Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Witam wszystkich
Witam wszystkich, jak widac na imie mam Piotr, pochodze z Pasleka ( woj. warminsko-mazurskie), obecnie przebywam w Wielkiej Brytanii, wraz z moja Umilowana Zona, i naszym malenstwem, ktore jest jeszcze w brzuszku Uśmiech . Trafilem tutaj hmm...nawet nie wiem jak, chyba przypadkowo przez google Uśmiech . Jestem takze uczastnikiem forum Aposto, pod tajemniczym loginem jmjjp Duży uśmiech . w miare mozliwosci, bede staral wypowiadac sie tematy bedace na forum. To narazie tyle, czekam na wasze pytanie, jesli takowe beda.

Pozdrawiam w Panu :aniol:
04-12-2007 12:24
Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witam Piotrze .Staram się w miarę możliwości pamiętać o Polonii. Moi dwaj koledzy są w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Forum jest otwarte na każdego i miło będzie poznać zdanie każdej osoby w różnych kwestiach. Pax.
04-12-2007 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Miałem kiedyś dziewczynę w Pasłęku Oczko

No i witaj w Klubie Przyszłych Ojców Uśmiech Moja żonka tez nosi maleństwo w brzuszku. Ale już niedługo Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
04-12-2007 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Piotr napisał(a):pochodze z Pasleka ( woj. warminsko-mazurskie)
O, fajnie. To 65km ode mnie xD Mam znajomego w Pasłęku.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-12-2007 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
Masz racje Offca, to niedaleko Olsztyna Uśmiech , a ja mam znajomego w Olsztynie, i troche kolezanek tam studiuje..tylo, ze nie moich a siostry Duży uśmiech . Dzieki za tak szybkie odpowiedzi na moj post, to mile :jupi:

Helmutt, a kiedu u was rozwiazanie??/, u nas w czerwcu..juz sie nie moge doczekac :jupi: ...juz slysze ten placz po nocach Duży uśmiech

Pozdrawiam
04-12-2007 19:20
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Helmutt napisał(a):No i witaj w Klubie Przyszłych Ojców Uśmiech
Oj Helmciu, Helmciu... JUŻ jesteście ojcami!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-12-2007 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Piotr napisał(a):Helmutt, a kiedu u was rozwiazanie??/, u nas w czerwcu..juz sie nie moge doczekac :jupi: ...juz slysze ten placz po nocach Duży uśmiech

Pozdrawiam
No u mnie to już w lutym, też się nie mogę doczekać. A mała się wierci, wierci.... też już chyba chce wyjść Duży uśmiech Czas szykować dla niej pokoik no i w późniejszym okresie - posadę na kolei.

[ Dodano: Sro 05 Gru, 2007 08:20 ]
Offca napisał(a):
Helmutt napisał(a):No i witaj w Klubie Przyszłych Ojców Uśmiech
Oj Helmciu, Helmciu... JUŻ jesteście ojcami!
Fakt, masz rację. Chociaż 100% pełnię bycia ojcem odczuję dopiero jak wezmę na ręce tego małego człowieczka :>

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
05-12-2007 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tatt Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 227
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ja mam całą znajomą rodzinkę z Pasłęka Duży uśmiech

"Niech MIŁOŚĆ i WIERNOŚĆ cię strzeże,
Przymocuj je sobie u szyi,
Na tablicy serca je zapisz,
A znajdziesz życzliwość i łaskę
W oczach Boga i ludzi."

Prz 3, 3-4


Crux sacra sit mihi lux! Non draco sit mihi dux!
05-12-2007 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Już Mikołaj grzeje sanie.
Czego pragniesz niech się stanie.
Każde z marzeń skrytych w głębi
Święty Dziadek może spełnić.
Pięknych i radosnych chwil życzy...

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
22-12-2007 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów