Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1
CHAT-ik
Rusza specjalna witryna CHAT-u radia Przystank Jezus, byśmy mogli w tym czasie jak najbardziej włączyć się w kreowanie tego czasu....

http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=RadioPJ

Zostanie uaktywniony czat, byśmy mogli być bliżej siebie, tu znajdziesz wszytskie dane potrzebne do kontaktu...

Oczywiście czekamy na was, w dyskusji, wspomnieniach, świadectwach...

do usłyszenia... na CHAT-ieOczko

można go wykorzystacz nie tylko wczasie Audycji na żywo wiec zapraszamy do dyskusji

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
25-11-2007 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
heh weszłam na czacik

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
25-11-2007 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
i ja też... mamy trójcę Duży uśmiech

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
25-11-2007 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Jutro 21 01 2008 o godz. 21,00 na czacie portalu "wiara" (strony internetowe "|Gościa Niedzielnego" ) gościem będzie ks. p Prusakiewicz
Cytat:Czat z księdzem Piotrem Prusakiewiczem, michaelitą, redaktorem naczelnym czasopisma o aniołach i życiu duchowym, „Któż jak Bóg”.
Ja i mój Bóg. Tak często patrzymy na swoją wiarę. No, dość często dostrzegamy jeszcze naszych bliźnich. Bliskich i dalekich. Rzadziej chyba tych naszych braci w wierze, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności, a których dziś czcimy jako świętych. Przyznanie się do prośby o wstawiennictwo tego czy innego świętego bywa kwitowane pełnym wyższości stwierdzeniem, że Bóg wystarczy i nie potrzeba już prosić o pomoc kogoś innego. Świat duchowy, ten o którym w wyznaniu wiary mówimy jako o rzeczach niewidzialnych, interesuje nas zazwyczaj tylko jako świat demonów. Bo mogą człowieka kusić, nękać, a nawet opętać. Aniołowie....

Pół biedy, gdy kojarzą nam się ze skrzydlatym aniołem stróżem, czuwającym nad przechodzącymi przez dziurawą kładką dziećmi. Częściej, także za sprawą swoistego gustu naszych przodków, widzimy w nich tłuściutkie stworki, zdobiące stare ołtarze i obrazy. A przecież są ważną częścią świata, którego – na razie - nie potrafimy zobaczyć. Więcej, mogą też mieć wpływ na nasze losy.

W wywiadzie dla czasopisma eSPe nasz gość, ks. Piotr Prusakiewicz powiedział przeprowadzającej wywiad dziennikarce: Nie wiemy, czy istnieje życie na innych planetach, ale we wszechświecie stworzonym przez Pana Boga nie jesteśmy sami. Obok nas istnieje inna „cywilizacja” – cywilizacja istot duchowych. Jak teraz Pani na mnie patrzy, widzi Pani jedną osobę, natomiast Pan Bóg widzi dwie, bo także mojego anioła stróża. Biblia podkreśla w różnych miejscach prawdę o wielkiej liczbie aniołów. Niezwykła hojność stwórcza Boga, którą możemy dostrzec w naszym makro- i mikrokosmosie pozwala przypuszczać, że świat duchowy jest co najmniej podobnie bogaty.

Może trzeba dowiedzieć się o tym świecie czegoś więcej od specjalisty? Jeśli myślisz ze warto, zapraszamy Cię na nasz czat. W poniedziałek o godzinie 21 do pokoju Wiara.

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
27-01-2008 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów