Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duszpasterstwo dla homoseksualistów
Autor Wiadomość
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #196
 
No cóż, skoro nie rozumiesz (a raczej nie chcesz rozumieć) więc nie będę się wysilał (jest taki tekst o perłach i pewnych sympatycznych zwierzątkach...)
Natomiast wymiana postów jaka nastąpiła potem świetnie ilustruje moją końcową tezę w co przekształca się rozmowa homoseksualiźmie, jeśli zabraknie w niej Boga.

pozdrawiam
Marek
14-04-2008 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
otacon Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #197
 
Marek MRB napisał(a):No cóż, skoro nie rozumiesz (a raczej nie chcesz rozumieć) więc nie będę się wysilał (jest taki tekst o perłach i pewnych sympatycznych zwierzątkach...)
Czyli nie umiesz wyjaśnić... No cóż, to chyba dla Ciebie najlepsze wyjście - wycofać się. Przynajmniej już się nie ośmieszysz bardziej Uśmiech
(tak, to również napisałem dlatego, że mam pewność co do Twojej wpadki).

Marek MRB napisał(a):Natomiast wymiana postów jaka nastąpiła potem świetnie ilustruje moją końcową tezę w co przekształca się rozmowa homoseksualiźmie, jeśli zabraknie w niej Boga.
Co Ty wygadujesz? Rozmowa o cielesności od razu oznacza wyrugowanie Boga? :shock: Może sprawdź przynajmniej od jakiej (i czyjej) wypowiedzi zaczął się ten temat.

To już przestaje być śmieszne...

Remember, proud brothers,
everything is possible
when you let the mystic power of the dragonflame...
burn in your heart
14-04-2008 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #198
 
CO innego branie czynnika cielesnego pod uwagę, a co innego sprowadzanie problemu homoseksualizmu do tego co gdzie można (i przy użyciu jakich specyfików dodatkowych) włożyć.
Ale masz rację - dyskutując z Tobą poniekąd się ośmieszam.
EOT

pozdrawiam
Marek
14-04-2008 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
otacon Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #199
 
Marek MRB napisał(a):CO innego branie czynnika cielesnego pod uwagę, a co innego sprowadzanie problemu homoseksualizmu do tego co gdzie można (i przy użyciu jakich specyfików dodatkowych) włożyć.
Czyżbyś miał czelność sugerować, że ja do tego sprowadziłem problem homoseksualizmu w moich wypowiedziach? Jeśli tak - jest to największy szczyt bezczelności i łgarstwa jaki kiedykolwiek widziałem. Albo najtragiczniejszy przypadek wtórnego analfabetyzmu.

Remember, proud brothers,
everything is possible
when you let the mystic power of the dragonflame...
burn in your heart
14-04-2008 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #200
 
o ile się nie mylę, to ja napisałem, że jedną z przyczyn, dla których uważam homoseksualizm za anomalię jest fakt, iż formy seksu na jakie sobie mogą pozwolić są nienaturalne, a oprócz tego w moim subiektywnym odczuciu są obrzydliwe.

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
14-04-2008 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów