Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje co do forum
Autor Wiadomość
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #46
 
Bardzo mnie bawią fajne rozmówki o tym ze nie powinno sie modlić do obrazów figurek , ze Kościół sie stacza itd itp Uśmiech no ok może i fajnie być czasem zadziornym podać 3 fragmenty których nas "nauczyli" itp itd
ja znam jeden fragment Oczko
"czemu widzisz drzazgę w mym oku a belki ....."
rozumiem ze na tym forum nie są tylko Katolicy ... Ale zanim zaczniecie pisać brednie
to proponuje 3 proste rzeczy
1 Zapoznać sie z Historia ( tylko nie taką jak np świadkowie Jehowy gdzie wszyscy naukowcy i historycy twierdza ze ukrzyżowanie Jezusa to fakt , natomiast świadkowie wystrugali sobie palik na przekór wszystkim i tworzą sobie własna historie )
2 Przyjrzenie sie historii swojej religii i jej nauczaniu ....
3 i dopiero po spełnieniu 2 powyższych punktów zabrać się za ocenianie innej religii

a tak na Marginesie Mama Mojej byłej dziewczyny nie odpowiada mi na "dzień dobry " bo jest zbyt dumnym świadkiem Jehowy by odpowiadać Katolikowi .

Więc taka mała przestroga by nie wpaść dumę za czepliwości nie poznając faktów

a dział jest "propozycje co do forum " moja propozycja jest taka dajcie na luzzzzz Katolicy , Protestanci , buddyści , świadkowie, Islamiści , Judaiści i wszyscy inni Uśmiech
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Ps Wesołych świąt Uśmiech

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
23-03-2008 02:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):a dział jest "propozycje co do forum " moja propozycja jest taka dajcie na luzzzzz Katolicy , Protestanci , buddyści , świadkowie, Islamiści , Judaiści i wszyscy inni
I jak mam to rozumieć? Możesz wyklarować?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-03-2008 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Co się wogóle dzieje, że ciągle forum pada i nie można wejść ? Smutny

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
26-03-2008 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
Cytat:I jak mam to rozumieć? Możesz wyklarować?
chodzi mi o to by nie podniecać sie zbytnio tematami które są zaczepliwe bo z tego co zauważyłem niektórzy bardzo przeżywają zamkniecie ich tematu Język
Pozdrawiam Język

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
26-03-2008 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):chodzi mi o to by nie podniecać sie zbytnio tematami które są zaczepliwe
Z tego powodu szlaban na nie nakładam, coby się niektórym nie pomoczyło to i owo...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-03-2008 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewangelizacjapl Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Rachel napisał(a):Co się wogóle dzieje, że ciągle forum pada i nie można wejść ? Smutny

już wszystko powinno wrócić do normy, padł dysk serwera na którym jest nameserwer i nie wskazywał adresów forum

mam nadzieję że wszystko już wróciło do normy

Wyszukiwarka religijna,Bezp?atne aukcje, T?umaczenia, biuro t?umacze?
27-03-2008 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #52
 
Wywala mnie co rusz z forum Smutny (log out się robi)

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-03-2008 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Mnie często nie chciała się wogóle strona otworzyć i pisalo: nie można znaleźć serwera Smutny
27-03-2008 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Ja za każdym razem po zamknięciu przeglądarki i ponownym wejścu na forum musze sie logować. Tego wcześniej nie było.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-03-2008 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
jestem tu od godzinki proponuje zmienic serwer nie są to duże koszty a napewno forum będzie stabilnij chodzic.

Na takiej stronie nie powinno być za dużo reklam a już nie sprzedaż butów proponuje to zmienic a wy jak uważacie ???

jeszcze jedno podpisy pod postami proszę najlepiej usunąc rozwala to całe forum oczywiscie wizualnie
06-04-2008 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #56
 
podpisy pod postami (sygnaturki) mozesz w swoim panelu wyłączyć
wg mnie forum nic nie placi za hosting, a reklamy nie wiem dla kogo/na co idą, ale mogę się oczywiście mylić
06-04-2008 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
ale czy nie widzisz że forum jest rozjechane mniej estetyczne
jak coś robic to robic dobrze
06-04-2008 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Wojtek napisał(a):ale czy nie widzisz że forum jest rozjechane mniej estetyczne
nie widzę, zeby bylo rozjechane i mniej estetyczne. moze sprobuj uzywac przegladarki internetowej, ktora poprawniej interpertuje html i style

Wojtek napisał(a):jak coś robic to robic dobrze
o czym konkretnie mowisz?
06-04-2008 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #59
 
Dokładnie - zainstaluj sobie FireFox Uśmiech
06-04-2008 13:58
Odpowiedz cytując ten post
Wojtek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Chodzi mi tutaj o grafikę i czytelność strony.
Czy według was nie można tego poprawić.

Na moje sam baner można poprawic bo jest amatorski
06-04-2008 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów