Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na reklamę napoju w stajence
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
RBuzz napisał(a):
Helmutt napisał(a):Czyli ani zabawne, ani interesujące.

Miałem okazję wczoraj oglądnąć i podzielam zdanie kolegi.
Nie mniej jednak lepsze niż proszki do prania czy środki na zaparcia...
Wobec tychże reklam to już nawet "M jak miłość" czy inny "Klan" wydają się interesujące Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
26-11-2007 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #17
 
Helmutt napisał(a):"M jak miłość"
Kiedyś byłem wielkim fanem "M jak miej litość", zaraz po tym jak musiałem odpuścić "Modłę na sukces", bo samochód dachował przez trzy odcinki - napięcie było tak wielkie, że zawieźli mnie na OIOM z rozległym wytrzeszczem.

A serio - mnie to przeraża, że są ludzie którzy żyją tylko po to żeby oglądać taki shit - nie mają własnego życia, żyją życiem postaci z ekranu. Za ścianą sąsiad dziecko katuje, z własną rodziną kontakt ogranicza się do tak/nie/żarcie/spanie, ale oczka błyszczą kiedy Mroczki przed oczami... Masakra.
26-11-2007 10:47
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
RBuzz napisał(a):
Helmutt napisał(a):"M jak miłość"
Kiedyś byłem wielkim fanem "M jak miej litość", zaraz po tym jak musiałem odpuścić "Modłę na sukces", bo samochód dachował przez trzy odcinki - napięcie było tak wielkie, że zawieźli mnie na OIOM z rozległym wytrzeszczem.
Każdy serial jest dobry pod dwoma warunkami:
1. Scenarzyści nie zaczynają kobinować jak koń pod górę (vide "Klan" - tam jeszcze chyba tylko atomówka nie wybuchła u Rysia i Grazynki w kuchni - poza tym wszystko już było w róznych wariantach)
2. Wiedzą kiedy serial skończyć. Dlaczego seriale sprzed tych 15-tu lat postrzegamy jako dobre - bo KOŃCZYŁY się. Nawet taka "Dynastia" miała swój koniec. A tu.... szkoda gadać.


Załózmy wątek o serialachUśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
26-11-2007 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #19
 
Helmutt napisał(a):Wiedzą kiedy serial skończyć.
Fakt, kiedyś się zastanawiałem dlaczego taki np. "Dom" albo "Polskie drogi" się o wiele lepiej oglądało niż te bzdury co teraz lecą - doszedłem do wniosku że po prostu nie ma tam przeładowania różnymi bzdurnymi wątkami, tylko są konkretne historie. Nie ma przerostu formy nad treścią.

Jestem jak najbardziej za wątkiem o serialach, tyle że trzeba zrobić dwa, bo "M jak miej litość" musi mieć osobny... Duży uśmiech

[ Dodano: Wto 04 Gru, 2007 11:18 ]
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=437474

Włosi górą!

[ Dodano: Wto 04 Gru, 2007 16:36 ]
Do tego ciekawy ranking aktorów, prosto z "Filmu" - zgadzam się w 100% Duży uśmiech
http://wiadomosci.onet.pl/1455846,720,1,...skart.html
26-11-2007 13:29
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów