Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje co do forum
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #181
 
Ja proponuje pisać o takich sprawach do moderatora podając od razu link do tematu, wtedy można od razu zaczać działać. Dziekuje jednak za uwagę i postaramy sie tematy uporządkować, aczkolwiek trudno jest nad wszystkim zapanować. Mam nadzieję, że moderatorzy zajmą sie uporządkowaniem tematów, ale użytkownicy też niech podaja od razu linki do tych tematów, w których nastąpił bałagan i trzeba temat uporządkować.

Po cześci też zgadzam sie z santem - niektóre tematy są zblizone, sprawy omawiane są w jakis sposób powiązane, więc nie wszystko można od tak oddzielić, ale postaramy sie aby tematy uporządkować. Nie wielu jednak moderatorów sprawdza wszystkie tematy i tutaj prośba, aby zwracac uwage na takowe, gdzie naprawdę odbiega sie od tematu i starać sie od razu robic porządek z takim tematem : albo tworzyć nowy temat dzieląc ten w którym powstał bałagan, albo wycinając niepotrzebne posty i wrzucając je do archiwum, aby obsługa mogła je najpierw przejrzeć.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-12-2010 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #182
 
Cytat:Cóż - dyskuja poszła w kierunku przez ciebie niepożądanych. Tak mają do siebie dysputy publiczne i nie reżyserowane.
Zresztą może i niezgodnym z twoją projekcją, ale nie zapominaj że to forum jest ewangelizacyjne a nie filmowe.Dyskusja jest zgodna z duchem Forum.

ALE NIE ZGODNA Z TEMATEM !!
Smok,nie chciał dyskutować na temat całej treści ale FILMU !!
Jak tak ci zależy na tej treści to wydziel temat, przecież masz uprawnienia !!

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
24-12-2010 01:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #183
 
Aleksab, ty także, więc w czym problem :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-01-2011 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #184
 
Jak pisałem w SB-ie planujemy zmiany na forum. Beda one przede wszystkim dotyczyły grafiki a więc stworzenia własnego stylu forum, który byłby jednocześnie dopasowany do naszego portalu. Czy będą też inne zmiany? Trudno powiedzieć, raczej z zasad funkcjonowania forum nie wiele się zmieni, zasady są takie jakie są i trzeba się ich trzymać. Możemy względnie wprowadzać jakieś dodatkowe funkcje czy udogodnienia, ale na stylu Przema raczej nie wiele możemy zrobić. Chyba, że wy macie jakieś ciekawe pomysły to zapraszam do ich przedstawiania a admini techniczni postarają się je uwzględnić.i ewentualnie wprowadzić wasze pomysły.

Przedstawiajcie więc swoje pomysły, może uda nam się stworzyć coś nowego i ciekawego na forum, coś co przyciągnie też innych użytkowników. Wiele też zależy od dyskusji - ich poziomu i ciekawych tematów. Można także odkurzać stare tematy a przede wszystkim zakładać nowe ciekawe tematy.

Czekamy więc na wasze propozycje a o wszelkich zmianach będziemy informowali.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-07-2011 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #185
 
Czy jest już kandydat na grafika, który zrobi styl?

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
09-07-2011 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #186
 
No, liczyłem na ciebie. :mrgreen:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-07-2011 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #187
 
Nie jestem grafikiem :mrgreen: ale jakby co mogę pomóc w szukaniu kandydata Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
09-07-2011 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #188
 
Pomjając oczywiście takich jak Redemptor i jemu podobni. Duży uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-07-2011 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #189
 
hehe, no ja siebie mogę zaproponować o tyle, że jeśli ktoś zrobi szkic to ja taką grafikę mogę przyciąć i podzielić na stosowne pliki pod szablon forumowy

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
10-07-2011 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #190
 
To w razie czego będziesz mogła się skontaktować z Adamo lub Wojtkiem, oni są adminami technicznymi i zajmują się sprawami nowego stylu i grafiki.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-07-2011 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #191
 
Jeśli można wiedzieć, kiedy tak mniej więcej można się spodziewać tego szkicu, planu dotyczącego nowego stylu forum?

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):To w razie czego będziesz mogła się skontaktować z
Przepraszam bardzo, czy spioh to on czy ona? :hm:

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
13-07-2011 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #192
 
piano napisał(a):Przepraszam bardzo, czy spioh to on czy ona? :hm:

Ono. :mrgreen: Boże stworzenie. :mrgreen:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
13-07-2011 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów