Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRZYJACIEL w portalu NASZA-KLASA !!! OKAZJA !!!
Autor Wiadomość
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1
PRZYJACIEL w portalu NASZA-KLASA !!! OKAZJA !!!
***
Cytat:!!! TWÓJ NOWY ZNAJOMY !!!

(pakiet standard)

Zalogowałeś się na ostatnio najpopularniejszym portalu nasza-klasa.pl?

Szukasz bezskutecznie swojej podstawówki, liceum?

Twoi znajomi z dawnych lat unikają wysyłanych przez Ciebie zaproszeń?

Nigdy nie byłeś duszą towarzystwa, a twoja uroda skutecznie wszystkich odstraszała?

Chcesz zabłysnąć wśród internetowych kolegów nowymi znajomościami?

Szukasz nowych przygód?

A może po prostu jesteś wytrawnym kolekcjonerem i zbierasz znajomych do swojego profilu!

Cokolwiek Cię tu sprowadziło dobrze trafiłeś!!!

Ta aukcja to szansa dla Ciebie i odpowiedź na wszystkie twoje zmartwienia!

Tylko teraz masz jedyną i niepowtarzalną okazję dodać nową osobę - MNIE - do twojego profilu na naszej-klasie.

Za kwotę jaką wylicytujesz, bez żadnych ukrytych kosztów otrzymasz moją lojalność i akceptacje twojego zaproszenia.

PAKIET STANDARD

Zawiera 6 miesięczny wpis do Twoich znajomych mojej osoby(z możliwością przedłużenia), a także wysłanie do Ciebie dwóch wiadomości miesięcznie.

!UWAGA! Tylko teraz do pakietu standard jest dodawany Super Bonus. Jeśli tylko wyrazisz chęć mogę zabrać udział w rozmowie na forum Twojej klasy!!!

W mojej ofercie znajdują się także dwa inne pakiety(będą dostępne na innych aukcjach):

PAKIET EXTRA

Daje Ci rok mojej przyjaźni oraz jedna wiadomość tygodniowo i w miarę możliwości odpisywanie na wszystkie wysłane przez Ciebie.

!!!NOWOŚĆ!!! PAKIET VIP !!!NOWOŚĆ!!!

To oferta dla najlepszych. Pakiet Vip zapewnia dozgonną przyjaźń, nielimitowaną liczbę wiadomości oraz rozmowy na forum we wszystkich wątkach w których uczestniczysz. Ponadto masz pełne wsparcie duchowe z mojej strony, pocieszanie, uspokajanie, wychwalanie oraz prawienie komplementów.



NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI, TA AUKCJA TO SZANSA DLA CIEBIE

Nie pozwól by kto inny sprzątnął mnie sprzed Twego nosa. LICYTUJ!!!



Uwaga, wygrana na akcji to także pewne obowiązki. Pamiętaj, żeby do Twojego nowego przyjaciela odnosić się z szacunkiem, używać go z umiarem i nie wymagać rzeczy niemożliwych. Licytowana osoba, odpowiednio traktowana, będzie Ci służyć przez długie lata. W wypadku choroby, awarii komputera, przerwy w dostawach prądu, wojny, mięsa na kartki, i innych zdarzeń losowych świadczenie usługi może zostać czasowo zawieszone
Szczęśliwy

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
25-01-2008 04:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
slyszałam o Tym

heh
no cóz ktoś chce byc przyjacielem

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
25-01-2008 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów