Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czarny Pablo
Autor Wiadomość
czarny Pablo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1
czarny Pablo
Witam wszystkich serdecznie!!
Tutaj nazywam się czarny Pablo i jak z samej nazwy wynika chlebak służy do noszenia granatów.
Służę naszemu krajowi jako funkcjonariusz, i choć to stresująca robota to ją lubię (za mundurem panny sznurem - ... ściętej głowy). Interesuję się sportami walki i siłowymi, ale gram także w szachy i lubię czytać. Od ponad dwóch lat jestem w związku małżeńskim i jestem z tego powodu szczęśliwy (nie wiem, co moja żona we mnie widzi?). Nie należę do żadnej wspólnoty i nieposiadam głębokiej wiedzy merytorycznej na temat swej wiary. Ale właśnie dlatego tutaj się znalazłem. Mam nadzieję, że to forum pomoże mi się odnaleźć, pozbyć paru złych przyzwyczajeń.

Mam nadzieję, że zniesiecie takiego ignoranta jak ja, choć tak naprawdę to nie wiem jak długo tu zabawię.

Dziękuję i pozdrawiam wszyskich!

JAK SI? NIE WYWRUCISZ TO SI? NIE NAUCZYSZ
08-12-2007 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
WitamOczko

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
08-12-2007 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Jesteś wojskowym? :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-12-2007 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarny Pablo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
nietrafiłaś.
potocznie mówią o mnie klawiatura
myślę, że domyślisz się o co chodzi

JAK SI? NIE WYWRUCISZ TO SI? NIE NAUCZYSZ
08-12-2007 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:potocznie mówią o mnie klawiatura
Znaczy się "klawisz"?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-12-2007 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarny Pablo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Znaczy się funkcjonariusz SW, ale ostatecznie może być klawisz.

Pozdrowionka

JAK SI? NIE WYWRUCISZ TO SI? NIE NAUCZYSZ
08-12-2007 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Miałam trochę zajęć z resocjalizacji na studiach. Ciekawa aczkolwiek trudna bardzo praca.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-12-2007 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarny Pablo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
przede wszystkim niewdzięczna

JAK SI? NIE WYWRUCISZ TO SI? NIE NAUCZYSZ
08-12-2007 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
czarny Pablo napisał(a):przede wszystkim niewdzięczna
Dlaczego?

A na marginesie : WITAM

[Obrazek: mysz4.gif]
08-12-2007 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarny Pablo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Niewdzięczna dlatego, że osoby którymi się "opiekujemy" nigdy nam za to nie podziękują, są wobec nas wrogo nastawione i tylko czekają aby nam dopiec. Poza tym służba jest postrzegana negatywnie także przez społeczeństwo cywilne. Krążą pewne stereotypy, które z resztą dawno nie są prawdziwe.

JAK SI? NIE WYWRUCISZ TO SI? NIE NAUCZYSZ
08-12-2007 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
czarny Pablo napisał(a):Nie należę do żadnej wspólnoty i nieposiadam głębokiej wiedzy merytorycznej na temat swej wiary.
A to, co napisałeś w wątku o NPR temu totalnie przeczy, wg mnie :wink:
Witaj pośród nas.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-12-2007 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Witam kolejnego z Pomorza :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
09-12-2007 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Witam, witam! Uśmiech

No ja mam sporo znajomych kryminalistów, więc wiem, jaką miłością dażą oni swoich "opiekunów". Ale fakt faktem, że i "klawisze" nieraz mocno przesadzają. I nie wszystko co się o nich mówi, to stereotypy.


Pozdrawiam. Uśmiech

Milosierdzie Boze ponad wszystkie dziela Jego.
Przeto Milosierdzie Panskie na wieki wychwalac bede.
09-12-2007 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
A ja dziękuję za konkretną odp.
Pozdrawiam

[Obrazek: mysz4.gif]
10-12-2007 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarny Pablo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
nieszka masz racje. w każdym stadzie znajdzie się czarna owca. Ale czasy komuny minęły i traktowanie więźnia wygląda diametralnie inaczej. Nasze zachowania są wymuszone ich postępowaniem, nie mogą mieć pretensji za użycie siły wobec nich jeśli jest to uzasadnione - a zawsze jest, zapewniam, o innych sprawach możemy podyskutować. Co do stereotypów. Służba Więzienna jest najlepiej wykształconą służbą mundurową w kraju. Zapewniam Cię, że 3 na 4 funkcjonariuszy ma ukończone studia lub je kontynuuje. Są więc to ludzie na poziomie. Jestem młodym funkcjonariuszem, ale oglądając pracę moich kolegów mogę powiedzieć, że są dobrzy w swoim fachu.

JAK SI? NIE WYWRUCISZ TO SI? NIE NAUCZYSZ
10-12-2007 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów