Ankieta: Jakiego Radia słuchasz?
Radio Plus
PR 1, 2, 3 lub BiS
Anielskie Radio
Radio ESKA
RMF FM
Radio ZET
Radio Maryja
Radio WAWA
Muzyczne Radio
Radio Chrzecijanin
TanRadio
PolskaStacja...
Radio Gadu Gadu
Radio KOLOR
Radio PiN
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego Radia słuchasz?
Autor Wiadomość
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Jakiego Radia słuchasz?
[shadow=red]Jakiego Radia słuchasz?[/shadow]

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
27-01-2008 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Slucham RMF FM (muzyka,wiadomosci) ,rozglosni z Oklahomy (muzyka), LiveIreland (muzyka) i czasem Katolickiego Radia Podlasie.

O wlasnie. Where is Katolickie Radio Podlasie ? Hmmm... :? A Radio eR ? Czesc uzytkownikow,w tym moderatorzy sa... z Lublina.
27-01-2008 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
marszal222 napisał(a):Jakiego Radia słuchasz?
Ankieta jest niepełna, więc nie mam zamiaru głosować..
a po wtóre w jakim celu ta ankieta jest czyniona :-k :-s

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-01-2008 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Katolickie radio podlasie nie wiem gdzie jest... ale wiem, gdzie jest łomżyńskie radio nadzieja 103,6 Fm. A i jak można na to radio zagłosować????????

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
27-01-2008 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
To,że nie ma na liście to nie szkodzi. Poprostu piszmy, jakiego radia (katolickie,komercyjne,publiczne) lubimy słuchać i będzie O.K.
27-01-2008 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marszal222 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Rachel napisał(a):Ankieta jest niepełna, więc nie mam zamiaru głosować..
a po wtóre w jakim celu ta ankieta jest czyniona
Jest nie pełna po mogłem wstawić tylko 15 pozycji więcej się nie ta, A dla jakiego celu dla zabawy.
Polonium napisał(a):Poprostu piszmy, jakiego radia (katolickie,komercyjne,publiczne) lubimy słuchać i będzie O.K.


[ Dodano: Nie 27 Sty, 2008 18:57 ]
Ja do tam że jeszcze słucham Radia RMF FM

[Obrazek: 3-glitery_pl-marszal222-1726.jpg]
27-01-2008 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
A ja słucham radia Logos z Giżycka oraz Pielgrzym z Zielonej Góry , no i Chrześcijanin ale to zaznaczyłem w ankiecie Uśmiech

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
27-01-2008 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
nieania napisał(a):Katolickie Radio Podlasie nie wiem gdzie jest
Jest w Siedlcach... wejdź na http://www.radiopodlasie.pl

Ja to jeżeli słucham to RMF FM albo KRP.


Jeżeli zabawe , to może moderacja przeniesie to do innego wątku Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-01-2008 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ostatnio stwierdzam, że Polskie Radio PR 1 to jest najbardziej obiektywne źródło informacji.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-01-2008 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
a gdzie radio złote przeboje!! fajne starsze nutki tam lecą, a oprócz tego lubię jeszcze zetke i rmf fm i jakieś internetowe różne
27-01-2008 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cytat:a gdzie radio złote przeboje!! fajne starsze nutki tam lecą, a oprócz tego lubię jeszcze zetke i rmf fm i jakieś internetowe różne
Czasem słucham tych stacji. Jednak razi mnie epatowanie cynizmem, które ma miejsce w ZET i w RMF FM

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-01-2008 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
1. Radio Katowice (z ponad 80 letnią tradycją)
2. Radio "eM" (archidiecezji katowickiej)
Prosiłbym o ile to tylko możliwe o dopisanie do listy w ankiecie obydwóch rozgłośni (szczególnie zaś Radia Katowice)

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
27-01-2008 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #13
 
Żadna dodatkowa opcja już nie wejdzie.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-01-2008 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
szkoda - ale jak się to mówi "siła wyższa"
cóż - przyjmijmy zatem umownie dwa moje głosy za radiami: "Katowice" 102,2 103,0 FM
http://www.radio.katowice.pl/radio,28-o-nas.html
i eM" Uśmiech (107,6 FM) http://www.radioem.pl/

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
27-01-2008 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
a moje na KRP - http://www.radiopodlasie.pl Uśmiech x3 :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-01-2008 01:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów