Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O kursach SNE (wydzielony)
Autor Wiadomość
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Hmmm myślałam o tym kursie ale teraz po tej Twojej wypowiedzi... to chyba pójdę jak będzie organizowany w pobliżu Gorzowa gdzieś pod koniec roku...

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
20-11-2007 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
promyk słonka, coś podobnego miałam na rekolekcjach karmelitańskich Uśmiech
Nie wiem jak na kursach, ale na tych karmelitańskich obowiązuje dużej mierze milczenie Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
20-11-2007 00:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
promyk słonka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Coś podobnego? tzn odlot w modlitwie? Duży uśmiech
Woow, rekolekcje karmelitańskie, to musi być coś!

A na kursie to było wręcz przeciwnie, milczenia tam nie było, ooo nie! Duży uśmiech
Był za to taki ogrom radości, że ja nie mogę po prostu! Duży uśmiech Tylko się kogoś mijało to od razu wymiana uśmiechów od ucha do ucha Uśmiech

No i wielbienie Boga z mocą... wielbienie Go za to że jest...
20-11-2007 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Uśmiechu u nas nie brakowało, przecie ponuro nie było chociaż milczenie nas obowiązywało.

promyk słonka napisał(a):Coś podobnego? tzn odlot w modlitwie?
Radośc, pokoj... wiedziałam że to jest właściwe miejsce Oczko
promyk słonka napisał(a):Woow, rekolekcje karmelitańskie, to musi być coś!
każdy ma określony tok drogi w kwestii rozwoju duchowego , ja się dobrze czuje w duchowości Karmelu.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
20-11-2007 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
promyk słonka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Rachel napisał(a):Uśmiechu u nas nie brakowało, przecie ponuro nie było chociaż milczenie nas obowiązywało.

Noo, milczeć też można w radości, prawda Uśmiech


Rachel napisał(a):każdy ma określony tok drogi w kwestii rozwoju duchowego , ja się dobrze czuje w duchowości Karmelu.

Niedawno zaczęłam troszkę poznawać Małą Tereskę. I coś z poezji przeczytałam też św Jana od Krzyża... Zachwycili mnie...
20-11-2007 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
promyk słonka napisał(a):Niedawno zaczęłam troszkę poznawać Małą Tereskę. I coś z poezji przeczytałam też św Jana od Krzyża... Zachwycili mnie...
ja ich poznaje od pewnego czasu , i ciągle coś nowego okrywane jest przede mną Uśmiech

ale pięknego OT rozwijamy :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
20-11-2007 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
promyk słonka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Noo, prawda, to już chyba nie jest o kursach SNE... ;p

Ale tak po cichutku powiem, że szczególnie to zakochałam się w poezji św Tereski Uśmiech
("Moja radość" !!! =D> )
20-11-2007 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
A ja nie Uśmiech co innego mnie przyciąga.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
20-11-2007 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
promyk słonka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
heh. no w sumie to na razie dotknęłam się tylko jej poezji...
na inne dzieła jeszcze czas nie przyszedł Uśmiech
20-11-2007 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej bardzo "fajna" i przydatna rzecz Uśmiech dużo można się dowiedzieć o prowadzeniu modlitwy zarówno indywidualnej jak i "zbiorowej". Kurs polecm wszystkim, którzy chcą się włączyć w dzieło modlitwy wspólnotowej oraz nie tylko Duży uśmiech
<Ps. Motylek. Śmigaj na ten kurs i się nie zastanawiaj> Duży uśmiech

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
21-11-2007 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
mazik napisał(a):Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej bardzo "fajna"
plisze informacje o tym kursie... kiety jest? Uśmiech

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
21-11-2007 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
marszal222 napisał(a):plisze informacje o tym kursie... kiety jest?

kurs ten odbedzie się w najbliższy weekend w Zielonej Górze, bliższe informacje może bede znać jutro, koszt 30zł

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
21-11-2007 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Paulina a można na to iść mając tylko kurs Filip??

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
21-11-2007 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
a nie moge??
nic mi nie mówiono że nie moge,
mam jeszce ukończone seminaria Nowe Życie w Duchu Świętym

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
21-11-2007 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
no włacha...a ja tylko Filipa :/

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
21-11-2007 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów