Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karma dla kotów
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Karma dla kotów
Wczoraj będąc wieczorem w sklepie, byłem świadkiem takiej oto sceny:
Pewien pan pyta ekspedientki, czy są "KITEKATY". Ekspedientka zaś: "ale jakie? Te w puszce, czy suche?" Na to ów pan: Nie wiem proszę Pani, coś dziecko mi mówiło, żebym mu kupił, to takie batoniki"
Panu oczywiście chodziło o
[Obrazek: kitkat.gif]
Łatwo sobie wyobrazić salwę śmiechu w sklepie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-01-2008 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
zdarzają się takie sytuację ja miałam podobną jak chciałam sobie kupić coś do picia powiedziałam poproszę 3cytyny a sprzedawczyni mi daje owoce Duży uśmiech
27-01-2008 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
A ja jak szałem do pierwszej komunii miałem sie nauczyć pieśni "Jeden chleb, co zmienia się w Chrystusa Ciało" no i poszyłem do sąsiadki i mówię jej że chce jeden chleb tak w skrócie powiedziałem a ona mi przynosi z kuchni bochenek chleb a ja mówię że chciałem pieśń "Jeden chleb, co zmienia się w Chrystusa Ciało" i zaczęliśmy się śmiać i do tej pory się śmiejemy z tego czasami jak sobie przypomnimy o tym z kumplem Uśmiech Uśmiech Uśmiech Duży uśmiech

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
27-01-2008 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
To już cyba było, ale powtórzę, bo raz - to śmieszne, dwa: wątek odpowiedni.
Otóz swego czasu było takie zdarzenie, że poszedłem do sklepu w piątek wieczorem na drobne zakupy. Puchy niemożebne na półkach, przede mną gośc jeden mowi do sprzedawczyni: poproszę kilo wołowiny bez kości.
Ja z ciekawości zagladam do chłodni, a tam nie ma żadnej wędliny. Ale ekspedientka dziarsko idzie do regału i co sięga?
Litrową butelkę z mocnym, tanim winem, pod tytułem "Byk"...

Albo ktoś i opowiadał, jak klient przed nim w sklepie pyta: czy dostanę u pani gargamela?
Okazało się, że gość chciał 0,25 l denaturatu...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-01-2008 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
o "jabolach" to można by książki pisać Oczko
Ja nie zapomnę tylko jak kiedyś idąc z tramwaju do pracy spotkałem się z kolega i rozmawialiśmy na temat dziwnych i śmiesznych nazw tanich win.
Wstąpiliśmy do przydrożnego sklepu i z ciekawością rozejrzałem się po "asortymencie" tych "specjałów" bo wydawało mi się że kolega przesadza.
Po "uśmiechu sołtysa" i "krwawej Marysze" zwątpiłem ... ;-) nie mówiąc juz o innych co ciekawszych nazwach ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
27-01-2008 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
spróbujcie pochodzić sobie w niebieskim lub czerwonym polarze po hiper/supermarkecie - ludzie będą Was zaczepiać w stylu: "gdzie jest masło?"
27-01-2008 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Spróbujcie pod koloratką wejść do jakiegoś kościoła w Polsce: wszyscy niemal zaraz zaczynają pytać o porządek nabożeństw w danej świątyni.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-01-2008 01:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
PS napisał:
Cytat:spróbujcie pochodzić sobie w niebieskim lub czerwonym polarze po hiper/supermarkecie - ludzie będą Was zaczepiać w stylu: "gdzie jest masło?"

Tak się składa,że mam niebieski polar. Ciekawe jak by odebrano,gdybym 17 marca wlożyl zieloną kurtkę. :mrgreen:
04-02-2008 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
a co jest 17. marca?
04-02-2008 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Domyśl się. Skojarz z Irlandią.
04-02-2008 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Domyśliłem się, ale musisz zrozumieć, że dla Polaków nie wyjeżdżających do USA czy do Irlandii ten dzień nie istnieje w świadomości jako jakiś ważny element roku, a najczęściej w ogóle nie istnieje.
04-02-2008 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Co do mnie to najbardziej lubię oprócz Irlandii Kanadę. W Kanadzie nie wieje tak jak w Eire. A USA i Oklahoma ciekawią mnie z powodu ... tornad. :roll: Dzień Św. Patryka w Polsce też już sporadycznie się pojawia. :mrgreen:
04-02-2008 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #13
 
Polonium - 99% forum wie o twojej manii Kanadyjsko Irlandzkiej. Ale na litość boską nie musisz o tym pisać w KAŻDYM nieomalże topiku :!: Spamujesz :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-02-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ks.Marek napisał(a):Wczoraj będąc wieczorem w sklepie, byłem świadkiem takiej oto sceny:
(...)
Kiedyś nabijaliśmy się z małego (~pięcioletniego) dziecka znajomej której dziecko w sklepie zaczęło domagać się "wódki".
Matka zaczerwieniona ze wstydu ludzie zaniepokojeni lub w śmiech a dziecku chodziło o to by jego mama kupiła mu małą wodę mineralną ... Oczko ;P

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
04-02-2008 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
moj kolega raz przyszedl na religię z bluzą "Iron Maiden". Ksiądz powiedział, żeby ją zdjął. Jak zdjął, to została na nim koszulka zaspołu "Kat". Ksiądz kazał założyć z powrotem bluze.
13-02-2008 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów