
13.00 - Eucharystia (przewodniczy ks. bp Edward Dajczak)
15.00 - Przerwa na posiłek
16.00 - Przemarsz ulicami Nowej Soli
Po przemarszu można wracać do domu lub pozostać dłużej, ponieważ wieczorem planowany jest koncert muzyki chrześcijańskiej (nasza wspólnota raczej nie zostanie dłużej, choć wiadomo wszystko wyjdzie na miejscu). W czasie spotkania modlitewnego są przewidziane świadectwa."

To tyle odnośnie większych konkretów!

Zapraszam i pozdrawiam! :wink:
08-06-2004 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów