Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Kaśka
Nio to tak. Urodziłam się w 1991r.Mieszkam w małej, ale bardzo fajnej i ładnej miejscowości w okolicach Lublina(tu możecie sobie looknąć http://www.fajslawice.boo.pl/ ). Chodzę do liceum profilowanego - zarządzanie informacją(klasa informatyczna) w ZSP nr.2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie.
Od ponad roku gram na gitarze. Niestety na akustycznej (ale też ma swoje zalety) chociaż może się to niedługo zmieni jak zaoszczędzę trochę pieniędzy.
Uwielbiam słuchać muzyki jestem wielkim maniakiem hehe - moje zycie Duży uśmiech Słucham głównie rocka i metalu, zaczynając od lat 60' kończąc na dniu dzisiejszym. Moim zdaniem najlepsze utwory powstawały w latach 70'-80' Uśmiech
Dobrze jeśli chcecie coś wiedzieć to piszcie Język
23-01-2008 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
witam Przytulanie

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
23-01-2008 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Miło Cię poznać. Życzę owocnych dyskusji na forum.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-01-2008 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Dobrze,że jesteś. Przytulanie :aniol:
25-01-2008 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Witaj Uśmiech
kasiunia7 napisał(a):Uwielbiam słuchać muzyki jestem wielkim maniakiem hehe - moje zycie Duży uśmiech Słucham głównie rocka i metalu, zaczynając od lat 60' kończąc na dniu dzisiejszym. Moim zdaniem najlepsze utwory powstawały w latach 70'-80' Uśmiech
Chyba już Cię pokochałem :mrgreen:
Lubię MOCne brzmienia :gitarka:
Czasami chciałbym sie utopić...

w muzyce rockowej :mrgreen:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
29-01-2008 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Bioman napisał(a):Chyba już Cię pokochałem
Z takimi wyznaniami to tutaj.
Z tymi zaś:
Bioman napisał(a):Lubię MOCne brzmienia

tu
:patrzy:
:offtopic:
Zatem Baczność Bio-Ludku :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-01-2008 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ks.Marek napisał(a):Bioman napisał/a:
Lubię MOCne brzmienia
:patrzy:
tu
:offtopic:

Zatem Baczność Bio-Ludku
a co ks ma do MOCnych brzmień ? 8)

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Sro 30 Sty, 2008 00:01 ]
Marysiu: :offtopic:
Nie ciągnij tego proszę dalej.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-01-2008 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Bioman napisał(a):Chyba już Cię pokochałem :mrgreen:
Lubię MOCne brzmienia :gitarka:
Czasami chciałbym sie utopić...

w muzyce rockowej :mrgreen:

a grasz może na gitarze??? ja narazie mam pożyczoną elektryczną od wujka, a akustyczną mam swoją

Ks.Marek napisał(a):Z takimi wyznaniami to tutaj.

hehe ciekawe co ksiądz porabia na tych stronach ;P
30-01-2008 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
kasiunia7 napisał(a):hehe ciekawe co ksiądz porabia na tych stronach
1. Nie zawsze byłem księdzem :wink:
2. Szukam rozwiązań dla tych, którym duszpasterzuję.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-01-2008 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ks.Marek napisał(a):1. Nie zawsze byłem księdzem

Duży uśmiech to tak w sumie racja
30-01-2008 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
kasiunia7 napisał(a):a grasz może na gitarze??? ja narazie mam pożyczoną elektryczną od wujka, a akustyczną mam swoją
A wiesz, miałem gitarkę akustyczną, coś sobie tam na niej pobrzdąkiwałem, ale muzyką tego nie można było nazwać :mrgreen: . Nieźle nawnerwaiłem brata Duży uśmiech . Obecnie, mój skills grania jest zerowy :mrgreen: , ale może jeszcze ktoś mnie nauczy...

Hej Kasiunia, A Ty umiesz grać? I właśnie, jakich zespołów słuchasz? :gitarka:
Ks.Marek napisał(a)::patrzy:
:offtopic:
Zatem Baczność Bio-Ludku :twisted:
Oh, przepraszam, za tego niesamowicie wielkiego offtopic'a przy przywitaniu :hm:
Ks.Marek napisał(a):2. Szukam rozwiązań dla tych, którym duszpasterzuję.
Ksiądz, to w takim razie, może poszukasz mi dziewczyny? Duży uśmiech Ewentualna odpowiedź na PW Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
31-01-2008 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Bioman napisał(a):Ksiądz, to w takim razie, może poszukasz mi dziewczyny?
A co to ja, biuro matrymonialne? Na kolana i se wymódl...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-01-2008 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #13
 
Ech, panowie :!: OFFTOP :!:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-02-2008 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Jak jest w Fajsławicach teraz i co się dzieje w Twoim miescie ?
01-02-2008 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
jeśli można to nazwać miastem hehe Duży uśmiech na dzień dzisiejszy jest nieciekawie i nic się nie dzieje nudy nudy i jeszcze raz nudy Smutny Mam nadzieje, że wójt zorganizuje coś fajnego,jakąś małą imprezkę w centrum "miasta", ale będzie trzeba poczekać bo jak wiadomo jutro są ostatki i zaczyna się post.
Ja chyba najbardziej w mojej miejscowości lubię przesiadywać nad stawem, na którym jest mała wyspa i czasami pływają łabędzie i zadarzy się bobra zobaczyć.Bardzo ładne miejsce można posiedzieć w ciszy,spokoju,odpocząć sobie.Ogólnie na tych terenach jest bardzo dużo własnie takich miejsc (nie tylko stawy oczywiście), przyroda tu jest świetna.
Zawsze możesz przecież przyjechać do Fajsławic i zobaczyć jak tu jest. To jest na trasie Lublin-Krasnystaw. Uśmiech

[ Dodano: Pią 01 Lut, 2008 23:31 ]
Bioman napisał(a):Hej Kasiunia, A Ty umiesz grać? I właśnie, jakich zespołów słuchasz?

niom gram ponad rok na akustyku teraz cos próbuje na elektrycznej i zbieram kase na swoją bo ile można trzymac wujka gitare. Ucze sie grać sama,nikt mi w tym nie pomaga ale nie jest źle na ogniskach sie spokojnie gra,nikt na mnie nie narzeka oprócz na mój spiew bo z tym jest ciężko i to bardzo Duży uśmiech zresztą jak brzdakam w domu to też nikt nie narzeka, ale ciągle się uczę.
A czego słucham hmmm dużo tego strasznie to będzie to tak(większość znasz):
Therion,Metallica,Nightwish,Dżem,Black Sabbath, Sonata Arctica, King Diamond,Iron Maiden, Within Temptation, Rolling Stones,Led Zeppelin, the beatles, seether, scorpions, roxette, R.E.M., Cradle of Filth, Green Day, Accept, AC/DC, Whitesnake, Van Halen, The Doors, Santana, Gary Moore, Pink Floyd, Kat, TSA, Lady Pank, Morbid Angel, Marillion, Kiss, Hellhammer, HammerFall, Guns N Goses, Dire Straits,Helloween, Normalsi, Jimi Hendrix,Behemoth,Sex Pistols, Biohazard, Blitzkrieg, Bryan Adams, judas priest, zzTop, Thin Lizzy, Genesis, The Offspring, Prefekt,Maanam,Nazareth, O.N.A,Skawalker,Opeth, Republika, Eric Clapton, IRA, Lombard, Budka Suflera, queen, oddzial zamkniety, Billy Idol

to jeszcze nie wszystko tylko to co mi do głowy w tym momęcie przyszło, bo naprawde jest tego dużo i to bardzo,cały dzien by było trzeba wymieniac Duży uśmiech poźniej może podopisuje
02-02-2008 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów