Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewidzialni?
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Niewidzialni?
Interesuje mnie, jak Wy rozumiecie "ludzi obok deszczu". Kim oni Waszym zdaniem są? Może znacie kogoś takiego?

http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic....0317#90317

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
31-10-2007 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Przyznam szczerze, ze bardzo lubie deszcz, od zawsze. Coś niesamowitego.
Sama kiedyś pragnełam zniknąć, to było budowane przez różne dziecięce fantazje o jakieś cudownej krainie. To mineło.
Ale spotykam ludzi którzy by chcieli zniknąć i nie wrócić. Są to osoby które nie czują się kochane, nie doceniane, poniżane. DZis odezwał się do mnie kolega, który ciągle jest poniżany z powodu swej inności. Czy to jego winna że takie jest? nie, ale oni nie potrafią w nim dostrzec dobra tylko zło [zapewne poczucie winny że oni są większości winni jego inności] i dlatego nadal go poniżają aby usprawiedliwić siebie a w nim wzmóc pragnienie zniknięcia. Pragnie nie być na świecie gdzie inności kojarzy się z kimś gorszym.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
31-10-2007 01:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów