Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z bratem...
Autor Wiadomość
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
problem z bratem...
Mam problem z moim bratem. Mianowicie juz jakis okres czasu nie jaral... A dzisiaj wpadam rano do domu a tam siwo. Poprostu sie zalamalam i nie chcialam mu przy kolegach za bardzo robic awantury i to wogole nie mialoby wiekszego sensu :cry: poprostu zalamka a ja sie czuje tak bezsilna :cry:

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
25-11-2007 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
jara, ale co? zioło?

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
25-11-2007 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
no jeszcze tylko ziolo. tylko teraz patrzec kiedy przejdzie do ciezszych...

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
25-11-2007 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
kurcze, pogadaj z nim, nie rób awantury, bo to raczej nie poskutkuje, a Ty sie tylko wkurzysz...

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
25-11-2007 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
tak ale mowic do slupa a slup... robi swoje... gadalam juz miliony razy. jeszcze kurka jakbym byla na miejscu to moze cos by sie dalo zrobic ale jak ja w domu na weekendy jestem i to wlasciwie tak jakby mnie nie bylo to poczul wolnosc i robi co chce. a to tez nie na tym polega zebym byla jego nianka. Jest juz na to za stary...

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
25-11-2007 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
skoro jest na to za stary, to znaczy, że wie, w co się pakuje, i jakie będą później skutki... to chyba nie za bardzo masz jakieś pole manewru, bo jeśli rozmowa nie pomaga, to nie wiem :/ :?

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
25-11-2007 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
A dużo młodszy ten braciak od Ciebie?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-11-2007 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Moja siostra marihuane paliła, ale ją skuteczenie oduczyli. :mrgreen: :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-11-2007 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Cytat:skoro jest na to za stary, to znaczy, że wie, w co się pakuje, i jakie będą później skutki...

hehe tak palił ładne parę lat ale później to rzucił i na jakiś rok czy nawet ponad rok był z nim spokój. A teraz znowu zaczyna wariować...
Offca napisał(a):A dużo młodszy ten braciak od Ciebie?
Dwa lata starszy Uśmiech
Cytat:Moja siostra marihuane paliła, ale ją skuteczenie oduczyli.
fajnie masz Uśmiech gratulacje a w jaki sposób ją oduczyli?? myślałam że on też ma ten etap już za sobą ale niestety widocznie to jeszcze nie koniec... Gdyby zmienił środowisko to może i by dał rade ale on tego zrobic nie chce i na to sie nie zapowiada... buuuu ;(

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
25-11-2007 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
no właśnie-środowisko, bez jego zmiany to raczej może być marnie, jeżeli facet nie ma wystarczająco silnej woli, a z tego co piszesz to nie ma...

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
25-11-2007 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
mazik napisał(a):Cytat:
Moja siostra marihuane paliła, ale ją skuteczenie oduczyli.
fajnie masz gratulacje a w jaki sposób ją oduczyli?? myślałam że on też ma ten etap już za sobą ale niestety widocznie to jeszcze nie koniec... Gdyby zmienił środowisko to może i by dał rade ale on tego zrobic nie chce i na to sie nie zapowiada... buuuu
Fakt że nabawiła się tego w szkole. Ale nie dziwi mnie to , już samego powodu na rodzaj szkoły.
Moja mama mocno zainterweniowała w kuratorium i w szkole. Jak doszło do tego , że połączyła marihane, z lekami które musiała brać i ledwie co z alkololem[ kuratorka + policja dokonała najzadu na dom , gdzie siostra miała dostęp do marihuany i alkoholu]... Siostra była w takim stanie, że wylądowała w szpitalu. A znajomośc z tym gościem[równieśnik z klasy] została zerwana, bo ogólnie gościa wysłali do innego ośrodka... gdzie jest wyższy rygor.
A siostra niestety ale miała z powodu wybryków tego rodzaju kuratora, moja mama pilnie ją obserowała, aby nie doszło do powtórki z rozrywki. Obecnie jest lepiej.
Nie wiem czy to istotne dla ciebie czy też nie, ale moja siostra ma lekką niepełnosprawność intelektualną,więc pojmowanie pewnych rzeczy troszke jej z trudnem przychodza. To jej urok Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-11-2007 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Hm.. Moj brat jest za stary na kuratora, nawet jeśli by już go dstał to sądzę że sąd zainteresowawszy się dogłębniej jego życiem to zamiast kuratora dostałby kratki więzienne i tamtejszego psychologa. Od jego znajomego ja bym kiedyś w ząbki dostała. Tamten gościu co prawda już siedzi za kratkami więc jeden "towarzysz" z głowy. Tylko, że zostało jeszcze dość sporo.... Jak im dzisiaj wyrzucałam przez okno zioło to tylko się modliłam żeby 15 typa mnie nie "zjadło żywcem"... Mój brat jest intelektualnie sprawny... (chyba)... ale jakiś dobry psycholog by mu się przydał... Uśmiech

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
25-11-2007 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
mazik napisał(a):jakiś dobry psycholog by mu się przydał...
to trzeba jakoś go "zmusić" Duży uśmiech :diabelek:

A czesem ta marihana nie jest formą odreagowania, pokazania jaki to ja jestem super itd?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-11-2007 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
co do maryśki to znam to z autopsji... a co do psychologa to za bardzo nie wychodzi bo już parę razy mu mówiłam o tym, ale to spełzło na niczym...

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
25-11-2007 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Przez fakt, że mam jeszcze jakiś pozytywny wpływ na siostre, to udało mi się ją "zaciagnać " do lekarza.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-11-2007 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów