Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Afryka.
I poruszę jeszcze wątek afrykański.Co najbardziej lubicie w Afryce.Na pewno bardzo świetne są bębny,stroje i radosny nastrój Afrykańczyków.Afrykańczycy są to ludzie pogodni i otwarci,ale jednocześnie doświadczają ubóstwa,wyzysku i wojen plemiennych. Kiedyś byli często traktowani jak niewolnicy,zmuszano ich do ciężkiej pracy na rzecz kolonizatorów. Ale Afryka to też miejsce pobytu wielu misjonarzy niosących ewangelię do mieszkańców Afryki. Kto z was lubi Afrykę,kto w niej był. Zapraszam do dzielenia się.Mi osobiście podobał się "Dzień Afrykański",ale jeszcze większą frajdę miały dzieciaki. Dla nich to była prawdziwa egzotyka. Grając na bębnach trzeba oczywiście było dostosowywać się do rytmu,by nie było,że jeden gra tak, a drugi inaczej.Bębny są z koziej skóry.
14-11-2007 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Kumpela z roku podjeła wyzwanie i chce uparcie napisać prace magisterską o RPA Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
14-11-2007 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Marzy mi się wycieczka do Kenii. Chciałabym spędzić kilka dni na safari, zobaczyć na żywo słonie, żyrafy, lwy, zebry na wolności. Zobaczyć te niezmierzone przestrzenie. Cudowna sprawa. Ostatnio oglądałam po raz kolejny "Króla Lwa" i jakoś mi to marzenie wróciło Uśmiech

A co do pracy magisterskiej... Nie mam pomysłu o czym pisać i właśnie mi Rachel o tym przypomniała ;(

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-11-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Pierwsze i najważniejsze, chociaż sama nie gram, nie umiem ;( : DJEMBE Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
14-11-2007 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
Afryka jest cudem natury i chętnie bym się tam wybrała Uśmiech
17-11-2007 23:40
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów