Ankieta: Jakiego Radia słuchasz?
Radio Plus
PR 1, 2, 3 lub BiS
Anielskie Radio
Radio ESKA
RMF FM
Radio ZET
Radio Maryja
Radio WAWA
Muzyczne Radio
Radio Chrzecijanin
TanRadio
PolskaStacja...
Radio Gadu Gadu
Radio KOLOR
Radio PiN
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego Radia słuchasz?
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
ŻADNEGO.
Kiedyś słuchałem RM, teraz już bardzo rzadko.
Dlaczego radia nie słucham - wszystkie znane mi rozgłośnie to dno (niżej już tylko Rubik klaszcze Uśmiech ). Te same debilne "przeboje" jak wszędzie, krzykliwi spikerzy i konkursy "wyśli esemesa to cośtam". Żenada, nawet tak fajne radyjka jak RMF czy nasze lokalne Centrum zostały zeszmacone "kulturą masową".
Wolę zapuścić jakies mp3, przynajmniej słucham tego co mi sie podoba i żadem debil w połowie piosenki nie pieprzy jak potłuczony.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-01-2008 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Helmutt napisał:
Cytat:(niżej już tylko Rubik klaszcze)

I kto to mówi. A jeszcze kiedyś sam mówiłeś "pan Rubik" i że jak nie napiszę "pan" to fanki Rubika się obrażą. Nie wiesz nawet jakie fajne utwory gra Piotr Rubik. A ma w repertuarze też Psalmy jakby co. I nie jest to żaden kicz, a raczej przykład że współczesna sztuka też może osiągnąć świetny poziom.

Dla mnie "Ich Troje" to kicz. "Ich Troje" w większości grają byle co (chodzi o treść).Sam styl bycia wokalisty jest dla mnie zgorszeniem i nie chodzi tylko o to kolczykowanie się i pomalowane włosy. Gdyby tylko o to chodziło to machnąłbym ręką. Jednak skandale na tle seksualnym i kolejne rozwody "na pokaz" nie mogą przejść obojętnie. Zaakceptuję "Ich Troje" jak zmienią wokalistę.
29-01-2008 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ja słucham też radia Chrześcijanin... grają tam moje ulubione piosenki Duży uśmiech

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
29-01-2008 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
ddv napisał(a):2. Radio "eM" (archidiecezji katowickiej)

Ja też słucham Radio "eM" Uśmiech
29-01-2008 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Polonium napisał(a):Helmutt napisał:
Cytat:(niżej już tylko Rubik klaszcze)

I kto to mówi. A jeszcze kiedyś sam mówiłeś "pan Rubik" i że jak nie napiszę "pan" to fanki Rubika się obrażą. Nie wiesz nawet jakie fajne utwory gra Piotr Rubik. A ma w repertuarze też Psalmy jakby co. I nie jest to żaden kicz, a raczej przykład że współczesna sztuka też może osiągnąć świetny poziom.
OK, OK. Przesadziłem, fakt Uśmiech Wybaczcie mi. Zamiast sformułowania "Rubik klaszcze" możecie sobie wstawić np. "Wiśniewski stuka".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-01-2008 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Polonium napisał(a):Dla mnie "Ich Troje" to kicz. "Ich Troje" w większości grają byle co (chodzi o treść).Sam styl bycia wokalisty jest dla mnie zgorszeniem i nie chodzi tylko o to kolczykowanie się i pomalowane włosy. Gdyby tylko o to chodziło to machnąłbym ręką. Jednak skandale na tle seksualnym i kolejne rozwody "na pokaz" nie mogą przejść obojętnie. Zaakceptuję "Ich Troje" jak zmienią wokalistę.

tez ich nie lubię ze względu na Wiśniewskiego to jest jeszcze ładnie ujmując(bo nie chce używac brzydkich wyrazów) dziwny człowiek.Włosy włosami ale z tymi kolczykami to przesadził i jeszcze sie dziwacznie ubiera, a pozatym nie umie śpiewać on tylko wrzeszczy i udaje gwiazdora. Hehe a o śpiewaniu jego byłej żonie mandarynie to juz wogole nie bede mowić :mrgreen:
02-02-2008 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Rzadko słucham radia. Czasami jak leci tylko jakaś fajna muza. Lub wieczorem do poduchy.

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
02-02-2008 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
no ja jeżeli już to Radia eR,choć ostatnio zaciekawiła mnie audycja na RM, taka jedna i chyba jak będę pamiętała będę ją śledzić Uśmiech

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
02-02-2008 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Właśnie zapodałem sobie to radio eR

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
03-02-2008 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
ja radia eR żadko słucham, ale jak byłam w wakacje na pieszej pielgrzymce to mama ciągle je słuchała,bo były relacje z pielgrzymki
03-02-2008 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
A ja slucham Radia Józef w internecie.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
03-02-2008 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
A ja stosuje dziwną kombinację >>> :gitarka: Eska Rock & Radio Maryja :aniol: <<<
Oczywicho głównie słucham tego pierwszego, a RM jak mi się większych refleksji zachce :mrgreen:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
03-02-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Bioman napisał(a):Eska Rock

u Lubelskim nie ma eski rock Smutny mam tylko wtedy jak jestem w domu i słucham przez internet, a gorzej jak chce tego radia posłuchać w samochodzie wtedy mi tylko złote przeboje zostają Język
05-02-2008 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natajla Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
U mnie w domu radio jest włączone cały dzień i jest to Trójka albo RMF FM.

W moim pokoju nigdy nie słucham radia, bo
Helmutt napisał(a):Wolę zapuścić jakies mp3, przynajmniej słucham tego co mi sie podoba i żadem debil w połowie piosenki nie pieprzy jak potłuczony.
- no właśnie Oczko Wkurzają mnie dzikie wstawki spikerów (szczególnie na Esce :krzywy: ).

A mój rock czy szeroko pojęta muzyka chrześcijańska jakoś mi się jeszcze nie znudziły.

Ap 21, 4
11-02-2008 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Natajla napisał(a):
Helmutt napisał(a):Wolę zapuścić jakies mp3, przynajmniej słucham tego co mi sie podoba i żadem debil w połowie piosenki nie pieprzy jak potłuczony.
- no właśnie Oczko Wkurzają mnie dzikie wstawki spikerów (szczególnie na Esce :krzywy: ).
Taaaa.. "Imprrrrreska z radiem eska! Wyślij esemesa na numer 23242 i wygraj 2131231 złotych!!!". Rzygać się chce. Prędzej mi włosy na powrót urosną niż ja "wyślę esemesa". Uśmiech

Cytat:A mój rock czy szeroko pojęta muzyka chrześcijańska jakoś mi się jeszcze nie znudziły.
Bo dobry rock się nigdy nie nudzi. Ot taka specyfika. Niestety usłyszeć owego dobrego rocka w radiu to niezłe osiągnięcie. Bo wszędzie lecą wg modelu - jak Zeppelini to "Stairway...." i to nie w całości bo za długie do radia, jak Perfect to "Autobiografia", jak Beatlesi to "Love me do", jak Police to "Roxanne" (w dodatku zmiksowane z jakimś czarnym rapciuchem), jak Hey to "Teksański" - tak jakby wszystkie rockowe kapele nagrały jedynie po jednej piosence. olac to, ja tam radia nie słucham. Bo jak Mandarynnę, Dodę czy innego Wiśniewskiego nazywa się "artystami rockowymi", to .... chyba pora umierać Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
12-02-2008 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów