Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Było PiS-LiS jest PO-PSL
Autor Wiadomość
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Było PiS-LiS jest PO-PSL
Jeżeli chodzi o politykę to jakichś większych sympatii nie mam. Póki, co 'kibicuję' PO i PSL. To co mi się podoba w tych partiach, to to, że nie prowadzą aż tak agresywnej polityki jak PiS.

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
20-02-2008 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Terebint napisał(a):To co mi się podoba w tych partiach, to to, że nie prowadzą aż tak agresywnej polityki jak PiS.
A jak ty to robisz? Bo ja nieustannie dostrzegam chwyty poniżej pasa, często znajdujące się na krawędzi przestępstwa.
vide: sposób wyrażania się o politykach PiS, z Prezydentem na czele, lekkie traktowanie informacji będących tajemnicami państwowymi. Poza tym polityka olewactwa - wywwijanie się z obietnic przedwyborczych. A co do PSL: jakoś nie widzę ministra gospodarki w działąniu.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-02-2008 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ks.Marek napisał(a):A jak ty to robisz? Bo ja nieustannie dostrzegam chwyty poniżej pasa, często znajdujące się na krawędzi przestępstwa.
vide: sposób wyrażania się o politykach PiS, z Prezydentem na czele, lekkie traktowanie informacji będących tajemnicami państwowymi. Poza tym polityka olewactwa - wywwijanie się z obietnic przedwyborczych.
Czyli dokładnie 'toczka w toczkę' to samo co uprawiał PiS. Nihil novi. Pamiętasz "wykształciuchów", "małpę w czerwonym" i inne kwiatki? Pomijając fakt, że prezydent nie zna hymnu narodowego... Oczko
A co do niektórych obietnic wyborczych i powyborczych PiSu.......:

Premier Kaczyński: zasady zobowiązują"

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w
Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy
sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu
działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

No ale uchwalili 30 baniek na Ś.O. tu już są "debest" :/

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-02-2008 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
No i co? Trzeba jeszcze tylko dodać: chciejmy działać na rzecz dobra wspólnego, jakim jest nasz kraj. Ale górę wzięły puste ambicje partii opozycyjnych.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-02-2008 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ks.Marek napisał(a):No i co? Trzeba jeszcze tylko dodać: chciejmy działać na rzecz dobra wspólnego, jakim jest nasz kraj. Ale górę wzięły puste ambicje partii opozycyjnych.
Puste ambicje? Nazwijmy to po imieniu - PRYWATA. Tyle, że cechowało to zarówno opozycję jak i nurt rządzący.
Moim zdaniem kandydatów na parlamentarzystów powinna kształcić jakaś specjalistyczna uczelnia - może wtedy uchronilibyśmy się przed bucami i złodziejami z Samoobrony, oszołomami z LPR i czerwonymi oszustami z SLD.
A dziś taka pani Beger mówi, że nie rozliczyła się z prowadzenia biura poselskiego bo ją noga bolała. I wszystko dobrze. Bo to "pani Beger", "wierchuszka". A podobno wszyscy są równi w tym kraju...?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-02-2008 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ks.Marek napisał(a):
Terebint napisał(a):To co mi się podoba w tych partiach, to to, że nie prowadzą aż tak agresywnej polityki jak PiS.
A jak ty to robisz? Bo ja nieustannie dostrzegam chwyty poniżej pasa, często znajdujące się na krawędzi przestępstwa.
Politycy, jeśli chodzi o obrzucanie błotem to zbytnio się od siebie nie różnią. Mi raczej chodziło o 'czarnowidztwo' PiS, zastraszanie dość często niewidzialnym wrogiem polskiego społeczeństwa. Moim zdaniem to jest złe, bo odbiera ludziom nadzieję na lepsze jutro, a poza tym zbyt bardzo przypomina mi to "putinizm".

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
20-02-2008 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Terebint napisał(a):Mi raczej chodziło o 'czarnowidztwo' PiS, zastraszanie dość często niewidzialnym wrogiem polskiego społeczeństwa.
W moim przekonaniu to na prawde realne spojrzenie było, mając na celu demaskację układów i układzików jakie panują w naszym kraju. Choć przyznam - nie potrafili tego poprowadzic profersonalnie. Otaczali się kiepskiej jakośći personami, które co i rusz dawały przecieki.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-02-2008 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Sprostowanie - hymnu nie znał Jarosław Kaczyński - nie Prezydent Uśmiech
A układy są nieodłącznym elementem ludzkich wspólnot - niewiele na to poradzimySmutny ...byli i będą tacy, którzy kupowali i tacy którzy dali się kupić...kwestia ceny - jednych złapią na 1.300 tysiecy(Kalata) - innych na 100 tys(Sawicka).
I nie zmienią tego żadne przepisy restrykcyjne, dodatkowe służby - dopóki ludzie we własnych sercach i sumieniach nie dostrzegą potrzeby moralnego, uczciwego życia.

[ Dodano: Sob 23 Lut, 2008 10:15 ]
"Fachowe" siły PiS zaprezentowały się wczoraj podczas prezentacji filmiku o Matrxie Duży uśmiech Duży uśmiech .....Tusk, Pitera, Ćwiąkalski w roli wybawicieli z matrixu :diabelek: =D>
20-02-2008 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów