Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje co do forum
Autor Wiadomość
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Groniu napisał(a):Z nabijaniem postów problemu raczej większego nie ma. Część działów ma wyłączone zliczanie postów. Moderatorzy starają się walczyć z offtopem, dodatkowo ostatnio został utworzony specjalny dział (kosz) gdzie może być przez pewien czas przechowywany.



ja napeno soebie nie nabijam postów bo mi na tym nie zalezy

[ Komentarz dodany przez: Groniu: Pon 14 Sty, 2008 17:59 ]
Właśnie nabiłaś tym offtopem Język

[ Dodano: Pon 14 Sty, 2008 18:33 ]
ale mi wisi ile mam napisene cyferek pod wiekiem i kidy dolaczył czy tam jest 1 czy dwa czy 88 czy 288 czy 28888 czy niewiem ile mnie to nie obchodzi nie rejstrowałam sie poto na tym forym zeby nabijac sobie posty;/;/

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
14-01-2008 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Groniu napisał(a):Dodatkowo zmniejszę ilość znaków które będzie można wpisać do podpisu.
:mowie_do_ciebie: Ja protestuję =; Pliss nie rób tego, miej litość :mrgreen:
Mój podpis nie jest tak duży (nie większy np. od Ks.Marka), a wykorzystuje na maxa ilość znaków. Jak ktoś się uprze to nawet przy zmniejszonej ilości znaków można zrobić mega podpis.

PS: Dusza nie rób jaj Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
14-01-2008 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Bioman napisał(a):Jak ktoś się uprze to nawet przy zmniejszonej ilości znaków można zrobić mega podpis.

zawsze mozna zrobić mega

własnie dzis nad tym majsterkowalam i dostałam otrzezenie ale cóż juz takie zycie

Cytat:PS: Dusza nie rób jaj Duży uśmiech

jakich

bo ja nie porafie

jesli studiujesz biloe to powinienes wiedziec ze ssaki ani dusze jaj nie znoszą xD xD xD xD Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
14-01-2008 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tatt Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 227
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
A na innym forum gdzieś tam zauważyłam, że pod każdym postem jest guziczek "Wartościowy post" wtedy każdy mógłby kliknąć, jak mu ktoś pomógł i nie byłoby nagabywania twórców tematów.... Co Wy na to, kochani admini?

[ Dodano: Pon 14 Sty, 2008 22:04 ]
O, dokładnie taki tekst:"Post został pochwalony [ileśtam-cyferka] razy (Jeśli uważasz, że ten post zasługuje na pochwałę, kliknij tutaj)"


W miejscu "tutaj" link Oczko

"Niech MIŁOŚĆ i WIERNOŚĆ cię strzeże,
Przymocuj je sobie u szyi,
Na tablicy serca je zapisz,
A znajdziesz życzliwość i łaskę
W oczach Boga i ludzi."

Prz 3, 3-4


Crux sacra sit mihi lux! Non draco sit mihi dux!
14-01-2008 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
duszyczka, robisz w tym temacie :offtopic: proszę abyś nie wypowiadała sie już w tym temacie :!:
15-01-2008 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
taka propozycja pomocna gdy szukamy tematu z funkcją szukaj, zeby każdy temat zawierał słowa klucze w specjalnym miejscu i jakoś specjalnie oznaczone: jedno lub dwa słowa ściśle odnoszące się do tematu..tylko ze nie wiem czy jest to do zaimplementowania w kodzie....Pozwoliłoby to w wyszukiwarce znajdować tematy ściśle odpowiadające wpisanemu słowu..,,Jesli już coś takiego jest, a może tak być że ja tej opcji jeszcze nie odkryłam to proszę o krótką instrukcję Uśmiech. Bo na razie jak wpisuje słow w wyszukiwarce wyskakuja mi wszystkie tematy w których postach pojawiło się to slowo.

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
16-01-2008 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
FAQ napisał(a):Szukaj Słów Kluczowych:
Możesz używać AND aby określać, które słowa muszą znaleźć się w wynikach, OR dla tych, które mogą się tam znaleść i NOT dla tych, które nie mogą wystąpić. Znak * zastępuje dowolny ciąg znaków.
Żeby wyszukać wyrażenie, wpisz je pomiędzy "cudzysłowiami"
Nie będą znalezione znaki specialne, za wyjątkiem: @ . - _
Operatory są po to, by ułatwiały poszukiwania.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-01-2008 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
ja bym proponował więcej luzu to do moderatorów ...
jacyś nerwowi jesteście sypiecie ostrzeżeniami i w ogóle a te zamykanie ciągle tematów zaczyna być drażniące ](*,)

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
16-01-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
To może w ogóle zlikwidować regulamin i zastosować owsiakowe "róbta co chceta"? :krzywy: Wtedy będziesz miał tyle luzu ile dusza zapragnie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-01-2008 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Mi się to forum podoba. Nie zgadzam się jednak na zbytni liberalizm,bo wiem co to by oznaczało. Mianowicie pojawiliby się wojujący ateiści i zapanowałby chaos. Mielibyśmy istny poligon. Stanowczo protestuję. Zasady Owsiaka nie będzie,nie na tym forum.

Najlepiej niech to forum trzyma się zasad chrześcijańskich. Jednak miłość nieprzyjaciół nie oznacza tolerowania zła. Ateiści uporczywie atakujący Kościół oraz podważający wiarę innych i głosiciele herezji będą nadal banowani.

Na forum za to jest wolność w chrześcijańskim znaczeniu tego słowa tzn. każdy odpowiada za własne słowa przed moderacją forum i przed własnym sumieniem.
16-01-2008 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ks.Marek napisał(a):FAQ napisał/a:
Szukaj Słów Kluczowych:
Możesz używać AND aby określać, które słowa muszą znaleźć się w wynikach, OR dla tych, które mogą się tam znaleść i NOT dla tych, które nie mogą wystąpić. Znak * zastępuje dowolny ciąg znaków.
Żeby wyszukać wyrażenie, wpisz je pomiędzy "cudzysłowiami"
Nie będą znalezione znaki specialne, za wyjątkiem: @ . - _

Operatory są po to, by ułatwiały poszukiwania.
no oki ale tak czy siak znajduje słowa które są w postach a niektóre slowa no niebo pojawiać się mogą nawet w temacie o żartach, więc dalej wyświetla za dużo bo mi chodzi o temat w którym bedzie tylko o niebie. Ogólnie temat bedzie dotyczył nieba a nie poszczególne wypowiedzi...jest coś takiego w artykulach ak sie tworzy ich bazę że są słowa kluczowe...

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
16-01-2008 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Cytat:To może w ogóle zlikwidować regulamin i zastosować owsiakowe "róbta co chceta"? :krzywy: Wtedy będziesz miał tyle luzu ile dusza zapragnie.
1 Owsiaka nie lubię
2 nie pisze żeby zlikwidować regulamin ...
3 chodzi o to ze ktoś dostaje ostrzeżenie pyta na forum dlaczego je dostał a wy ni me ni be tylko zamykacie tematy sorry ale to trochę nie halo bo jeśli ktoś grzecznie pyta należy mu grzecznie odpowiedzieć i to nie kwestia chrześcijaństwa lecz kultury
4 tak samo robicie z niektórymi tematami jak wam nie są na rękę to je zamykacie ... etc.

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
17-01-2008 02:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
ksiaze-z-bajki napisał(a):3 chodzi o to ze ktoś dostaje ostrzeżenie pyta na forum dlaczego je dostał a wy ni me ni be tylko zamykacie tematy sorry ale to trochę nie halo bo jeśli ktoś grzecznie pyta należy mu grzecznie odpowiedzieć i to nie kwestia chrześcijaństwa lecz kultury
4 tak samo robicie z niektórymi tematami jak wam nie są na rękę to je zamykacie ... etc.


Ad.3 Skąd jesteś tego pewien, że osoba nie została poinformowana dlaczego dostała ostrzeżenie? Masz na to dowody? Chodzi o kwestię duszyczki? Z tego co widzę wielokrotnie było jej to tłumaczone, ale bez odzewu.

Ad.4 Konkrety, konkrety, jeszcze raz konkrety! Bo taka ogólna dyskusja "ktoś, coś, kiedyś, i tym podobne" jest bezsensowna i bezpodstawna. Jakie ktoś, jakie coś, jakie kiedyś i jakie tym podobne?!

Poza tym pewne kwestie nie podlegają dyskusji i moderator nie musi się z nich każdemu z osobna tłumaczyć. Jest regulamin i każdy może sobie do niego w odpowiedniej chwili zajrzeć.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-01-2008 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
Offco bojowo nastawiona Oczko chodzi o to ze :
czasem to wygląda tak jak byście uciszali tych co są niewygodni Oczko ( np. mnie po tym poście xD )
bardzo mi sie podobają posty gdzie są różne poglądy wymiany zdań kulturalne etc.
natomiast jeśli będzie sie zamykać tematy typu ja mam inne zdanie wiec zamykam albo ostrzeżenie bo on lub ona ma inne zdanie jest nie bardzo Oczko
Offca napisał(a):Konkrety, konkrety, jeszcze raz konkrety!
http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?t=3565
masz konkret offiecko Oczko zamykacie temat a potem ludzie muszą zakładać nowy żeby dopowiedzieć resztę i macie więcej roboty może najpierw lepiej sie upewnić ze wszystko zostało wyjaśnione i dopiero zamknąć ?
no ale rozumiem ze moderowanie forum jest pewnego rodzaju władza i trzeba ja okazywać Oczko
Ps
Cytat:, ale cóż najłatwiej zamknąc temat i udawac, że kwiatki rosną i jest fajnie. Pozdrawiam.

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
17-01-2008 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Temat zamknąłem, ponieważ problem można było rozwiązać jednym postem, co też zostało wykazane. Wypowiedź pafniego jest co prawda w Koszu, ale tylko ze względu na fakt, iż to, co stanowiło odpowiedź na problem, zostało podane. Off topic zaś jest tam, gdzie jego miejsce, by nie karmiono trolla.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-01-2008 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów