Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niech mnie ktoś przytuli z cyklu duchowość kobiety i męzczyz
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #31
 
Wiele ludzi zgadza się, nie do końca wiedząc na co. Najczęściej wystarczą 2 literki ks i już każdy się zgadza :-k
Na wszystko, bo w społeczeństwie w Polsce ciągle jest ten irracjonalny podziw dla kapłanów :-k
05-05-2008 08:47
Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
BeLzEbUb napisał(a):Wiele ludzi zgadza się, nie do końca wiedząc na co. Najczęściej wystarczą 2 literki ks i już każdy się zgadza :-k
Na wszystko, bo w społeczeństwie w Polsce ciągle jest ten irracjonalny podziw dla kapłanów :-k

To chyba nie chodzi o podziw, lecz szacunek dla tajemnicy kapłaństwa.
05-05-2008 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Niech mnie ktoś przytuli z cyklu duchowość kobiety i męz
gradzia napisał(a):Nie tak danwo sluchalam na Kulu tej konferencji, myślę że warto posłuchać i co nieco zapamiętać. W tym folderze jest też lik png w którym jest lista naszych uczuć.

tutaj
A, który link należy pobrać?

Ja dodam od siebie, że nie lubię być przytulany, ale uwielbiam być głaskany po główce. :mrgreen: Język

Za to lubię przytulać - ale oczywiście nie facetów. Język

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
05-05-2008 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #34
 
Terebint napisał(a):Ja dodam od siebie, że nie lubię być przytulany, ale uwielbiam być głaskany po główce.

A ja dodam, że przytulanie to głupota [-X
Co to niby ma dać???
Jak ktoś jest chory, to przynajmniej zarazki podrzuci :-k
Jeżeli kochanka to zostawi włos, który znajduje żona i jest afera :diabelek:
Ale w innych sytuacjach :-k
Po co?
06-05-2008 15:12
Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Przytualnie jest fajne, zwłaszcza małych dzieci Duży uśmiech bo one tak fajnie pachną :mrgreen:

Belzebubek: Przytulanie
06-05-2008 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Przytulanie jest uwarunkowane naturalnie. To nic innego, jak powrót do łona matki, to oazy bezpieczeństwa i czułości.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-05-2008 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ks.Marek napisał(a):Przytulanie jest uwarunkowane naturalnie. To nic innego, jak powrót do łona matki, to oazy bezpieczeństwa i czułości.
Tak. Najczęściej jest to reakcja spontaniczna Uśmiech
Bo takie przytulanie dla przytulania to nie ma sensu, bo może stać się schematem bez ofarowania i bez przyjęcia drugiego.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
06-05-2008 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Ks.Marek napisał(a):To nic innego, jak powrót do łona matki, to oazy bezpieczeństwa i czułości.
skąd ta wiedza? czy to własna, jedynie, opinia?
06-05-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
PS napisał(a):skąd ta wiedza?
Jak słusznie zauważyłeś - wiedza. A ja z niej korzystam i prezentuję to na forum, i nie tylko tu.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-05-2008 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
No więc skąd ona?
06-05-2008 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Mnie też to zaintrygowało właśnie i chciałabym wiedzieć.
06-05-2008 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Poczytaj sobie o Terapii ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-05-2008 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
przytulanie to jeden z podstawowych sposobów przekazywania miłości do bliźniego. Papież bez przewry caował i przytulal ludzi. Wiem też z wlasnego doświadczenia że dotyk dla osoby smutnej lub załamanej jest o wiele ważniejszy niż zwykłe powiedzenie rozumiem Cię. oczywiście nic na silę, tu potzreba empatii, by kogos nie skrzywdzic. pozdrawiam forumowiczów, trochę sie za Wami stęsknilam Uśmiech i ksiądz Kleks wrócil do swojego zdjęcia...

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
07-05-2008 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Kiedy dziecko się urodzi, to co robi matka? Przytula je, rozpłakane, zdenerwowane do swego serca. Wówczas maluszek się uspokaja, bo to bicie skądś już zna i ma pewność, że ten gigant, to ktoś mu życzliwy.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
07-05-2008 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Hehe, jak mój malutki bratanek - chrześniak ryczał to aga wybiegała z krzykiem z pokoju :lol2: , bo nie wiedziała, co ma zrobić...
07-05-2008 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów