Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
" Jan Paweł II Obronca Godnosci czowieka"
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #16
 
Zgadzam się z Wami. Ale niestety tak teraz jest. I nie ma co tego upiększać , że jest łądniej, kolorowiej...... #-o
14-11-2007 11:50
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Są też tacy co są wiarygodnymi świadkami. Ale raczej się nie wybijają i dlatego jest wyraźniejszy obraz szarzyszny i tego co złe. Szkoda , że tak jest.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
14-11-2007 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #18
 
Ale szczerze Wam się przyznam,,,,,że jeśli ktoś chce żyć tak naprawdę według Jego nauki....to jest bardzo trudne <faktycznie dlatego, że wygodniej jest bez tego...wygodniej tak jak żyje dzisiejszy świat>....aż wstyd się przyznać...ale sama mam z tym często problemy #-o ...by żyć właśnie tak jak On nas uczył....czyli poprostu dobrze i zgodnie z sumieniem :?
14-11-2007 11:54
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
nie rozumiem tego rozdzwięku. Zgadzam się , nie jest to proste.ale jest możliwe.
Osobiście na ile potrafie żyć wg tego co mówie, co jest dla mnie ważne, a przede wszytkim dla Tego , który jet dla mnie bardzo ważny. ta wierność, nie jest jakaś na pokaz... bo nie o to chodzi. Jednak ludzie patrzą na to jak na dziwactwo. A dlaczego :-k

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
14-11-2007 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Rachel napisała:
Cytat: Ta wierność, nie jest jakaś na pokaz... bo nie o to chodzi. Jednak ludzie patrzą na to jak na dziwactwo. A dlaczego ?

No cóż.Odpowiedź jest prosta.Bo świat nas nie rozumie.Zarzuca nam zacofanie i niepostępowość, nie dostrzegając,iż prawdziwym postępem jest tylko postęp w wierze i miłości. W skrócie powiem,że dla świata staliśmy się jak cudzoziemcy. Mówimy językiem miłości,a świat mówi innym językiem. Ale nie powinno nas martwić to jak twierdzi świat. Poprostu trzymamy się drogi,którą obraliśmy. Wybraliśmy dobro,ponieważ zło i trwanie w błędzie wydało się nam czymś destrukcyjnym. Dobro czyni nas wolnymi.
14-11-2007 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
za te pracę zostałam wyrózniona w konkursie wojewódzkimOczko

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
14-12-2007 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Gratuluję Duszyczko. =D>
14-12-2007 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
Polonium napisał(a):Gratuluję Duszyczko. =D>



oj dziekuje Duży uśmiech

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
14-12-2007 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dariabydzia89 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
duszyczka, hejka mozesz sie do mnie odezwac na gg 4902657 prosze odezwij sie bo mam do ciebie sprawe
26-04-2008 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów