Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to możliwe??
Autor Wiadomość
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Wiesz co jest dobre :?: Że jesteś tu i, że szukasz :!: Moiże boisz się ale to teraz nie jest ważne.

"Kopernik te? by?a kobiet?"
23-02-2005 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
No widzisz Julia, Może w takim razie chociż Ty rozumiesz, jak to jest, kiedy coś się złego dzieje, a nikt Ci nie wierzy. Ba! Jeszcze mówi, że się zgrywasz. Sorry za uogólnienie, ale tak jakoś wyszło.
W każdym razie nie zamierzam póki co stąd zmykać na dłużej, bo ten, kto nie chce pomóc, to niech nie pomaga. I tak na marginesie też jeśli ktoś ma do mnie jakieś wąty, to niech zatrzyma to dla siebie i nie pisze nic. Bo po co skoro mu się coś nie podoba.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
23-02-2005 09:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
O nie, cos mi ta rozmowa zaczyna przypominac. Harpoon, czy ty przypadkiem nie wystepowalas juz na tym forum pod innym pseudonimem, czy jak to sie nazywa? Zaczynam nabierac dziwnych podejrzen :roll: ale wdlug zalecen lepiej sie nie wypowiadam, co na ten temat sadze, bo znowu wyjde na ta najgorsza.

Wiem komu zaufa?am.
23-02-2005 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
KOCHANI !!! PROSZĘ WSZELKIE UWAGI NA SWÓJ TEMAT NIE ZWIAZANE Z DYSKUSJĄ ZAŁATWIAĆ NA PRV LUB ZOSTAWIAĆ DLA SIEBIE.
PRZYPOMINAM TEN DZIAŁ NOSI NAZWĘ "EWANGELIZACYJNA POMOC" A NIE "WIEM KIM JESTEŚ I JAKI JESTEŚ"

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
23-02-2005 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
Oskar :-)
Tomek Ok. Nie będę już tu nic mówić na temat nie związany z temnatem ;-) Ale zauważ, że to nie ja zaczęłam ;-)

Poza tym nie będę się już raczej wypowiadać w tym temacie o sobie i o tym z jakim problemem tu napisałam, bo każdy źle to odbiera.

Pozdrawiam :-)

[ Dodano: Sro 23 Lut, 2005 18:15 ]
Poza tym chciałam jeszcze dodać takie kilka słów. Chyba Rasta napisał w tym temacie takie słowa, że jeśli chodzi o narkotyki, to powinnam się zwrócić o pomoc w ośrodku. Teraz już widzę, że masz pewne wątpliwości Rasta co do tego, że biorę/brałam, ale niech Ci będzie. Powiem Ci tylko, że o pomoc w ośrodku jestem zmuszona poprosić. Tzn. moja mamuśka kochana już się tym zajęła, bo wie ona o tym. Mam za sobą na razie jedno spotkanie, ale to zawsze coś ;-)

Pozdrowienia dla.... Rasty niedowiarka ;-)
:diabelek:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
23-02-2005 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
Harpoon, przestań sobie wmawiać te bzdury : nie obroni, ma mnie gdzies, nie obchodze Go.
Wmawiasz sobie, a potem w to wierzysz! Już zostało gdzieś powiedziane: gdyby miał Cię gdzieś, gdyby Mu na Tobie nie zależało, to by nie posyłał Syna na krzyż :!: Dlatego poświęcił własnego Syna! Właśnie dla Ciebie. Nie doceniasz tego, że Ktoś za Ciebie życie oddaje :?: Czy można oddać coś więcej, jak swoje życie :?:
Ja to doceniam. I jestem wdzięczna. Ty też powinnaś. Nigdy nie unikniesz pokus szatana, nawet jak się nawrócisz, a to ze względu na ludzką i grzeszną naturę. Pamiętaj jednak, że Bóg grzechy zgładza. On będzie Cię sądził przede wszystkim z miłości, a nie z grzechów. Grzechy są następstwem braku miłości. Nie potrafimy doskonale kochać bo jesteśmy ludźmi. Ale Bóg o tym wie. I nie wymaga od Ciebie 100% doskonałości tylko starania się by kochać :!: To jest ważne. A grzech zawsze był, jest i będzie. Pokusy szatana też. Ale to nie znaczy, że Bóg ma Cię gdzieś! Myślisz, że Cię opuścił? W życiu! Jest przy Tobie zawsze, ale czasami się nie wtrąca, bo chce byś stała się dojrzała. To tak jak z rodzicami. W pewnym momencie dają Ci jakby wolną rękę. Nie trzymają pod kloszem, żebyś mogła dojrzeć i się trochę usamodzielnić. Mimo to, zawsze są przy Tobie i zawsze możesz na nich liczyć, jak coś pójdzie nie tak. Identycznie jest z Bogiem Ojcem. Więc już przestań paplać, że On ma Cię gdzieś :!:

No.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-03-2005 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
Spoko, wmawiam sobie, potem wierzę... Niech Ci będzie, chociaż ja tak nie uważam. I nie chcę się kłócić, więc pozozstawię to bez komentarza. Chociaż zadziwiasz mnie Offieczko, bo to, co gadamy na GG to inaczej się toczy. Tam wiesz o co chodzi, a tu nie...
Ale oki...

P.S. Narkotyki to grzech ciężki czy nie?

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-03-2005 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
Co znaczy, ze na GG inaczej sie toczy?
Przydałby Ci się Kurs Filip Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-03-2005 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #39
 
Kurs Filip?
zapomnij

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-03-2005 02:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
Masz rację, zapomnij. Masz 16 lat więc zapomnij. Przypomnij sobie jak bedziesz dojrzalsza Uśmiech
05-03-2005 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
Hiehie. Nawet jakby mi pozowlili, to bym nie chciała iść na kurs. Jestem jaka jestem, ale coś na temat tego kursu wiem, i wiem też, żegdybym teraz na niego poszła (czyt. za wcześnie), to po prostu bym go zmarnowała.
Taka prawda, tak samo zmarnuję bierzmowanie.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-03-2005 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Harpoon napisał(a):Taka prawda, tak samo zmarnuję bierzmowanie.

Zastanówmy się :? :? :? :? jesteś pewna że chcesz być bierzmowana :?:

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
05-03-2005 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
Rafik, bardzo trudne pytanie mi zadałeś Oczko
Nie wiem czy chcę. Tzn. wiem. Wiem, że nie chcę jeśli chodzi o duchowe odczucie. Ale są rodzice, chybaby mnie zabili gdybym zrezygnowała. A poza tym nie chcę iść kiedy indziej, kiedy już cała moja klasa będzie po bierzmowaniu.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-03-2005 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
Jak nie wiesz, to po co przystępujesz :?: :!: Absurd jak dla mnie :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-03-2005 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
no ja uwazam, ze to nie jest obciach nie isc ze wszystkimi...
ostatnio omawialismy to na katechetyce... jesli ktos ma przyjac ten sakrament tylko dlatego ze inni ida i ze rodzice chca to... lepiej jest poczekac... az sie bedzie na to gotowym Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
06-03-2005 00:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów