Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niech mnie ktoś przytuli z cyklu duchowość kobiety i męzczyz
Autor Wiadomość
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
czarek, dzięki za szczerą odpowiedź ;* [ Duży uśmiech ]

Czy jest tu jakiś mężczyzna, który nie odczuwałby takiej potrzeby?

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
03-05-2008 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
nieania, umnie nadal nic nie ma Smutny

Jak było w jednej z bajek " O nie, moje palce! Gdzie są moje palce?! ... Niech mnie ktoś przytuli " Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
03-05-2008 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Słucham tak tego i słucham bo długie to jest ale mówi od rzeczy... Uśmiech

[ Dodano: Sob 03 Maj, 2008 20:21 ]
Ja mogę Cię przytulić po przyjacielsku ale tylko przez neta Przytulanie

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
03-05-2008 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Tzn. z wielką chęcią bym Ci to dała ale ja tylko nacisnęłam na to co zamieściła nieania czyli http://knip.pol.lublin.pl...oBujak/V001.WAV i sie samo odtworzyło nie wiem jak i nie wiem w czym... porostu zaczęło lecieć to słuchałam...

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
03-05-2008 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
coś dotyczącego przytulenia http://www.darmoweprzytulanie.pl/
xD

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
03-05-2008 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Niedawno mój przyjaciel mówił mi o tym jak bardzo potrzebuje dziewczyny... potrzebuje się do kogoś przytulić... ale nie tylko tak po przyjacielsku.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
03-05-2008 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
nieania napisał(a):ale nie tylko tak po przyjacielsku.
A jak niby inaczej? Chyba nie masz na myśli, że poszedł do takiego miejsca, gdzie za przytulanie się płaci? Duży uśmiech

A tak na poważnie: fakt, człowiek jest stworzony do wspólnoty z innym, ale przytulanie itp może wybić z człowieka atomy wspólnotowości jako przejawu cnoty miłości do Boga. Można popaśc w instrumentalizm...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-05-2008 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ks Marku bez przesady...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
04-05-2008 10:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ks. Marek napisał(a):A tak na poważnie: fakt, człowiek jest stworzony do wspólnoty z innym, ale przytulanie itp może wybić z człowieka atomy wspólnotowości jako przejawu cnoty miłości do Boga. Można popaśc w instrumentalizm...
Nie bardzo rozumiem - mogłby Ksiądz innymi słowani i z przykładem? Uśmiech

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
04-05-2008 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #25
 
Sivis Amariama napisał(a):Ks. Marek napisał/a:
A tak na poważnie: fakt, człowiek jest stworzony do wspólnoty z innym, ale przytulanie itp może wybić z człowieka atomy wspólnotowości jako przejawu cnoty miłości do Boga. Można popaśc w instrumentalizm...

Nie bardzo rozumiem - mogłby Ksiądz innymi słowani i z przykładem?

Przecież to chodziło o to, żeby nikt nie zrozumiał Duży uśmiech
Ksiądz szanowny, chce dać nam do zrozumienia, że 'jaśniej świeci od słońca, jego mądrość wszechogarniająca' Duży uśmiech
Niczym Stalina, z tym, że on tylko był w seminarium :-k
04-05-2008 16:31
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ks.Marek napisał(a):A tak na poważnie: fakt, człowiek jest stworzony do wspólnoty z innym, ale przytulanie itp może wybić z człowieka atomy wspólnotowości jako przejawu cnoty miłości do Boga. Można popaśc w instrumentalizm...
Tak , ma ks w tym rację.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
04-05-2008 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
Też się zgodzę.

Belzebub, jak czegoś nie rozumiesz, nie oznacza to, że to brednie, ale że ty musisz parę słówek poznać Oczko

A do tematu - przytulenie wyzwala dawkę endorfin i znam przypadek ,gdy od tychże endorfin ktoś się praktycznie uzależnił. Rozstanie z dziewczyną i nagle potrzeba sprawienia sobie przyjemności zaczyna się ukierunkowywać bardzo niebezpiecznie.

Inna wspomniana kwestia = brak potrzeby kontaktu z Bogiem - dotyk ludzki staje się bożkiem, miedzianym wężem na palu, który dany jako symbol nadziei przeobraził się w "osobistego Boga".

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-05-2008 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Annnika napisał(a):Inna wspomniana kwestia = brak potrzeby kontaktu z Bogiem - dotyk ludzki staje się bożkiem, miedzianym wężem na palu, który dany jako symbol nadziei przeobraził się w "osobistego Boga".
czyli nalezy ukonkretnić przyczynę tego gestu względem człowieka, czy też pragnienie przytulenia :-

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
04-05-2008 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
NIE_Ania? napisał(a):Ks Marku bez przesady...
Sivis Amariama napisał(a):Nie bardzo rozumiem - mogłby Ksiądz innymi słowani i z przykładem?
BeLzEbUb napisał(a):Przecież to chodziło o to, żeby nikt nie zrozumiał
Rachel napisał(a):Tak , ma ks w tym rację.
Cytat:Też się zgodzę.
Jest 3:2. Poczekam do znacznej przewagi, lub do remisu.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-05-2008 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ks.Marek napisał(a):Jest 3:2. Poczekam do znacznej przewagi, lub do remisu.
nie wiem czy ks się tego doczeka ;P
może wyjaśnić kwestie :-k

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
05-05-2008 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów