Ankieta: Czy zamierzasz do naszego kraju wyemigrować ?
Tak.
Nie.
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkie Księstwo Inkwizytorów
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Wielkie Księstwo Inkwizytorów
M.Ink.* w dniu 8 listopada 2007 proklamował założenie nowego państwa,co się zowie Wielkim Księstwem Inkwizycji (XI)

Stolicą księstwa zostaje : Inquisition Town w stanie Ink'yana (geokod EAN: XI-IA) ,gdzie znajduje się pałac M.Ink'yego.

Władzę absolutną sprawuje książę M.Ink.,do którego savoir vivre nakazuje się zwracać:Wasza Książęca Mość,zaś premierem Izby Inkwizytorów został Polonium.

Języki urzędowe to polski i angielski.

Po otrzymaniu obywatelstwa można zostać inkwizytorem i rozpocząć polowanie na czarownice.Rozkaz spalenia na stosie wydaje tylko M.Ink. Duży uśmiech

Państwo podzielono na 7 stanów (Ink'y-landów):

1.Ink'yana IA
2.Stosik-homa ST
3.Stryczek-sas SR
4.Lincz-chigan LN
5.Szubienicjana SZ
6.Szafot-chussets SF
7.Nietzsche-fornia NA

Prawo w naszym ukochanym państwie jest tak surowe,że zło nie ma tu racji bytu.Za czary i herezje uprawiane na terenie naszego państwa grozi stos i krzesło elektryczne. Duży uśmiech Dla cudzoziemców jesteśmy bardzo gościnni i otrzymują obywatelstwo na życzenie.Warunek jest jeden: muszą mieć nieposzlakowaną opinię i nie mogą być podejrzani o czary,inaczej zostaną deportowani i nie będą wpuszczani.

Dewizą naszego państwa jest na wzór kanadyjskiego "Od morza do morza" powiedzenie: "Od stosu do stosu." Hymn zaczyna się podobnie jak hymn Kanady od słów :

O,Inquisition,is my native land,
leaders,witches and heretics bye,bye !
O,Inquisition,is my life
is my famous job.

W przygotowaniu jest jeszcze konstytucja,której nie uchwalono ze względu na brak biurokracji i polityków. Duży uśmiech
08-11-2007 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #2
 
Polonium napisał(a):brak biurokracji i polityków.

To mi się podoba Duży uśmiech

A jakby były trudności z opałem na stosy, to jestem gotów dostarczyć drewno/węgiel/koks/ropę/gaz po rozsądnych cenach. Duży uśmiech
08-11-2007 14:55
Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Polonium napisał(a):brak biurokracji i polityków. Duży uśmiech
a kto będzie rządził?

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
08-11-2007 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Rządził będzie M.Ink., czyli Mroczny Inkwizytor.Premierem będzie Polonium.
08-11-2007 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Polonium napisał(a):Rządził będzie M.Ink., czyli Mroczny Inkwizytor.Premierem będzie Polonium.
Bunt gwarantowany,byłych czarownic :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
08-11-2007 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Czyli politycy. :hm:

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
08-11-2007 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Jacyś politycy muszą być. I informacja dla buntowników: armia inkwizytorów dysponuje armatkami wodnymi i mieczami laserowymi. Demonstracje buntowników i pseudokibiców będziemy rozpędzać.

Co pewien czas organizujemy mecz: Inkwizycja kontra heretycy i czarownice. Będzie można obejrzeć: pławienie heretyków,polowanie na czarownice z użyciem dobermanów i noktowizorów, palenie na stosie z użyciem nowoczesnych laserów i posadzenie na nowoczesnym krześle elektrycznym.
08-11-2007 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
Polonium napisał(a):Inkwizycja kontra heretycy i czarownice

A co z ateistami? Smutny

Miecza świetlnego nie mam, ale mam latarkę, a dobermana mogę pożyczyć... Szczęśliwy
08-11-2007 15:40
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Polonium, buuu Smutny
To ja wyrusze na emigracje, tam będzie bezpieczniej.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
08-11-2007 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Konstytucja Wielkiego Księstwa Inkwizytorów.

1.Konstytucja zabrania głoszenia herezji,teroryzmu,zdrady i uprawiania czarów pod karą stosu,gdyż stanowi to zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju.
2.Bunt i korupcja są zagrożeniami dla porządku w państwie.

3.Obywatel ma obowiązek bronić dobra i pokoju.
4.Obywatel nie podlega deportacji.
5.Obywatel może wyemigrować.
6.Obywatel staje się inkwizytorem i zobowiązany jest do walki ze złem.
7.Obywatel kocha swoją Ojczyznę i nie ma prawa jej obrażać,ośmieszać i drwić z niej.

8.Cudzoziemiec ma prawo azylu.
9.Cudzoziemiec otrzymuje obywatelstwo na własne życzenie.Warunek jest jeden: nieposzlakowana opinia i nie może być podejrzany o czary.
10.Cudzoziemiec będzie deportowany i otrzyma dożywotni zakaz wstępu, jeśli :
-wróci do uprawiania czarów
-będzie się buntował przeciw władzom
-popełni wykroczenie
-okaże się terrorystą
-będzie głosił herezje.

11.Byłe czarownice i byli heretycy będący obywatelami naszego państwa mają dożywotni zakaz opuszczania naszego kraju,a jeśli go opuszczą wbrew konstytucji, będą automatycznie pozbawione obywatelstwa na zawsze.

12.Wymiana towarowa polega na handlu paliwami,żywnością,drewnem i innymi surowcami.
13.Firmy zagraniczne muszą się zarejestrować u M.Ink'yego.

14.Nasze państwo jest neutralne i nie miesza się w żadne konflikty zbrojne.
15.Imperializm i nacjonalizm uznawać będziemy za niebezpieczne herezje.

16.Obywatele mają wszystko zapewnione i biednych nie ma w naszym kraju.
17.Wolno czynić tylko dobro.

18.Państwo jest parlamentarną monarchią absolutną.
19.Władze mają prawo użyć sił porządkowych.
20.Można wprowadzić stan klęski żywiołowej,zagrożenia terrorystycznego i tzw.stan konfliktu wewnętrznego.

21.Byłym czarownicom,byłym heretykom,cudzoziemcom i naszym obywatelom przysługuje prawo łaski,jeśli przeproszą publicznie za swe wykroczenia.
22.Narodowość nie podlega zmianie,można zmienić tylko obywatelstwo.

23.Parlament jest jednoizbowy.W skład Izby Inkwizytorów wchodzi książe,premier i posłowie.Stanowisko księcia i premiera jest dziedziczne.Posłem może zostać każdy,kto ma nieposzlakowaną opinię i posiada obywatelstwo naszego kraju.

Polonium,Prime Minister of Wielkie Księstwo Inkwizytorów.
Inquisition Town, dn.8 listopada 2007
08-11-2007 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
Polonium napisał(a):16.Obywatele mają wszystko zapewnione i biednych nie ma w naszym kraju.

Ja nie moge! Socjalizm - dobrobyt zapewniany ustawowo Duży uśmiech

Fidel i Chavez się ucieszą że im bratnie państwo przybyło Duży uśmiech
08-11-2007 16:04
Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
RBuzz pyta,co z ateistami ?

Jeśli są to nie-wojujący ateiści to uważamy ich za neutralnych.Nie stanowią zagrożenia dla państwa o ile nie propagują ateizmu. Jednak nie przysługuje im prawo do palenia na stosie.Mogą być jedynie obserwatorami egzekucji i mieszkańcami kraju bez możliwości zostania posłem.Mogą swobodnie podróżować po kraju i za granicę. Jeśli zachowują się właściwie i przestrzegają zasad kultury to nie muszą się niczego obawiać.
08-11-2007 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #13
 
Polonium napisał(a):Jeśli zachowują się właściwie i przestrzegają zasad kultury to nie muszą się niczego obawiać.

Szkoda, liczyłem na kilka sparingów... Język
08-11-2007 16:41
Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Dobrze,będę liberalny.Skorzystasz więc z prawa łaski =; ,lecz pozwalam Ci na uczestnictwo tylko w jednym meczu.Otrzymałeś obywatelstwo,niestety narodowości nie mogę Ci zmienić.Narodowość jest czymś stałym i niezmienialnym.Zamieszkasz w liberalniejszym stanie, czyli w Nietzsche-forni.
08-11-2007 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #15
 
To mi bardzo odpowiada.
Będę zajmował się zaopatrzeniem drewna na stosy.

"Nie czas załować lasów, gdy płoną heretycy"... czy jakoś tak... Duży uśmiech
08-11-2007 16:57
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów