Ankieta: Czy zamierzasz do naszego kraju wyemigrować ?
Tak.
Nie.
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkie Księstwo Inkwizytorów
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Polonium napisał(a):M.Ink.* w dniu 8 listopada 2007 proklamował założenie nowego państwa,co się zowie Wielkim Księstwem Inkwizycji (XI)
nic mi o tym nie wiadomo, ale pomysł mi się podoba :hm:

Polonium napisał(a):Jeśli są to nie-wojujący ateiści to uważamy ich za neutralnych.Nie stanowią zagrożenia dla państwa o ile nie propagują ateizmu. Jednak nie przysługuje im prawo do palenia na stosie.Mogą być jedynie obserwatorami egzekucji i mieszkańcami kraju bez możliwości zostania posłem.Mogą swobodnie podróżować po kraju i za granicę. Jeśli zachowują się właściwie i przestrzegają zasad kultury to nie muszą się niczego obawiać.
jesteś zbyt liberalny, mój drogi Premierze Uśmiech

Polonium napisał(a):Imperializm i nacjonalizm uznawać będziemy za niebezpieczne herezje.
imperializm owszem, ale ekspansjonizm - bynajmniej :hm:

RBuzz napisał(a):"Nie czas załować lasów, gdy płoną heretycy"... czy jakoś tak...
mi się wydawało, że to było: "nie czas żałować heretyków, gdy płoną lasy" :twisted:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
09-11-2007 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
chyba powinno być " Czy zamierzasz z naszego kraju wyemigrować ?" :-s

M. Ink. * napisał(a):RBuzz napisał/a:
"Nie czas załować lasów, gdy płoną heretycy"... czy jakoś tak...

mi się wydawało, że to było: "nie czas żałować heretyków, gdy płoną lasy"
Piromani :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
09-11-2007 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Witaj M.Ink. tzn. Wasza Książęca Mość. =D>
Sorry,że się liberałem zbytnim okazałem.Co więc proponujesz uczynić,gdy pojawią się nie-wojujący ateiści.Ja przeniosłem do liberalnego stanu. A co proponujesz ? Szubienicjanę ?
09-11-2007 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Cytat:Witaj M.Ink. tzn. Wasza Książęca Mość. =D>
Sorry,że się liberałem zbytnim okazałem.Co więc proponujesz uczynić,gdy pojawią się nie-wojujący ateiści.Ja przeniosłem do liberalnego stanu. A co proponujesz ? Szubienicjanę ?
witaj, Wielce Doniosły Premierze Księstffa Uśmiech

co do ateistów sprawa wydaje się oczywista: ateizm to - jak wiadomo - zjawisko, które swe ślady pozostawia do czwartego i piątego pokolenia (bez względu na to czy wojujący czy nie; wojujący ma po prostu bardziej widoczne symptomy); ateistów i ich potomków należy objąć ścisłym dozorem w - na wzór Hamerykanów - ściśle do tego celu stworzonych rezerwatach [-X

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
09-11-2007 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Myślę, że ateuszy to najlepiej zebrać w Kolonii Karnej. Dać im dystrykty dla walczących i agnostycznych. Raz do roku pozwolić im na wzajemne odwiedziny, by poddać ich w ten sposób naturalnej selekcji... :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-11-2007 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Miejscem na kolonię karną może być Stosik-homa ze słynną Aleją Stosów. Duży uśmiech Wynajmie się na ten cel fragment prerii. Ateistów z Nietzsche-forni przesiedli się następnie do kolonii karnej. Kolonia karna dla czarownic i heretyków również powstanie w stanie Stosik-homa.W stanie Ink'yana zamieszkają cudzoziemcy ,gdyż tu mieszczą się ich ambasady i konsulaty.Nasi obywatele urodzeni w naszym kraju zamieszkają w Nietzsche-forni, skąd ateiści mają zostać wysiedleni do Stosik-homy.Reszta zajmie pozostałe stany oprócz Szubienicjany i Stryczek-sasu,gdzie trafią terroryści i przestępcy nie będący czarownicami i heretykami. Czekam na decyzję Jego Książęcej Mości M.Ink'y-ego w tej sprawie.

Nasze państwo jako jedynie nie posiada biurokracji,co wyeliminowało problemy korupcji,uciążliwych kolejek,złośliwości urzędników i nadmiaru dokumentów. 8)
10-11-2007 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
wiecie co , to ja wam te stosy będę sprawie gasić. wg. zasady Stosty pogasimy.Czarownica też człowiek. A co! :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-11-2007 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Dlatego zgłaszam wniosek o powołanie wykwalifikowanej elitarnej armii i organów ścigania. Przełożonym książęcych laserowo-czasoprzestrzenno--nuklearnych sił zbrojnych i policji laserowej zostanie M.Ink.
10-11-2007 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
a gdzie wolność :hm:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-11-2007 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Wolność jest tylko dla czyniących dobro.Promowanie zła , w tym czarów nie jest poprawne politycznie w naszym pięknym kraju. I'm very sorry. Wyemigrować nie możesz,jeśli chcesz pozostać w kraju. Stając się naszą obywatelką lub obywatelem podlegasz naszej jurysdykcji. Zamiast protestować możesz zamieszkać w ładnym domku na prerii w stanie Ink'yana za zgodą księcia.
10-11-2007 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
totalitarym jak nic. Nie chcem zyć w takim kraju. Twórzcie se hermetyczne granice :diabelek: lece se do Holandii :diabelek: xD

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-11-2007 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Polonium napisał(a):Czekam na decyzję Jego Książęcej Mości M.Ink'y-ego w tej sprawie.
przed decyzją poprosze o mapę naszego Księstffa

Polonium napisał(a):Dlatego zgłaszam wniosek o powołanie wykwalifikowanej elitarnej armii i organów ścigania. Przełożonym książęcych laserowo-czasoprzestrzenno--nuklearnych sił zbrojnych i policji laserowej zostanie M.Ink.
wniosek przyjmuję, proponuję nazwę CBAc (Centralne Biuro Antyczarownicze)

Polonium napisał(a):Wolność jest tylko dla czyniących dobro
o ile im na wolność pozwolimy, gdyż co za dużo liberalizmu to niezdrowo... choc z drugiej strony: im więcej liberałów, tym więcej kandydatów na nasze stosy :twisted:

Cytat:totalitarym jak nic. Nie chcem zyć w takim kraju. Twórzcie se hermetyczne granice :diabelek: lece se do Holandii
nAra, dOzo i pOwo

płakać nie będziemy: "jedna czarownica z wozu - palić stosy lżej" :hm:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
11-11-2007 02:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
M.Ink. napisał:
Cytat:przed decyzją poprosze o mapę naszego Księstffa

Proszę.Oto mapa wykonana przez satelitę Ink'y 1 :
[Obrazek: 3-FUR4hhSyporGlfgHIKfJtZYMN47X10021C.jpg]

[ Dodano: Pon 12 Lis, 2007 20:12 ]
Pierwsze próby armii M.Ink'yego na poligonie atomowym. Przy muzyce oczywiście.
http://www.youtube.com/watch?v=B3oBtxIWr4M

[ Dodano: Pon 12 Lis, 2007 20:19 ]
I broń naszej policji.
[Obrazek: 55181029_4bba360d5b.jpg]

[ Dodano: Pon 12 Lis, 2007 20:54 ]
Premier w uroczystym stroju przed paleniem czarownic i heretyków w Stosik-homie.
[Obrazek: redrobe.jpg]

[ Dodano: Pon 12 Lis, 2007 21:06 ]
I na koniec Wielki Książę Inkwizytorów.
[Obrazek: prince-of-persia-the-two-thrones-20050920053911812.jpg]
12-11-2007 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Polonium napisał(a):Kolonia karna dla czarownic i heretyków również powstanie w stanie Stosik-homa.
Polonium napisał(a):ateiści mają zostać wysiedleni do Stosik-homy
myślę, że oddawanie na użytek tych wszystkich 'popaprańców' naszej Stosik-homy to zwykłe marnotrawstwo, skoro kolonię karną można przecież założyć na poligonie Sajgon I :mrgreen: ewentualnie - na doraźne potrzeby - będzie się sprowadzać małe grupy w celu wiadomym, płomiennym :twisted:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
13-11-2007 01:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
A co wy macie do tych biednych, bezbronnych czarownic ? co one wam uczyniły?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-11-2007 02:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów