Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religia TV
Autor Wiadomość
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
heysel napisał(a):wyraz tylko lenistwa

<>< A kim ty jesteś, że oceniasz innych jacy są.Do Ty sobie daruj po pierwszy zaczołesz. A czy jestem leniwy to ty tego nie wiesz Nie znasz mie, Coś bym ci napisał ale nie chce się wypowiadać po Cię nie znam i nie chce Cię czymś zranić. I nie lubię pisać z kimś i o kimś go nie znam po przez takie rzeczy robią się plotki i nieporozumienia <><

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
26-12-2007 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
marszal222 napisał(a):A kim Ty jesteś, że oceniasz innych jacy są. To Ty sobie daruj bo pierwszy zacząłeś. A czy jestem leniwy to Ty tego nie wiesz. Nie znasz mnie, coś bym ci napisał, ale nie chce się wypowiadać bo Cię nie znam i nie chce Cię czymś zranić. I nie lubię pisać z kimś i o kimś kogo nie znam bo przez takie rzeczy robią się plotki i nieporozumienia.
Przeczytaj kilka razy swój post zanim go wyślesz ...
26-12-2007 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
heysel napisał(a):Przeczytaj kilka razy swój post

A ty zastanów się, co piszesz, nie chodzi mi o błędy Twoje tylko o to, jaką żyjesz nie na wieścią do innych. Nie chodzi o błędy tylko o treść, którą człowiek chce przekazać innym. POKUJ I DOBRO jest wasza a nie treść. Z Panem Bogiem.

P.S. A jeśli kogoś upominasz do upominaj prywatnie na PW a nie publicznie po tylko świadczy o Twojej kulturze tym jakim jesteś że brak Ci kultury i lubisz po niszać innych. I chcesz pokazać jaki jestesz idealny.

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
26-12-2007 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #19
 
marszal222 napisał(a):P.S. A jeśli kogoś upominasz do upominaj prywatnie na PW a nie publicznie po tylko świadczy o Twojej kulturze tym jakim jesteś że brak Ci kultury i lubisz po niszać innych. I chcesz pokazać jaki jestesz idealny.

Po pierwsze obaj panowie wymieniacie uwagi ad personam na publicu. Po drugie = już była zwracana Tobie uwaga, żebyś pisał najpierw w edytorze tekstu albo w przeglądarce typu Mozilla żeby Twoje posty były czytelne, niewielka fatyga a jaka ulga dla innych Uśmiech - nei unosić się, Panowie i spokojnie proszę bez wycieczek osobistych.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-12-2007 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Dobra może ja już wogóre nie będę się wypowiadał na forum będziecie mieli spokój z takim gościem jak ja przynajmniej, zegnam was. papapa miłego klikania wam życzę w tym Bożym roku 2008r papa

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
26-12-2007 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Marszalu222 chcę abyś pozostał na forum. Nikt nie gniewa się na Ciebie i rozumiem,że też się na nikogo już nie gniewasz. Należy sobie nawzajem wybaczać. Miejmy więcej odwagi,a jeśli ktoś nas obrazi to odpowiedzmy miłością, nie zrażajmy się. Odwagi marszalu222.

Heysel napisal do marszal222:
Cytat:Co najwyżej "jak na razie".
Koniecznie kup sobie słownik języka polskiego.

Proszę Heysel,nie obrażaj użytkownika.Sorry, ale tylko pokojowa koegzystencja na forum ułatwia wszystkim dyskusję. Wiem,że są użytkownicy z dysortografią, bo bywam na forach. Ale oni też są potrzebni. Każdemu okażmy serce i miłość. Pax.
26-12-2007 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
marszal222 nie użalaj się nad sobą... i nie zachowuj sie jak dziecko, ktoremu zwrocono uwage, a ono sie obraza... no bez przesady

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
26-12-2007 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ja się nie obraziłem i się nie użalam nad soba i się nie gniewam na nikogo, tylko nie lubię takich rzeczy a nie chce komuś przeszkadzać jak kogoś raszą błędy ortograficzne.

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
26-12-2007 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Mnie nie rażą i założę się,że innych użytkowników też nie. Zresztą nie robisz aż takich błędów.

Przyjmij jednak na spokojnie i bez stresu dobrą radę Anniki. Annika napisała:
Cytat:Po drugie = już była zwracana Tobie uwaga, żebyś pisał najpierw w edytorze tekstu albo w przeglądarce typu Mozilla żeby Twoje posty były czytelne

Pax.
26-12-2007 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja najpierw pisze w Wordzie i może dla tego nie widać aż tak moich błędów. Pozdrawiam

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
26-12-2007 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Marszal, po prostu ustaw sobie w podpisie jakąś informację, że masz dysleksję i tyle. Nikt się nie będzie czepiał z tego powodu, ale ktoś po prostu może nie wiedzieć tego i myśli, że Twoje błędy w pisowni są wynikiem niedbalstwa, a nie zaburzenia. Po co od razu się zaraz wzburzać i obrażać? Heysel mógł tego nie wiedzieć. Jasnowidzem nie jest. Nie poinformowałeś go nawet o tym w temacie, tylko atakiem odpowiedziałeś na jego atak. I po co? Niepotrzebne nieporozumienie wyszło. Zakopcie topór wojenny i po sprawie.

Koniec tego offtopu! Wracajcie do tematu głównego wątku.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-12-2007 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Program TV „Religia.tv” od 01 do 06 Styczeń 2008r
http://www.speedyshare.com/496377263.html

Link do religia.tv: mms://stream.onet.pl/media.wsx?/live/onet_live

[ Dodano: Sob 26 Sty, 2008 20:13 ]
coś przestała mi chodzić tv religia, a wam?

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
31-12-2007 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów