Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Helmutt napisał(a):Kasiunia7 - masz taką gitarkę jak w avatarze? Mam bardzo podobną.
nie mam takiej ja mam bardzo starego akustyka ze 20lat ma. Z przodu kolor ten taki drewniany a po bokach i z tyłu bordowa.
Schody tez gram czsami i kostka tylko w pewnych momentach trzeba sobie palcami pomódz

[ Dodano: Nie 10 Lut, 2008 18:27 ]
właśnie w piątek pożyczyłam sobie jeszcze efekty do elektryka i mnie to wszystko jeszcze bardziej wciągnęło Duży uśmiech wczoraj grałam coś ok. 8godzin, dzisiaj z 5 godzin az dostałam od tego wszystkiego pryszcza na środkowym palcu u lewej ręki :gitarka: a rodzice już powoli tracą nerwy,bo sie wzięłam za granie ostrzejszych kawałków hehe
08-02-2008 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ja gram na gitarze, tyle że chyba nie za bardzo umiem Język , a nie miał kto mnie nauczyć. Długo nie grałam, ale ostatnio znowu zaczęłam, no i zmieniłam repertuar. Oczko
24-08-2010 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mrowka93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ja tak trochę ponad rok mecze klasyka z tych"jednorazowych za 200zł" :mrgreen: Mam zamiar coś nowego kupić ale waham się między klasykiem a akustykiem po prostu nie wiem, :roll: każdy rodzaj ma w sobie coś pięknegoOczko
08-10-2010 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
mrowka93 napisał(a):Ja tak trochę ponad rok mecze klasyka z tych"jednorazowych za 200zł" :mrgreen: Mam zamiar coś nowego kupić ale waham się między klasykiem a akustykiem po prostu nie wiem, :roll: każdy rodzaj ma w sobie coś pięknegoOczko
Ja też się waham. Też mam chińską gitarę klasyczną :mrgreen: , ale może ktoś mi kupi akustyczną :mrgreen: , tyle że ja nie mam przekonania, bo tak jak mówisz - w każdej gitarze jest coś wyjątkowego i pięknego, a każda też nadaje się - moim zdaniem - do innego typu muzyki. Gitara akustyczna ma piękne brzmienie i pod tym względem jest nie do przebicia, ale klasyczna bardziej mi pasuje do poezji śpiewanej, którą na niej gram i nie wiem teraz. A jeszcze co do akustycznej to nie wiem, czy umiałabym grać na dwunastostrunowej, a podobno jest jeszcze lepsza od tej "zwykłej". Język
Póki co męczę swojego "chińczyka", który ma już osiem lat, ale na razie jeszcze "żyje". Oczko
08-10-2010 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mrowka93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #20
 
To niezły Ci się chińczyk trafił Duży uśmiech Mi struny brzęczą, pudło się rozkleja, aż skrzypi szczególnie po pielgrzymkowych warunkach przechowywania i rzucania "pod drzewo" Język
09-10-2010 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów