Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anty katolik
Autor Wiadomość
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Anty katolik
Chciałbym Wam przedstawić stronę, na którą się natknąłem przeglądając sieć.
http://www.milosierdzieboze.com/
Strona wywołała we mnie złość. Przywołałam na pamięć moją babcie, która nieustannie modliła się do obrazu "Jezu ufam Tobie". To co jest napisane na tamtej stronie to sie nie mieści w głowie :!: No juz takie pierdoły i głupoty, że aż się wymiotować chce.
Najbardziej mnie boli to, że strona istnieje pod nazwą Miłosierdzia Bożego. Smutny

"Kopernik te? by?a kobiet?"
23-01-2005 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
Herezje, herezje, jeszcze raz herezje!
Buahaha, o rany Smyracz i Ty się też na to natknąłeś??? Ta strona to śmieć, nie wiem czy powinna być w linkach, żeby przypadkiem kogoś słabej wiary nie narazić. Takich herezji jak tam są, to w życiu nie czytałam.
Do mnie ten koleś napisał z reklamą swojej strony, a jak mu odpisałam, że czubek z niego, to mi odpisał, że nie ani ja ani moja rodzina nie będziemy zbawieni i on mi za kare nie powie kiedy będzie koniec świata Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
Jak ktoś chce się pośmiać, można wejść, bo niektóre teksty mają tam kosmicznie zabawne (np. jak prawidłowo się odżywiać), albo te "proroctwa" Szczęśliwy
Ale jeśli ktoś jest słabej wiary NIE WCHODZIĆ!!!
Przeglądając po raz pierwszy tą stronę od razu nasunął mi się fragment z Ewangelii: [shadow=red]Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.[/shadow]

Ubolewam bardzo, że ludzie są naiwni i niektórzy naprawdę wierzą temu człowiekowi... Smutny
Święta siostra Faustyna się "w grobie przewraca" jak to widzi, a właściwie to już pewnie w niebie Oczko
No a ten fragment jest "najlepszy" Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy :
"JA JESTEM, KTÓRY JESTEM, JESTEM CUKREM TEJ ZIEMI, A KTO PÓJDZIE ZA MNĄ, TEGO UCZYNIĘ NAJWIĘKSZYM RYBAKIEM DUSZ LUDZKICH, BĘDZIE SŁODZIŁ LUDZIOM ŻYCIE. TEGO ODMŁODZĘ, I NIE BĘDZIE MU BRAKOWAŁO PIENIĘDZY. SPRAWIEDLIWOŚCI WAS NAUCZĘ. BĘDZIE ŻYŁ 200 LAT I NIE BĘDZIE SIĘ STARZAŁ. KTO STRACIŁ W WYPADKU RĘKĘ, PALCA, PALCE, NOGĘ NOGI, KOBIECIE OBCIĘTO PIERŚ PIERSI, ALBO INNE CZĘŚCI CIAŁA TO BĘDĄ WYRASTAŁY NOWE. KTO OSIĄGNIE PROMIEŃ NIEBIESKI BĘDZIE NIEŚMIERTELNY. JA MYŚLĘ I MUSZĘ ROBIĆ TAK JAK TYM, KTÓRYM JESTEM? JESTEM CZŁOWIEKIEM, MĘŻEM, TATĄ I DZIADKIEM. MOJE KRÓLESTWO NIEBIESKIE PRZYJDZIE NIE Z TEGO ŚWIATA? NAJPIERW BĘDĘ MIAŁ OTWARTE TRZECIE OKO. A PO PRZEMIENIENIU PAŃSKIM, CZYLI ODMŁODZENIU, TYLKO BĘDĘ ZNANY Z NAZWISKA, A Z WYGLĄDU NIKT MNIE NIE POZNA. OTRZYMAM ŚNIADĄ CERĘ, CZARNE WŁOSY, WYROSNĄ NOWE BIAŁE PROSTE ZĘBY. BĘDĘ NIEŚMIERTELNYM.

MASZ PROBLEM Z OCHRZCZENIEM SWOJEGO DZIECKA, NIE OTRZYMAŁEŚ ROZGRZESZENIA Z ROZWODEM KOŚCIELNYM, Z POCHÓWKIEM ZMARŁEGO, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE. "

Słuchajcie, katastrofa po prostu Szczęśliwy

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-01-2005 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Lubię tą strone Szczęśliwy hehe nawet nie wiecie jak mnie kiedyś ona na kolana powaliła.
Offca nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś razem na GG ciągneliśmy łacha z tekstów tej strony Duży uśmiech >Uśmiech<
23-01-2005 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Hłe, hłe właśnie nie mogłam sobie przypomnieć z kim się z tego nabijałam Język

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-01-2005 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
jak na mój gust, to tego linka nie powinno tu być, pamiętam, że byłam na tej stronie bo ten gość ją w naszej księdze gości zostawił i po prostu szok :cry: a najgorzej że ma taki a nie inny adres :shock:

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
23-01-2005 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Dla zmyłki ma ten adres. Ludzie się nabierają, bo widzą, że Miłosierdzie Boże to na pewno musi być wszystko OK. :x
Ja myślę, ze można o tym ciekawie podyskutować Oczko Bo jak tak patrzyłam, to on ma chyba rozdwojenie jaźni: najpierw w jakiejś sutannie, potem normalny cywil - bioenergoterapeuta... "Efekty specjalne" z aurą nie są tak naprawdę za specjalne Oczko Takie cos można na głupim Photoshopie zrobić Szczęśliwy Tylko wiecie co? Ja po prostu nie mogę pojąć, że ludzie w takie coś potrafią wierzyć! Już nie wspomnę, że nie mogę pojąć, jak można w ogóle coś takiego wymyślić!!! Jakbym osobiście tego gościa spotkała to bym chyba go w kaftan wsadziła... #-o

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-01-2005 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Uważam, że strona jest tutaj zamieszczona bezpiecznie. Bo wypowiedzieliśmi sie na jej temat. Uzytkownik wchodzacy na ta stronę dowie się, że na tej stronie sa wypisane herezje, głupty. To dobrze, że pokazujemy ją. Bo określamy jasno z czym mamy doczynienia. Pomyslcie jakby na ta strone natknęli się tacy co nie przeczytali jej streszcenia :?: :?
23-01-2005 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
To by się chyba też popukali w głowę, bo to kosmos Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
Daidoss ma chyba rację, przecież nie musimy umieszczać tylko linków z "dobrymi" stronami, bo rzeczywistość jest taka, że są przecież i te złe. Trzeba je pokazywać, żeby uczulić ludzi, że takie coś jest po prostu możliwe i że podejrzanych stronek gdzie faceci świecą jakimiś aurami i uważają się za proroków samego Boga będąc równocześnie bioenergoterapeutami, należy unikać!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-01-2005 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
b22 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 342
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #9
NIE DLA CUKRZYKÓW
Któż nie chciałby być C U K R E M tej Ziemi ???


Czekamy z niecierpliwością na nowe oblicze naszego nowego Guru (szczególnie te PROSTE BIAŁE ZĘBY) !!!
24-01-2005 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ten pan chyba miał na myśli stały aparat na zęby i wizytę u dentysty Szczęśliwy
Ciekawe kiedy nastąpi te jego przemienienie Szczęśliwy Już to obiecuje od kilku lat Szczęśliwy
Rozwalił mnie też układ tej strony: tu o Bogu i świętościach, a pod spodem jak byk: HOROSKOP :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-01-2005 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
No przepowiednie czy jak to inaczej nazwac tego pana raczej sie nie sprawdzają bo np:
Cytat:CZESŁAW MIŁOSZ PRZEPROWADZI SIĘ DO USA.

Także świętej pamięci CZesław Miłosz już raczej tego nie zrobi.
25-01-2005 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ale jakby nie patrzeć mieszkał w USA... Wymyślić takie "proroctwo" to nie problem, zresztą jak się Miłosz do USA przeprowadził to ta strona nawet nie istniała! Po fakcie można sobie pisać, że się przewidziało to i tamto... bo któż udowodni, że ten facet nie przewidział??? :roll: Nie ważne. To stek bzdur.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-01-2005 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Oooo... no to nie wiedziałem, ze Miłosz mieszkał w USA :?
25-01-2005 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
b22 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 342
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Widzisz, zawsze się czegoś nowego można dowiedzieć. Nie tylko o cukrze i białych zębach.
Też o Miłoszu.

Przeczytaj horoskop, postaw sobie kabałę i powróż z tarota... A potem na wieczorną Mszę Świętą! Nigdy nie wiadomo co się przyda.

Pozdrawiam Sulechów. To jedyne Forum jakie znalazłem o Odnowie, o które ktoś dba i na którym ktoś pisuje... Super!
25-01-2005 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #15
 
ogolnie ta stronna jets kiepska >Uśmiech<
08-03-2005 00:30
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów