Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księga Hioba - komentarze
Autor Wiadomość
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Księga Hioba - komentarze
Poszukuję jakiegoś dobrego, obszernego komentarza do Księgi Hioba, ale w wersji e-book, ponieważ w tej chwili mnie nie stać na egzemplarz książkowy, jak np. ten, który by mi się wydawał najlepszy: http://www.poczytaj.pl/34379

Jeżeli ktoś coś ma, to proszę o pomoc. Uśmiech

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
02-02-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wrzucę ci wieczorem komentarz ks. Chrostowskiego - Audiobook. Albo jak chcesz, to daj mi swój adres na PW, to ci płytę wyślę.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-02-2008 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Oooo! Jestem, jak najbardziej zainteresowany. Uśmiech Już przesyłam adres na PW. Uśmiech

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
02-02-2008 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miasto Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 391
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
dla anglojęzycznych bogaty zbiór klasycznych komentarzy do całej Biblii na portalu: crosswalk
04-02-2008 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aniaaa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ks.Marek napisał(a):Wrzucę ci wieczorem komentarz ks. Chrostowskiego - Audiobook. Albo jak chcesz, to daj mi swój adres na PW, to ci płytę wyślę.


Witam Uśmiech
Czyja tez moglabym prosic o ten komentarz do ksiegi Hioba?
Jesli to oczywiscie nie bedzie problem dla Ksiedza...
PozdrawiamUśmiech
28-02-2009 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
http://www.salwator.com/?d=start,produkt,210,146,1,1

http://www.salwator.com/?d=start,produkt,281,146,1,1

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-02-2009 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #7
 
O jak dobrze, że trafiłam na ten temat! Piszę prezentację maturalną m.in. z Ks. Hioba, baaardzo proszę o podesłanie mi komentarza, jeśli to nie problem Uśmiech omyk@poczta.wiara.pl

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
28-02-2009 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
A skany są mile widziane? Przypomniało mi się, że mam dwie knigi, gdzie są komentarze do każdej księgi ze Starego Testametu.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-02-2009 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #9
 
U mnie są bardzo mile widziane Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
28-02-2009 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów