Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ewangelizować homoseksualistów?
Autor Wiadomość
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
No właśnie.
Ktoś się chce przekonać na własne oczy, że to nie margines nawet w Polsce, niech poczyta gejowskie fora czy anonse...

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
22-04-2008 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
[center].
.
.
geja rozpoznać bardzo łatwo:

[Obrazek: 800px-Jakrozpoznacgeja.jpg]

a poza tym to wiecie...

[Obrazek: Bolek_i_lolek.jpg]

ta plaga szerzy sie wszędzie...

:twisted:
.
.
.
[/center]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
22-04-2008 02:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
A czy to: http://ekai.pl/bib.php/dokumenty/omosexu...blema.html już było przywoływane?

[ Dodano: Sro 23 Kwi, 2008 16:53 ]
http://ekai.pl/bib.php/dokumenty/omosess...ualit.html

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-04-2008 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
chyba nie. Ale oba czytałem i się zgadzam z treścią 8)

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
23-04-2008 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #50
 
A tam bierzecie się za homo niewiadomo :-*, przekonajcie lepiej satanistów, co zdewastowali mi grób babki i muszę sprzątać :/ .
A tak btw za cienkie bolki z Was, żeby dać radę istotką, które są przekonane, że mają racje i to ich styl życia jest normalny. Tu pomoże tylko psycholog. Każdy ufa tylko swojemu rozumkowi, zwłaszcza że jest coraz większe przyzwolenie społeczne na zboczenia :zmieszany:
24-04-2008 14:00
Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
BeLzEbUb napisał(a):A tam bierzecie się za homo niewiadomo :-*, przekonajcie lepiej satanistów, co zdewastowali mi grób babki i muszę sprzątać :/ .
A tak btw za cienkie bolki z Was, żeby dać radę istotką, które są przekonane, że mają racje i to ich styl życia jest normalny. Tu pomoże tylko psycholog. Każdy ufa tylko swojemu rozumkowi, zwłaszcza że jest coraz większe przyzwolenie społeczne na zboczenia :zmieszany:
Witaj,
A kto tu mówi o przekonywaniu. W procesie ewangelizacji przekonuje Duch Święty.
My możemy jedynie stworzyć atmosferę sprzyjającą otwarciu się ewangelizowanego na działanie Ducha. A tego raczej na paradzie się nie zrobi.
Wręcz przeciwnie tam jest atmosfera sprzyjająca otwarciu się na homoseksualizm.

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
24-04-2008 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #52
 
Obaj macie racje Uśmiech - pomoc psychologa może być niezbędna, ale i Duch wiele może Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
24-04-2008 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
BeLzEbUb napisał(a):przekonajcie lepiej satanistów, co zdewastowali mi grób babki i muszę sprzątać
do czego to doszło, żeby chrześcijanie musieli przekonywać satanistów, żeby nie niszczyli grobów krewnych BeLzEbUba... :zmieszany: świat się poplątał :evil:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
24-04-2008 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #54
 
Do M. Ink: Wiesz co gorzej by było, jak by babcia wskrzesili, za pomocą jakiegoś czarnego kota, czy cóś ;( . W porównaniu do tego, co zrobili a do tego co by nastąpiło po jej ożyciu to pikuś jest ;(
24-04-2008 19:29
Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
.
.
[center]BANER EWANGELIZACYJNY[/center]



[center][Obrazek: paradafinalflaten256el1.gif][/center]

Wszystkie zdjęcia zrobiłem w Warszawie na paradzie równości.

Sivis Amariama napisał(a):Spoko, wszystko przewidziane, mam plan Oczko
A jak się Twój plan powiódł?
30-04-2008 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
http://www.odwaga.oaza.pl/publikacje.html
Znane to jest?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-04-2008 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Ks.Marek napisał(a):Znane to jest?
zależy...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
30-04-2008 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Wszystkie (i więcej) są w mojej biblioteczce, krakowiakom udostępnię;]
[aczkolwiek mam sporo zastrzeżeń, ale może już sobie daruję]

[ Dodano: Czw 01 Maj, 2008 17:39 ]
Aardwega i Cohena i trochę materiałów mam w wersji elektronicznej, chętnie się podzielę - jakby co, pisać maile.

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
01-05-2008 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Polska Sekcja Radia Watykan napisał(a):Stolica Apostolska przypomniała, że normy zawarte w wydanej przed trzema laty instrukcji dotyczącej kandydatów do kapłaństwa z tendencjami homoseksualnymi mają charakter powszechny. Kard. Tarcisio Bertone wystosował zaaprobowany przez Ojca Świętego list do biskupów całego świata. Zawarte są w nim odpowiedzi na różne pytania dotyczące przyjmowania do seminariów czy dopuszczania do święceń homoseksualistów. Watykański sekretarz stanu zaznaczył, że postanowienia te należy stosować we wszystkich domach formacji do kapłaństwa, także znajdujących się w kompetencji Kongregacji dla Kościołów Wschodnich, Ewangelizacji Narodów czy Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Oznacza to, że również do seminariów zakonnych czy znajdujących się na terenach misyjnych nie można dopuszczać osób, które praktykują homoseksualizm, wykazują głęboko zakorzenione tendencje homoseksualne lub wspierają tak zwaną „kulturę gejowską”.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-05-2008 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Sivis napisał:
Cytat:Ktoś się chce przekonać na własne oczy, że to nie margines nawet w Polsce, niech poczyta gejowskie fora czy anonse...

This is Sodom and Gomorrah. Co się porobiło z tym światem. Trzeba by iść przez cały świat z rózgą chyba i łubudu, bo słowa niewiele dają.

A tak na serio, to jak ewangelizować homoseksualistów ? Chyba tak samo jak ewangelizowano pogan, a obecnie tak jak ewangelizuje się ateistów. Poprostu trzeba im mówić podobnie jak Chrystus mówił kobiecie cudzołożnej : Bóg Cię nie potępia bracie, idź a od tej pory już nie grzesz... Czyli tym osobom potrzeba przede wszystkim najpierw spowiednika, a następnie psychologa + terapia grupowa. Te osoby chcą od nas usłyszeć : Bóg Cię kocha takiego jakim jesteś, nie kocha za grzech, ale kocha Cię tak jak każdego stworzonego człowieka, może nawet bardziej niż tych, co uważają siebie za sprawiedliwych a innymi gardzą.
22-05-2008 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów